Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Tango Görüntülü Konuşma Uygulaması

Evet sevgili arkadaşlar, sevdiklerinizle, arkadaşlarınız ile Android mobil cihazınızdan ücretsiz görüntülü konuşma yapmak ister misiniz?

Tango uygulaması Android işletim sistemine sahip akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan ücretsiz olarak görüntülü konuşma, video sohbet yapabilirsiniz.

Operatörlerin tarifeleri size uygun değilse, bu uygulama ile ne kadar kazançlı olacağınızı size söyleyebilirim. Her hangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak arkadaşlarınız ile görüntülü konuşmaya başlayın.

Hatta video kaydı yaparak sevdikleriniz ile kaydettiğiniz videoları paylaşabilirsiniz.

3G, 4G ve Wi-Fi aracılığı ile kaliteli görüntüler ile görüntülü konuşabilirsiniz.

android tango

Yalnız unutmayın ki, Tango uygulamasından ücretsiz olarak görüntülü konuşmak isterseniz aramak istediğiniz arkadaşınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir.

Tango uygulaması Android 2.1 ve üst sürümlerinde çalışır.

Tango uygulaması ilk olarak mobil cihazlar için geliştirildi ama şimdi artık PC ve Laptop için Tango sürümüde mevcut. Eğer PC den görüntülü konuşmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan Tango uygulamasını indirebilirsiniz.

Diğer sürümleri;

Download Android İçin Tango Uygulamasını İndir
Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

Nasıl Buldular?

tango indir gezginler, gezginler tango indir, tango gezginler, tango telefon programı indir, tango programı indir gezginler, tango indir android gezginler, tango indir android, tango ındır gezgınler, tango download gezginler, mobil tango indir gezginler

5 Yorum yapıldı

 • funda celikkaya
  7 Temmuz 2012

  Deneyelim bakalım

 • 8 Kasım 2012

  google

 • Eren
  27 Şubat 2013

  Cook güzelmiş elinize saglık

 • 6 Ağustos 2013

  tangonun özelliklerini begeniyorum

 • isa
  5 Ocak 2014

  Super

site stats