Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?


sponsorlu bağlantılar


Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım. Bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarım.

Bir erkeğin benden nasıl hoşlandığını nasıl anlayabilirim mi diyorsunuz. İşte size bir erkeğin sizden hoşlandığını anlayabileceğiniz bazı öneriler.

Bunları Yapıyorsa Hoşlanıyor

 • Arkadaşlarını gördüğünde onlara ‘merhaba’ derken kullandığı ses tonuyla sizi gördüğünde kullandığı ses tonu farklı. Örneğin sizinle konuşurken daha yumuşak bir ses tonu kullanıyor.
 • Bir sohbet esnasında kendi hakkınızda söylediğiniz ufak bir detayı hatırlıyor. Örneğin sohbetinizin üzerinden iki hafta geçmiş ve bir cafeye gittiğinizde garsona en çok sevdiğiniz içecek olan portakal suyu almak istediğinizi söylüyor.
 • Bazen onu gözlerinizin içine bakarken yakalıyorsunuz.
 • Size baktığında bakışları yumuşuyor.
 • Sizinle konuşurken gözleri yüzünüzün etrafında dolaşıyor ve tekrar gözlerinize kilitleniyor. Başka bir deyişle önce yüzünüzün tamamını süzüyor, daha sonra da bakmaya başladığı yere, yani gözlerinize geri dönüyor.
 • Dudaklarınızı seyrediyor.
 • Arkadaşları size sorular soruyor. Örneğin onun hakkında ne düşündüğünüzü öğrenmek istiyorlar.
 • Size çok güzel koktuğunuzu söylüyor.
 • Yanınıza geldiğinde heyecanlanıyor veya garip hareketler yapıyor.
 • Normalde çok sessiz bir insan fakat sizinle birlikteyken konuşuyor. Ya da tam tersi çok konuşkan bir adam fakat sizin yanınızda susuyor. Hangisi olursa olsun burada önemli olan davranışlarının sizin yanınızda değişmesi.
 • Etrafınızda bu davranışlarda bulunan bir erkek varsa ‘benden hoşlanıyor mu?’ diye sormanıza gerek yok, çünkü sizinle ilgilendiği apaçık ortada…

Yapılan bir araştırmaya göre kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye bir ilişkinin yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre.

Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde erkeğin hatalı bir davranışı ilişkinin başlamadan bitmesine neden olur.

Çiftlerin birbirlerinde aradıkları özellikler:

Espri yeteneği:

Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir.

Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Gülümseme:

Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güleryüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğallık:

Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarf etmeden, doğal bir şekilde…

Sürprizler:

Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılırlar. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Doğru hediyeler:

Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini on ikiden vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceği gibi, erkekleri ise kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Onu görünce kalbiniz çok fazla çarpmaya, eliniz ayağınız birbirine mi dolanmaya başlıyor. Hiç şüphesiz aşıksınız demektir. Bilim, bunca gelişmenin arasında aşka kayıtsız kalamazdı elbette! Uzmanlar aşkı da laboratuvara soktular ve bakın neler buldular!

Fiziksel olarak neden ve nasıl aşık oluyoruz, hiç düşündünüz mü?

Öncelikle aşağıdaki belirtilere göz atın ve aşık olup olmadığınızı saptayın;

 • Onu görünce kalbiniz çok fazla çarpmaya başlıyorsa,
 • Son günlerde, içinizdeki sevinç, mutluluk duygusu artıysa,
 • Hayata, olaylara daha umursamaz bakıyorsanız,
 • Arkadaşlarınız gözlerinizin pırıl pırıl baktığını ve son günlerde yüzüne bir canlılık geldiğini söylüyorlarsa,

aşık olduğunuz şüphe getirmez bir gerçek! Aşık olduğumuzda hepimiz benzer duygular yaşarız; ayaklarımız yerden kesilir, aklımız başımızdan gider, hep onu düşünür, hep onun hakkında konuşmak isteriz. Bunlar aşık olan herkesin bildiği ve binlerce yıldır yaşanan, süregelen duygular. Farklı olan ise artık tüm bunların sebebinin biliniyor olması! Aşık olunca insanların neden tuhaflaştığı bilimsel gerçeklerle kanıtlandı! Üstelik suçlu kalbimiz değil, beynimiz çıktı! Neden?

Aşkı, duygularımızın, düşüncelerimizin, alışkanlıklarımızın, yetişme tarzımızın ve daha birçok şeyin etkilediğini zaten biliyorduk ama hormonlarla olan ilişkisini yeni öğrendik. Ve hemen uzmanlara danıştık. Bakın hangi sonuçlar çıktı.

 • Vücuda çeşitli maddeleri salgılayarak bizim sağlıklı, mutlu yaşamamızı sağlayan salgılara hormon deniyor.
 • Aşık olduğumuzda gösterdiğimiz dengesiz davranışlarımızın sebebi, vücudumuzun salgıladığı feronom maddesiymiş! Aşk, vücutta feronom maddesinin salgılanmasıyla başlıyormuş. Aşkın kokusu olarak tanımlanan bu madde, beynin ilgili bölümlerini u-yarıyor ve aşk doğuyor!
 • Feronom, vücudumuzun salgıladığı hormonlardan sadece biri. Feronoma “aşk hormunu” da deniliyor. Aşıkların, her dakika aşık oldukları kişiden söz etmeleri bu hormondan kaynaklanıyor. Aşık olunduğunda vücudun fazla feronom salgılamasıyla kişilerin fiziksel yapılarında ve davranışlarında değişiklikler oluşmaya başlıyor. Kalp çarpıntısı, gözlerin parlaması gibi değişiklikler oluyor ve “O da beni seviyor mudur”, “Acaba şimdi nerededir” gibi sorular artmaya başlıyor. Obssesive yani takıntılı kişi davranışları gözlemleniyor.
 • Aşkın yerini sevgiye bırakması da hormonlarla ilgili. Zamanla serotoninin azalması, oksitoksinin artmasıyla, aşk yerini bir süre sonra sevgi ve şefkate bırakıyor.
 • Yaz aylarında insanların daha sık aşık olmasının da bilimsel bazı sebebleri var. Özellikle bahar ve yaz aylarında, güneş ışınları insanların hormon sistemini etkiliyor ve bu durumda aşk daha yoğun hissediliyor. Melanosit denen vücuda renk veren hücreler de bu aylarda artıyor.

Peki ya sevilmek?

Sevmeyi bilmeyen bir insan sevilmeyi anlayamaz ki.

Başkasını sevmemiş bir insan, kendisinin ne biçimde sevildiğini, ne denli derin ve ilahi bir duyguyla karşı karşıya olduğunu bilemez ki.

Başkasını sevmemiş bir zavallı için, sevilmek ancak egosunu tatmin eden, bencilliğini yücelten, sonuç olarak da duygu zenginliğini değil, duygu yoksulluğunu, zavallılığını artıran bir olaydır.

Ayrıca unutmayalım ki, başkasını sevmemiş insanların çoğu, kendisine aşık kişilerdir.

Aynı soruna eşler ya da sevgililer arasında da sık sık rastlanır bizim toplumda.

Eşine ya da sevdiği insana karşı olan duygularını belirtmeyi zayıflık sayan insanlar, ya çok kompleksli kendine hiç güveni olmayan insanlardır ya da feodal değerlerin baskısını üzerlerinden atamamış, kendilerini ifadeden aciz, zayıf kişilerdir.

Bence sevmenin en güzel yanlarından biri, bu duyguyu karşısındakine iletmek, o güzel duyguyu sevgiliyle paylaşmak ve böylece onu da mutlu kılarak, paylaşılan duyguların artan mutluluğunda yücelmektir.

Birisine deli gibi aşık olduğunuzda ya da birisi size deli gibi aşık olduğunu söylediğinde, özellikle hatırlamanızı diliyorum!

Gerçek bir aşkı, ancak karşılıklı sevgi ve saygı içinde ve üzerine titreyerek korunan ve geliştirilen bir ilişki çerçevesinde yaşayabileceğinizi unutmayın.

Yoksa ağır bir biçimde yaralanır ve çok üzülürsünüz.

Sevdiğiniz ya da sevildiğiniz zaman duygularınızı gemlemeyin, bu güzel duyguyu sonuna kadar yaşayın. ….

sponsorlu bağlantılar
Nasıl Buldular?

bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın, bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız, birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın, bir erkeğin hoşlandığını nasıl anlarsın, erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın, bir erkegin sizden hoslandigini nasil anlarsin, birinden hoşlandığını nasıl anlarsın, bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın, bi erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın, hoşlandığını nasıl anlarsın

979 Yorum »

 1. ÖZGE yazdı:

  EĞER SENİN AĞZININ İÇİNE DÜŞECEKMİŞ GİBİ DAVRANIYORSA SANA AŞIK DEMEKTİR.EĞER SENİNLE VAKİT GEÇİRMEK İSTİYORSA DA SANA AŞIKTIR…

  comment-bottom
 2. ekrem yazdı:

  ahlamadım

  comment-bottom
 3. banu yazdı:

  gözlerinden bakışlarından

  comment-bottom
 4. aşk yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var ondan hoşlandığımı sezmeye başladı.ama bazenleri bana kötü davranıyor.bazenleri bir çocuk bana laf attığın da veya vurduğunda direk o çocuğu dövmeye başlıyor .bunla beni sevdiğinin belitilerinden biri mi acaba ?lüffen cevap yazınız

  comment-bottom
 5. ilkay yazdı:

  sewqili ‘aşk’ bnce o da seni sewio ama belli etmek istemio.bi kere dier çocukları döwdüqüne qöre seni savunup kolluyo demektir bunu da her erkek yapmaz. onun kıymetini bil bence ve kesin seni SEWİO!!!!bana da yardım edin lütfen çok derdim war xs

  comment-bottom
 6. ilkay yazdı:

  yha bakın şimdi başlarda beni sewiodu bnce we herkes onun bni sewdiqini düşünüodu..sonra saçlarımı çok kısa kestirince birden soqumaya başladı.ndn sizce lütfen bni rahatlatın delirecm walla yha…hadi aşk sn bi şiler yhaz..

  comment-bottom
 7. irem yazdı:

  eğerr seni sevdiğini herkezin içinde bağıra bağıra söylüyorsa yani bna dediki yüreğim yanıyorr of of dedi 1 gün sonra bn balkoda oturuken oda karşımda arklarıyyla top oynuyordu bna cansu die bağardı ve küfrü etii sizce aşıkmı

  comment-bottom
 8. cansu yazdı:

  yha bi çocuk vr bn i facebokta eklemiş bizim okuldan mesajlaştık iştte slm falan bugun bna dediki çok güzelsin fotolarda çok güzel çıkıosun yanlış anlamassan saa bişiy sorcam dedi çıktıın vrmı bnde yok dedim oda ii dedi ama yüz yüze hiç gelmedim ve konuşmadık sadece faceboktan sizce aşıkmıdır..?

  comment-bottom
 9. admin yazdı:

  Sence aşık mı? Aşık olan birinin, aşık olduğu kişiye küfür ettiğini daha görmedim. O sizin hakkınızda kötü fikirler besliyor demektir.

  comment-bottom
 10. cansu yazdı:

  ama öle küfür deil sapıklık gibi bişiy

  comment-bottom
 11. admin yazdı:

  Kötü fikir besliyor dedim zaten. Sapıklık gibi dediğin güzel şeymi oluyor.

  comment-bottom
 12. cansu yazdı:

  yha bi çocuk vr bn i facebokta eklemiş bizim okuldan mesajlaştık iştte slm falan bugun bna dediki çok güzelsin fotolarda çok güzel çıkıosun yanlış anlamassan saa bişiy sorcam dedi çıktıın vrmı bnde yok dedim oda ii dedi ama yüz yüze hiç gelmedim ve konuşmadık sadece faceboktan sizce aşıkmıdır..?

  comment-bottom
 13. anonim yazdı:

  gözlerinin içi gülüyorsa

  comment-bottom
 14. cansu yazdı:

  ama bilmiormm ki gerçekte hiç konuşmadık

  comment-bottom
 15. serap yazdı:

  Çok uzun zamandır hoşlandıgım biri vardı mahalleden,bir ara biz bununla telde mesajlasmaya falan başladık.sonra ben buna ondan hoşlandıgımı düşündüm ve onun bana cvp ise benm arkadaş çevrem çok karışık senle bir ilişkiye başlarsak seni üzmekten kırmaktan korkarım dedi sen gerçekten çok ii ve güzel bir kızssın dedi.gittiğim geldiğim yerele karışıyordu.sizce oda benden hoşlanıyormu?

  comment-bottom
 16. lowe yazdı:

  biz aynı servisteyiz karizmatik bi çocuk ne zaman ona baksam onu bana bakarken yakalıyorum . sevip sevmedini anlamadım . ama ben ona aşığım . bugün az kalsın dudağını yanağıma yaklaştırıyordu ama ben izin vermedim fkt öyle bi durum varki sürekli biriyle msj laşıyo ((nolurrr cevap yazın :)

  comment-bottom
 17. admin yazdı:

  Ne olursa olsun kadınlığınızı kullanınız. O olmasa bile siz ağır davranın. Emin olmadan sizin yaklaşımınız yanlış anlaşılabilir. Yada o bunu belki istemiyordur, o zaman kötü bir duruma düşersiniz. Bazı şeylerden emin olmak istiyorsanız ve bunu sizde istiyorsanız o zaman onu söylemesine sevk etmeniz gerekiyor. Bunu da her kadın gibi sizinde iyi yapacağınıza eminim :) Umarım gönlünüzden geçenler olur. iyi günler

  comment-bottom
 18. berna yazdı:

  bizim sınıfta biri var hep benle uğraşıyor bizim okuldan ayrıldı ama yine benle uğraşıyor biri banavurunca vuran kişiye ters tersbakıo sizce beni seviyomu

  comment-bottom
 19. admin yazdı:

  Normal davrandığının dışında size karşı farklı davranıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Sevdiğini söylemek çok erkendir.

  comment-bottom
 20. aysu yazdı:

  arkadaşlar lütfen yardım edin

  comment-bottom
 21. admin yazdı:

  Nasıl bir yardım istiyorsunuz?

  comment-bottom
 22. cansu yazdı:

  şimdi bir çocuk var çıktık farklı bi aşk yaşadık kısa sürdü ama ben hala deli gibi seviyorum onun da beni sevdiğini hissediyorum ama emin olamıyorum nasıl anlarım

  comment-bottom
 23. admin yazdı:

  Eğer gerçekten seviyorsanız ve emin olmak istiyorsanız. Ona ilk adımı siz atın, onun gelmesini bekleyin. Size yönelmesini sağlayın. Seviyorsa elbet gelecektir.

  comment-bottom
 24. cansu yazdı:

  ama ben o beni hiç umursamıyormuş gibi davranıyor

  comment-bottom
 25. arzu yazdı:

  biz çıktık ama ayrıldık bazen bana çol baktığını hissediyorum…
  acaba bana hala aşıkmı aşıksa bbir fayda etmez ben başkasını sevmeye başladım

  comment-bottom
 26. eliff yazdı:

  sorun şu ki o benim abimin enn yakın arkadaşı bnden 2yaş büyük fakat ben onu uzun zamandan beri seviyorum ama farklı şehirlerdeyiz ben onun olduğu yere gittiğimde eve geldi abimgile geldi ve bana inanılkmaz bir şekilde bakktı sonradan her ne paylaşırsam facebook ta beğeniyo nırmalde en yakın arkadaşalarının bile beğlantılarını yazılarını beğenmez yorum yapmaz ama bana böyle ypmaya başladı düşünüyorum bi umut var mı diye boş yere sevinmek istemem ne de olsa abimin arkadaşı ve her nedense sanki o bana bakmazmış gibi geliyo of lütfen bana yardım edin :((

  comment-bottom
 27. admin yazdı:

  Belki senin ona karşı bir duygu beslemeyeceğini düşünüyordur. Arada abin var diye belki o yüzden oda senin gibi düşünüyordur. Eğer ona karşı gerçekten bir his varsa içinizde biraz belli ettirmeye çalışın ama herşeyi belli ettirmeyin. Size karşı bir hissi var mı onu öğrenmek istiyorsanız, ona karşı bir adım gidin ve ondan gelecek bir adımı bekleyin. Emin olmak için öyle beklemenizin bir anlamı olmaz çünkü. Umarım herşey gönlünüzce olur. iyi günler.

  comment-bottom
 28. eliff yazdı:

  çookk teşekkür ederm gerçekten sonunda bi fikrim oldu sağolun o bana karşı saydım 6 kere adım attı bn de 1 kere gibi bişey onun yaptılarını çok azını yapıcam :) çok çok sağolun:) :) :)

  comment-bottom
 29. admin yazdı:

  Önemli olan sizin duygu ve düşünceleriniz. Umarım herşey gönlünüzce olur. Başarılar diliyorum.:)

  comment-bottom
 30. mehtap yazdı:

  ben 1 ay önce biriyle tanıştım önceleri sapık gibi davrandı sonra düzeldi ve en sonunda buluştuk ilk buluşmada beni öptü sonrada ortadan kayboldu aradım buldum en sonunda beni üzmekten korktuğu için benden uzak durduğunu söyledi sizce doğrumu yoksa benden hoşlanmadımı tele bile çıkmıyo artık delircem çok sevdim ben onu ama o ne düşünüyo bilmiyom çözemedim

  comment-bottom
 31. mehtap yazdı:

  lütfen acele cevap yazsın biri çok kötüyüm ben hiç bu kadar etkilenmedim kimseden bu bana revamı yaaa çok iyi anlaşırken neden böyle olduki

  comment-bottom
 32. admin yazdı:

  Söyledikleri ne kadar doğru olur bilinmez ama sizin bu kadar etkilenmeniz bağlanmanız acil olmuş bir durum değilmi sizce de. Sizi üzmekten korkması çok farklı bir durum. Belki sizin için kötü düşünceleri vardı sonra sizinle buluştuktan sonra yapmak istememiş olabilir. Sorun şu ki sizi neden üzmek istemiyor ve niçin sizden uzak duruyor. Siz en iyisi duygularınızın fazla esiri olmadan gerçek olan görünen ne ise onu yapın. Kendinizi fazla kaptırmayın bu duruma. Umarım istediğiniz, gönlünüzden geçen ne ise o olur. İyi günler.

  comment-bottom
 33. aşk meleqii yazdı:

  ya bi cocuq wa r oqulda ya ara sıra bana bakıo ama bn oa baktıımda bi kaç saniye baktıktan sonra qöslerini qeri qaçırıo …qenelliqle oqul qoridorunda yanlıss kalıorus ve ama qonusmuos yne… bi iki kere qöss qçsse qeldiqimisde bana qülümsedi ve anlamsızca yakınlarımda yürüo oyun oynarken bana çarpıo .. ona bişe sölemiom çünqü o bnm çocuqluq arkim.. naapmalıım ????

  comment-bottom
 34. admin yazdı:

  Birbirinizden hoşlandığınız belli oluyor. İkinizde korkuyorsunuz aslında, çocukluk arkadaşım ve benim ona karşı hislerimi öğrenirse ya yanlış anlarsa, yada hissettiklerimi acaba oda hissediyor mu diye korkularınız var. Eğer hislerinizden eminseniz o zaman içinizden geldiği gibi davranın. Hislerinizi tamamiyle göstermeyin ama anlayacağı şekilde yaklaşımlarda bulunun. Böyle düşünerek beklemenizle bir sonuca varamazsınız. Karşınızdakinin hislerini öğrenmek için adımlar atın. Herşey gönlünüzce olsun. iyi günler…

  comment-bottom
 35. aşk meleqii yazdı:

  umarım iqimissde buna cesaret edebilirss….
  ama as qaldı ona sölememe ama arkadaşlarım yüsündn yapamıom qendininqiler onlarla çıqmıo die beni de sinir ediolar ama bn biliom onun beni sediqini bu arada tşkler….

  comment-bottom
 36. admin yazdı:

  Rica ederim. Siz söylenenlere bakmayın. Kendi mutluluğunuz için çabalayın. Mutlu olmanız dileğiyle. İyi günler

  comment-bottom
 37. seda yazdı:

  ya bizim sınıfta bi çocuk var önümde oturuyo durmadan arkasına dönüp benimle uğraşıyo herşeyime karşıyo beni sinirlendirmeye fln çalışıyo ve sinirlenmem çok hoşuna gidiyo aslında bu yaklaşık 3 yıldır var bende ona karşı bişeyler hissediyorum ama ona belli etmemek için kendimi çok geri çekiyorum ondan nefret ediyormuşum gibi davranıyorum çok bağırıyorum bazen salak aptal gibi kelimeleri kullanıyorum ama o bana o hareketleri yapmaktan vazgeçmiyo arada bir fırsat buldukça yanıma oturuyo yani tuhaf davranıyo ya sizce ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun

  comment-bottom
 38. admin yazdı:

  Sizinle zaman geçirmek, sizinle uğraşmak hoşuna gidiyor. 3 yıldır hala aynı hareketler varsa sizin hissettiğiniz gibi hissetmeyebilir. Hareketleri sizi gerçekten rahatsız ediyorsa o zaman açık açık herşeyi söyleyin. Size karşı o hareketleri yapmasını engelleyin. Ona karşı hislerinizden eminseniz o zaman duygularınızı belli ettirmeye çalışın. Onunda size karşı hisleri varmı yokmu anlamaya çalışın. Emin olduğunuz birşeyler varsa size en büyük tavsiyem emin olduğunuz şeyi yapın. Sonucu ne olursa olsun. iyi günler

  comment-bottom
 39. aşk meleqii yazdı:

  o çocuq snd hoslanıo cnm … bu arada o sevdiqim cocuqun benim onu sevdiqimi bndn yerine başka bi en yaqın arkadşım olan bi çocuqtan duyması sizce qötü olurmu

  comment-bottom
 40. admin yazdı:

  Hiçbirzaman duygularınızın başkaları tarafından söylenmesine izin vermeyin, yakın arkadaşınız olsa bile. İyi günler

  comment-bottom
 41. cane yazdı:

  biriyle çıkıyorum fakat birbirimizi daha gürmemişiz sadece tesadüfen telefonla aradı arkadaşını arıyormuş ben çıkmışım sesim den çok etkilenmiş seni unutamıyorum diyor bir ara ben son verdim fakat o 15 gün aradan sonra yine aramaya başladı bana ailesini anlatıyor evlilikten basediyor acaba gerçekten etkilenmişmidir benden

  comment-bottom
 42. hazall yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var ondan 3 senedir hoşlanıyorum..geçen sene bana ters davranıyodu ama bu senenin başına bi geldikk bi anda deyişti herşeyi alttan almaya bana çokyakın davranmaya başladı.sürekli yanıma geliyor elini omzuma atıyor yanaklarımı sıktırıyor…bişey olunca sarılıyor falan.benle ilgili en küçük şeyi bile farkediyor saçlarımı kestirince çok güzel olmuş parfümünümü deyiştirdin çok güzel kokuosun gibi şeyler diyor..ama ben bunu aşık olarakmı yoksa beni çok yakın görerekmi yaptıgını anlayamıyorum…ona nasıl davranmalıyım? yardım edinn..

  comment-bottom
 43. aysunn yazdı:

  ya ben okuldan bi çocuktan hoşlanıyorum uzun zamandır tanıyoruz birbirimizi ama bu son bi kaç aydır aramızda yakınlaşma oldu bana diğer kız arkadaşlarına olduğundan daha yakn ve farklı dawranıyo bnmle konuşmak için fırsatlar arıo bnmle konuşurken çok daha farklı bakıyo gülüyo ama tüm bu duyguların tamamen arkadaşça olmasından korkuyorum yardım edin lütfen n yapmalıyım söyliyimm sewdiimi :s

  comment-bottom
 44. aysunn yazdı:

  aşk çok fena bişii ya :s

  comment-bottom
 45. admin yazdı:

  Cane nickiyle yazan arkadaşımız. Sizce ne kadar gerçekçi olabilir söyledikleri. Hiç düşündünüz mü?

  comment-bottom
 46. admin yazdı:

  Hazall arkadaşımız. Çok yakın olarak görmesi zaten sizden ne kadar hoşlandığını gösteriyor. Siz en iyisi bir süre daha aynı şekilde devam edin. Size karşı duyguları varsa elbet belli ettirecektir. Size karşı bir hissi yok isede bunu farkedeceksiniz. Bu kadar yakın davranıyorsa, hisleri varsa fazla saklayamaz. Siz iki durumlu düşünün ona göre davranın. iyi günler

  comment-bottom
 47. admin yazdı:

  Aysunn arkadaşımız. Arkadaşça hisler, duygusal hislerden farklıdır herzaman. Arkadaşça davranırsa size karşı çok rahat davranır. Ama size karşı birşeyler hissediyorsa çekinerek yaklaşır, çekinerek davranır, çekinerek konuşur. Bunları göz önünde bulundurarak yaptıklarına bakın. Elbet ki bir zaman sonra neyin ne olduğunu farkedeceksiniz. iyi günler

  comment-bottom
 48. aysunn yazdı:

  çok saolun ya çok doğru arkadaşça hisler duygusal hislerden farklıdır buna dikkat edicem ;)

  comment-bottom
 49. aysunn yazdı:

  bu konuda diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum :d

  comment-bottom
 50. admin yazdı:

  Herşey gönlünüzce olsun.

  comment-bottom
 51. asena ada yazdı:

  beni sevdiğini sanıyorum galiba .ama bir türlü ona soramıyorum . o benim gözlerim içine bakarken yakalıyorum

  comment-bottom
 52. asi kız yazdı:

  bizim sınıfta bi çocuk var bana çok ilgi gösteriyo sürekli benimle uğraşıyo birisi bana karışınca gidip dövüyo benim yanıma oturmaya çalışıyo sizce benden hoşlanıyor mu ??

  comment-bottom
 53. aysunn yazdı:

  asena arkadaşım ya aynı şeyden yakınıyoruz hemen hemen ama ben biraz daha bekle derim seni sewdiğinden emin olunca ona söyle :d ben öyle yapıcam

  comment-bottom
 54. cane yazdı:

  ya gerçekçi olduğunu düşünüyorum ama bazen de yalan süyliyormuş gibi bir hise kapılıyorum sizce tanışayım mı yok sa hiç gürüşmeyim.sizden bir yorum istiyorum lütfen

  comment-bottom
 55. cansu yazdı:

  şimdi bir çocuk var ben onounla çıkıyordum ama eski çıktığım çocukla uzun uzun bakıştık bana içten bakıyordu ve ben bakarken beni anlamaya çalışıyordu ben çıktığım çocukla ayrıldım çünkü önceki çıktığımı seviyordum onun bana döneceğine eminim sizce doğrummu bu yaptıklarım

  comment-bottom
 56. admin yazdı:

  Cane nickli arkadaşımız hiç yüzünü görmediği biriyle evlenmek istemesi ne kadar gerçekçi olabilir. Düşüncesi ne kadar iyi olabilir ki bu durumda. Böyle hevesli gibi gözüken durumlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. İyi günler

  comment-bottom
 57. admin yazdı:

  Cansu arkadaşımız. Hayatta sevdiğiniz bir insan varsa ve oda sizi seviyorsa ikinizden başka kimse asla hayatınızda olmasın. Şu durumunuzda size farklı gözle bakılabilir. Madem sevdiğinize dönmüşsünüz. O zaman sevdiğinizle herzaman beraber olun. Sevginizi başka insanlarla daha da düşürmeyin. Sevdiğinizle mutlu zamanlar geçirmenizi temenni ederim. İyi günler

  comment-bottom
 58. asi kız yazdı:

  nolur banada cevap yazın

  comment-bottom
 59. admin yazdı:

  Asi kız Nickli Arkadaşımız… Tam olarak neler yaşadığınızı anlatabilirmisiniz?

  comment-bottom
 60. aysunn yazdı:

  sizce bir kız sewdiğini söylemeli mi yoksa ilk adımı erkekten mi beklemeli?

  comment-bottom
 61. admin yazdı:

  Aysuun arkadaşımız.. Emin olduğunuz birşey varsa onu mutlaka yapın. Emin olmak istiyorsanız da ilk adımı mutlaka erkekten bekleyin. İyi günler

  comment-bottom
 62. asi kız yazdı:

  bizim sonıfta hoş bi çocuk var benimle sürekli şakalaşıyo sürekli bana karışıyo birisi bana karıştığında gidip karışan kişiye vuruyo sizce benden hoşlanıyor mu ??

  comment-bottom
 63. hazall yazdı:

  amaa bazende ben yokmuşum gibi davranıyo bir öyle bir böyle :S sizce nedenn??

  comment-bottom
 64. admin yazdı:

  Asi kız nickli arkadaşımız…Size değer verdiği belli. Ama yaptıklarının ne kadar hoşlanır bir durum olduğunu anlamak zor.Sizi belki çok yakın bir arkadaş olarak görüyordur, o yüzden öyle davranıyordur. Siz onun yaptıklarını iyi bir şekilde gözlemleyin ona göre birşeyler söylesem. Şuan bu durumlara bakılıp ne söylersem yanlış olur.

  comment-bottom
 65. admin yazdı:

  Hazall nickli arkadaşımız...Karşı taraf belki duygularından emin değildir. Yada sizden emin değildir. Hareketlerinize göre ona bazen soğuk geldiğinizi düşünüp siz yokmuşsunuz gibi davranabilir. İnsan herzaman aynı olmaz. Belki kendi düşüncelerinde sorun yaşıyordur. Sizinle beraber olduğu zaman size karşı sıcaklık varsa, davranışlarında bir değişiklik varsa asıl önemli olan bu.

  comment-bottom
 66. gizoş yazdı:

  arkadaşlar merabalar herkese…benim durumumda hazall arkadaşımızla benziyor.çocuktan baya uzun süredir hoşlanıyorum ama bana geçensene hiç pas vermez laf falan sokardı hep zaten o zamnlar başka bir kzı seviyormuş bunlar çıktılar ayrıldılar üstünden baya zaman geçti bu sene ne oldugunu anlayamadım sürekli iltifatlar falan ama bi öyle davranıyor bir böyle bi salak manyak diyor bir saçların çok güzel çok güzelsin diyip sarııyor kolunu attıyor sürekli anlayamıyorum neden böyle oldugunu

  comment-bottom
 67. gizoş yazdı:

  yardımlarınızı bekliyorm!!! yorum yapın lütfenn ;)

  comment-bottom
 68. funda yazdı:

  ya ben 4 yıldır bırısını tanıyorum ama su ana bızım sınıfta degıl ve bundan 3-4 hafta onca benım yanagımı sıkıyordu göz kırpıyordu sureklı bnımle ugrasıyordu mesajlaştık falan ve ben onu 4 yıl oncede sevıyordum sımdı tekrar sevmeye basladım hemde delıler gıbı dedım ya onceden yanagımı sıkıyordu ama artık hıc bısey yapmıo ve ben hala onu sureklı arıyorum acıyo konusuyoruz falan dedımkı okulda hep basket oynuyorsun hıc selam vermıyorsun falan dedım okulda olmaz dedı bnde sebep dıye sordum falan oda ıste gecıstırdı basket oynuyorum falan dedı dun aradım aradım sureklı acaba onu sıkıyormuyum tekrar bana ılgı gostermesı ıcın ne yapmalıymm lutfenyardım edınnn !!!

  comment-bottom
 69. fatmaa yazdı:

  ya benim sınıfımda bi çocuk var . daha bu yıl tanıştık. bn lise 2 ye gdyrm . bazen bana çok iyi davranıyor bazende sanki ben yokmuşum gibi davranıyor. ben napıcağımı şaşırdım artık ona . aşkım diyip duruyo kaç gndür. ama bunuda hangi anlamda söylediğini anlayamıyorum. herkesle samimi ama bana bi başka sanki yada bana öyle gelliyo. işin kötüsü ben ona aşık oldum .

  comment-bottom
 70. admin yazdı:

  Fatmaa arkadaşımız… Aşık olduysanız karşıdakinden emin değilseniz duygularınızı saklamaya çalışın. Karşıdakinin size karşı davranışları nasıl ise sizde ona öyle davranın. Eğer size çekinerek davranıyorsa bundan emin olun ki sizden hoşlanıyor. Siz olması gerektiği gibi davranın belli bir süre sonra herşeyi daha iyi anlayacaksınız. İyi günler…

  comment-bottom
 71. fatmaa yazdı:

  saklamaya çalışıyorum zaten yeterince hatta bazen bunu aşırıya kaçırıp ona kötü davranıyorum . hatamı yapıyorum bilmiyorum oda aynısını yapıyo. bazende çok iyiyiz.

  comment-bottom
 72. cranberries yazdı:

  bnm durum çok karışık ya.bazen seni çok seviorum dio bazende hiç umursamıyo anlamıorum çözemiorum derdini.sanki benimle dalga geçio gibi.benden hoşlanıo belki ama bazen görmezden gelio msjlarıma dahi cvp vermio.yazışırken ve konuşurken hep sex konularını açıyo.bende bunu istemiorum normal konuşmasını bekliorum hep.ama nafile.hep yalan sölüo bana çok tuhaf yaa ne yapmalıyım?

  comment-bottom
 73. admin yazdı:

  cranberries arkadaşımız. Pek karışık bir durum gibi gözükmüyor. Çocuğun niyetini anlayamadınız mı? Siz uzak durursanız yararınıza olur. iyi günler

  comment-bottom
 74. acaba yazdı:

  bir erkek var ben ondan çok hoşlanıyom o benim gözlerime bakıyo ama geçenlerde ögretme bu kız benden durmuyo ben ona bakmıyom ama o her seferinde o bana bakıyo hiç konuşmatık yandaki arkadaşıda bana çok bakıyo ya sizce benden hoşlanıyo mu

  comment-bottom
 75. pelin yazdı:

  ya arkadaslar benim sinifimda bi cocuk var ama o marokan yani fasli bense turkum, ben belcikada yasiyorum o yuzden,, ayni sinifdayiz, ben ne zaman ona baksam benim gozlerimin icine bakmis oluyor, ama ben hemen gozlerimi cekiyorum, mesela siraya gecerken hemen arkama gelip yanima fln gecmeye calisiyoor, mesela diger butun kizlarla samimi olarak konusuyor ama benimle konusurken benim gozumun icine bakamiyor durmadan benimle konusurken gulumsuyoo.. gercekten ne yapcagimi bilmiyorum ama ben ondan hoslaniyorum.. bana yardim eder misinizz??? :s

  comment-bottom
 76. pelin yazdı:

  bide onun kuzeni var dedigim o marokan, fasli oglanin ben o ikisiyle ayni siniftayim, bi gun bi arkadasina beni gosterde parmagiyla, ben donunce hemen eline ccekti ama benden bahsettigini anladim..zaten nedense o oglanin arkadaslari okulda hep bana bakio ama ben gercekten bi yabanciyla fasliyla cikmak istemiyom ama oglan cok tatli :s

  comment-bottom
 77. pelin yazdı:

  bide okulda turk var bizim adi burak, o cok neseli, yakisikli, sempatik, herkesi gulduren biri,o yuzden de butun kizlar pesinde onun,o zaten her butun kizlarla konusuyor, ama bana gelince benimle ne biliyim konusurken utaniyo gibi oluyo, gozlerini benden cekiyo, bugun markete gidiyodum oda bi gazete dagitiyodu, kolay gelsin dedim, oda saol dedi, ama gozumun icine bakamayarak dedi ama arkami dondugumde bbana durmadan baktigini gordum,, :s gercekten ne yapcagimi bilmiyorum bide benim en iyi arkadasim ondan hoslaniyoo off ya kaldim ben bu ikilemlerin arasindaa :(

  comment-bottom
 78. pelin yazdı:

  hadi yardim edin ya arkadaslaar :s:s

  comment-bottom
 79. hatice yazdı:

  yaa bn bi çocuktan hoşlanıorum ama çocuğu daha tanımıorum bna göz kırptı bi kere bnde onu görmek için kasıtlı su almaya gittim süreklibeni inceledi çok baktı 2 sn felan bnde ona baktım sizce adını nasıl sorcam bna aşık mı?

  comment-bottom
 80. misstik yazdı:

  bence birkaç hareket daha yakalarsan ve gerçekten seviyosan git ve açıl derim.

  comment-bottom
 81. cansu yazdı:

  lütfen bana yardım edin ben iki aşk arasında kaldım birini çok seviyorum o bna baktıkça yüreğim parçalanıyo her hareketiyle içimi acıtıyo çok seviyorum diğeri ise onu da seviyo gibi hissediyorum ama seviyorum diyemiyorum gözlerim onu arıyor sevmiyorum diyorum ama yine de onun dikkatini üzerime çekmeye çalışıyorum sizce birincisi mi yoksa son bahsettiğim mi bana yardım edin lütfenn…

  comment-bottom
 82. hun39 yazdı:

  Cansu hanım size Bukowski’nin çok güzel bir sözünü yollamak istiyorum.

  Eğer iki kişi arasında kalıyorsanız; ikinciyi seçin. Çünkü birinciyi gerçekten sevseydiniz, ikincisi olmazdı. ( Bukowski )

  comment-bottom
 83. acaba yazdı:

  ya arkadaşlar size bir akıl veryim eyer gerçekten birini sevdigini anladıgın an gitt açıl o çocuk senden hoşlanıyorsa bilki senle olur bunu uygudıgından inan benim ne degimi anların benim sevdigim çocuk şimdi nişanlı ama onu çok seviyorum oda beni sizce nasıl olcak ama çıkmıyoruz

  comment-bottom
 84. adı lazım değillll yazdı:

  mrb ben bizim sınıfta birinden hoşlanıyorum. Derste devamlı bana baktığının farkındayım. Ama sorun şu ki onun yanına gittiğimde bazen bana olumsuz davranıyor. Mesela bence bunu düzelt diyorum sanane diyo sonra özür diliyo.sizce bu nedir ?

  comment-bottom
 85. serpil yazdı:

  bnm sorunum biraz enteresan üni. 1. sınıftayım çok samimi olduğum bi arkadaşım var kendisi çok ve sevimlididr kaliteli espiriler yapar ve herkesi gülmekten kırar geçirir..v.s birgün aynı yerde uyurken beni öptü biraz alkollüydük ama sorhoş değildik oda ayıktı bende ama sarhoşluğa vurup hatrlamadığını söledi ve özür diledi o günden sonra ona hislerim değişti çok tatlı biri cana yakın hala çok iyi arkadaşız fakat kafamı her çevirdiğimde bana bakması ve gördüğümü farkettiğinde gözlerini kaçırması bana ümit verio.. arkadaşlarım olumsuz bakıo ama bende emin olamıyorum çok utangaç bi insan onu nasıl keşfedebilirimmm ….YARDIMCI OLUN LÜTFEN :(

  comment-bottom
 86. admin yazdı:

  Serpil arkadaşımız. Utangaç insanların davranışlarının ne derece olumlu olduğunu söylemek zordur. Çünkü utangaçlığı duygularından mı yoksa, utangaç olduğundan mı bunu anlamak sana düşüyor. Ona karşı olumlu düşüncelerin varsa, o zaman ona daha fazla zaman ayırmaya çalış, duygularını öğrenmek istiyorsan, daha duygusal yaklaş. Arkadaş gibi davran ama hislerini de belli ettirmeye çalış. Samimiyetinizi daha derin yapmaya çalışın. Zaten size karşı hisleri varsa, duygusal yaklaşmanız onu açabilir. Umarım herşey gönlünüzce olur. iyi günler

  comment-bottom
 87. askk yazdı:

  arkadaslr bn 7. sınıfa gıdıyorum bundan bır sene onceydı 23 nsan calısmalarına gıdıyorduk bız.. suanda sewdıqım cocuqun arkdsıyla kavga etmstık yanı onun arkasdası bna gıcıktı bnde ona herkese bnı kötuluyodu bız 23 nsana gıttıqımızde o (sewdğm cocuk) hep benı ovuyomstu işte koruyomustu ve o sene bnm yakın arkadaslarımda o senı sevıo dedıler aslında bn 6. sınıftayken onu sewmıyodum fakat sonra ondan hoslanmaya basladım .. durmadan bana bakıodu farkettırmemeye calısıodu ama olmuodu facede fotoqraflara falan etıketlıo bana ılgı gosterıodu ama bu sene gecen sene olanlardan coqunu yapmıo ılk donemde cok goz goze gelıoduk bn ona bakıodm o bana bakıodu snra bn gozumu kacırıodum.. ama sımdılerde ise bı arkdas gıbı dawranıor bı cok arkdsmda onu sewıor off bn onu cok sewıorm ama o bnı sewıo mu bılmıorum onun yakın bı arkdsı war kardes gıbıler bı kız bnde o kızla yakın arkdsm o kıza baska bı kızın ısmını wermıs sewıorm dıe ama bn ınanmıyorum inanmak ıstemıorum bana yardım edın bn onu cok sewıorm o bnı sewıomudur aceba ??

  comment-bottom
 88. acaba yazdı:

  bizim kursumuz var bir çocuk var onu seviyorum ona aşığm hep gözlerimin içine qülüyo ama benimle pek konuşmuyo herkezle çok konuşur birben hariç sürekli herkez bana bakarken yakalıo acaba benden hoşlanıyomu cevap yazın hemen

  comment-bottom
 89. acaba yazdı:

  bizim bir kurs var ben birine çok aşığım onu bana sürekli bakarken qörüyom benimle beraber qülüyo ama benimle pek konşumuyo herkez bana bakarken yakalo acaba benden hoşlanıyomu

  comment-bottom
 90. acaba yazdı:

  hemen cevap yazın ya meraktan çatlıommm

  comment-bottom
 91. acaba yazdı:

  birde onun arkaaşları biraz kötü benden 1 yaş büüyük arkadaşları beni seviyo ama eni alaya alabilirler mesela ark. onlardan biriyle çıkıo sürekli onları ayrmaya çalışşıo kesinliklle bana olumlu bakmazlar hemde akabaları çocuk utanqaç onlar olmadan hiç birşey yapamaz ben napıcam yardım lütfen

  comment-bottom
 92. tuğçe yazdı:

  #

  dershanede tanıştığım bi çocuk var.aynı okuldayız.dershanenin başlarında sürekli benimle uğraşıyordu mesela eğlence olsun diye koca koca insanlar yakalamaç oynuyorduk=))o sürekli benm peşimden koşuyordu hatta söylemiştide ben kafaya koydum hep seni yakalıcam diye yakalıyorduda benden başka kimseyle uğraşmıyordu hatta yakalayınca arkadan iki kolumu tutup bana sarılıodu .sonra derste iki kez bana bakışını yakaladım bende ona bakmama rağmen bakışlarını çevirmedi.her tenefüs etrafımdaydı benimle uğraşıyordu.onların arkasına oturmamız için mesafeli erkek arkadaşına gitmesi için yalvarıyordu,bi ara hoca ikimizi aynı gruba koymuştu ve ben yanına giderken oley yaşasın demişti benm duyacağım şekilde arkadaşlarım okulda bile sürekli bana baktığını söylüyorlar, bu kişi bana aşık olabilir mi?? arkadaşlarım aşık olduğunu söylüyorlar ama ben emin olamıyorum aşık olsaydı teklif ederdi artık kaç ay oldu tanışalı aşıksa neden teklif etmiyor lütfen sorularıma cevap verin çok merak ediyorum

  üstelik her tenefüs ben dışarı çıktığımda çıkıyor içeri girdiğimde giriyor.sonra ben başka erkek knklarımla konuşurken arkadaşlarının bana garip garip baktıklarını görüyrm.üstelk beni kıskandığınıda söylüyorlar mesela bugn saçıma bişey bişey yaklaştrdı oda saçıma değince ipiyle birlkte saçmda düğüm oldu bende çıkaramamd yanıma başka bi erkek arkadaşım gelip çıkarmaya başladı başka birinin saçımla oynadığını görnce o da geldi yanıma saçıma düğümlediği o şeyi kendisi çıkarmaya çaba gösterdi.ben onla uğraşmayınca uğraşmıyor fakat ona bir şey söyleym anında başlıyor uğraşmaya.yukarıdaki yazdıklarımıda sürekli yapıyor.arkadaşlarım bana bakışlarının farklı olduğunu söylüyorlar bende ondan hoşlanıyorum ama bir türlü onun beni sevdiğinden emin olamıyorum ikimizde 7.sınıf öğrencisiyiz.acaba davranışları arkadaşça mı yoksa o da beni seviyor mu?seviyorsda neden bunca zamandr teklf etmedi kafam çok karışık nolur bana yardım edin

  comment-bottom
 93. admin yazdı:

  Tuğçe arkadaşımız. Çocuğun sizden hoşlandığını söylemesine gerek yok. Hoşlandığı aşikar. Arkadaşça olabilir düşüncesinde haklısınız. Ama size şöyle bir soru sorayım biraz düşünün. Bir insan arkadaşını bu kadar kıskanabilir mi? Bu kadar ilgi gösterir mi? Belki onunda bazı korkuları vardır. Hani sizden emin olmak isteyebilir. Siz ona yaklaşınca onun yaklaşması, herşeyin size bağlı olduğunu gösteriyor. O yüzden onu konuşturmak size kalıyor. Duygusal yaklaşın, duygusal konular da daha çok konuşmaya çalışın. Onu söylemeye siz teşvik edin. Umarım herşey gönlünüzce olur. iyi günler

  comment-bottom
 94. tuğçe yazdı:

  ben de ona yaklaşamıyorum kolay kolay.tüm sorun da bu zaten.ona bi şeklde tabiiki hoşlanıyorsa bana teklif etmesine teşvik edebilecek ne yapabilirim???

  comment-bottom
 95. damla yazdı:

  benim en iyi arkadaşım var onunla bahçede dolaşırken bir çocuk gördük o çocuk da çok yakışıklıydı daha sonra günler geçti çocuk nerdeyse bizde yanınında dolaşıyoduk arkadaşımla bana bakıyodu bilmiyorum acaba kimi seviyo beni mi ? yoksa arkadaşı mı ?lütfen cevap ve nasıl etkileceğimi yazarsanız sevinirim

  comment-bottom
 96. acaba yazdı:

  bana niye cevvvvvap yokkkk

  comment-bottom
 97. tuğçe yazdı:

  admin lütfen cevapla.çaktırmadan nasıl ona onu sevdiğimi hissettirebilirim veya da nasıl çıkma teklifi etmye teşvik edebilirim lütfen cevap verr

  comment-bottom
 98. damla yazdı:

  lütfen cevap yazrmsınız ve taktik veririseniz sevininirim

  comment-bottom
 99. acaba yazdı:

  bende çoktan cevap bekliom ama veren yookkkk!!!

  comment-bottom
 100. yağmur yazdı:

  bir çocuk var ondan felaket hoşalanıyorum ama benden hoşlanıyo mu hoşlanmıyo mu anlayamıyorum.. tanısmıslıgızda yok sadece her sabah onu okula giderken görüyorum.. bana biraz bakıyo sonra gidiyor.. benden hoşlandıgını nasıl anlarım ve eger benden hoslanmıyorsa bile benden hoşlanmasını nasıl sağlarım??

  comment-bottom
 101. fulya yazdı:

  ben birinden çok hoşlanıyorum hatta onu gördüğüm an havalara uçuyorum ter basıyor bazan tebessüm ediyor ama yanımdakinemi bana mı etti diye tedirgin oluyorum dolaştığım arkadaşım lada iyi arkadaş sayılırlar biz daha tanışmadık bile oyüzden şüpeleniyorum bir keresinde çarpışmıştık ben bişi yapamadım o çok az tebessüm etti bözür dilicektim ama utandım ve giderken arkama baktım gözgöze geldik utandım hemen gözgöze geldik bana bakıyormuş oda meğersem acaba beni seviyormu yada hoşlanıyor mudur hoşlanmıosa hoşlanması için ne yapmalıyım

  comment-bottom
 102. kubra yazdı:

  ban durmadan guzel solzer soluyo ve dudagımı sevıyo sevgılı felan deılız ama her seyıme karsıyo sızce bana asıkmı yuda abı olarkmı davranıyor bılmıyorum cvplarınızı nbeklıyorum

  comment-bottom
 103. cansu yazdı:

  bn ondan vaazgecemiyorum yaam offff yaa off

  comment-bottom
 104. merhaba arkadaslar ya benim de aklimda sorular var cozemedim bir erkek senle cikiyo ve sonra bazi insanlar ona soyluyoo ki sen onu aldatiyomusun sonra seni terk ediyo ve sen onun sana donmesini bekliyosun fakat o senle birlikte olmayi konusmuyo sadece sozo opuyo falan ve sonrasinda sana benimle evlenirmisin diyo sende istiyosun ama yarintisi gunu senle bi problem oluyo cikamiyosun ve o sana sonra kufur ediyo iste benle artik konusma diyo bir kac ay sonra tekrar karsilasip gizlice size bakiyo bu ne demektir lutfen birseyler soyleyin

  comment-bottom
 105. aysen yazdı:

  ben 8.ci sınıf öğrencisiyim ve onu 6 .ci sınıftan itibaren sewdiğim bir çoçuk
  onun delilercesin e sewiyorum bana çok degişik tavırları war bir kere onun silgisini arkadasına wermiş bende arkadasından silgiyi aldı ama onun olduğunu biliyordum sınıfta hocamız yok benden silğiyi almak için hep etrafımda dolastı dolaştı… en sonunda aldı ama alırken beni azaladı sanki bir kersinden sınıftan dısarı çıkıyordum oda içeriyo giriyor mus kapı actıyım anada bana öyle bi baktıki sanki beni öpucek gibi … bir kere dışardaydım oda evine giriyordu hemen pencereye çıktı ve bana baktı sankii

  comment-bottom
 106. aysen yazdı:

  lütfen cevap verin yoksa liseyi baska yerde okumak istiyorum onu unutmak içinnn

  comment-bottom
 107. sema yazdı:

  benden sürekli maas alıyo kesin benden hoşlanıyo

  comment-bottom
 108. aşık kız yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var kuzeni de bizim sınıfta ve kuzeni benim en yakın arkadaşım ben bu çocuğa aşığım ve bende onun bana aşık oldğunu düşünüyorum çünkü ben bi aralar başka birini seviyodum bu çocukta o sevdiğim çocuğun ismini öğremiş ve kuzenine bu çocuk kim diye sormuş ben de beni kıskandığını düşünüorum kıskanan insan da sever diye düşünüyorum hem bide derste ara sıra göz göze geliyoruz ben onun beni sevdiğini düşünüyorum bu düşüncelerim doğru mu sizce ne yapmslıyım lütfen biri cevap yazsın lütfennn…

  comment-bottom
 109. deniz yazdı:

  ya bizim sınıfta bi çocuk var ve ben onu çooook seviorm ama o beni sewiomu sewmiomu anlayamıyorm bana aynen yazdıklarınız gibi yakınlık gösterio ama bazende sınıfta ben yokmuşum gibi davranıo ne yapmam lazım ??ben ona sevdiğimi sölimmi yoksa bekleyim mi? ne olur yardım edin!!!

  comment-bottom
 110. elif yazdı:

  ya arkadaslar benim sinifimda bir oglan var hoslandigim, sik sik onu benim gozlerime bakarken yakaliyorum ben bakinca hemen cekio ama gozlerini sonra bazen durmadan benimle ilgilenio bazense ben yokmusum gibi davranio ama mesela odevleri tahtada anlatirken falan tek benim gozume bakio bide bakarken yumusakca guluo bende guluyorum oglan ne diyicegni unutuyo sonra bende gozlerimi kaciriyorum. bi kere beni sevip sevmedigini anlamak icin gozlerimi 10 saniye boyunca hic gozunden ayirmadim goz goze bakisip durduk ama oglan tam 9uncu saniyede cekti gozlerini bence hoslaniyo ama tam bir sene oldu okul baslayali ama bana daha hic yaklasimda bulunmadi.lutfen yardim et ADMIN !!

  comment-bottom
 111. busra yazdı:

  lise 2inci sınıftayız.aynı sınıftayız.derslerde sürekli birbirimize bakıyoruz.beraber yürürken elını omzuma koyuyor bende beline koyuyorum.arada sırada elimi tutmaya çalışıyor.koluna giriyorum hep böyleyiz.daha bir senedir aynı sınıftayız hiç böyle şeyler hissetmiyordum ama bi gun ellerın cok üşümüş diyip derste 5 dk falan elele oturduk.kızlarla arası cok iyi olan biri.kankasına da sarılıyo.ben baska bi çocukla konusmaya basladım ve ona ilgi göstermemeye basladım facesine kafama sıcayım itirafın eşiğinde olacak işmi yazmış.çok yakın bi arkadasımda noldu diye sormuş faceden konusmuşlar.bu arkadasım ondan hoslandığımı biliyor.yarın bi kıza acılcaktım baskasıyla gördum demiş ki ben o gun o cocukla yürüyordum.ben konusurkende senı ogun gordum ne ayak falan dedi.okulda arkadasım nasıl gittiğini soruncada baskabi okuldandı sevgilimdi baska bi cocukla gordum ayrıldım sevmiyorum artık demiş.beni seviyormu lütfen cevap yazın…

  comment-bottom
 112. deniz yazdı:

  ya ama kaçgündür bekliyorm cevap yazmıyosunuz okulun kapanmasına çok az kaldı acelem var şimdi bişey yapamazsam okullar kapandığında hiç bişey yapamıycam neolur hemen yardım adin!!!

  comment-bottom
 113. dilek yazdı:

  arkadaşlar sınıfta biri var adı ahmet arkadaşıyla bana haber gönderdi ahmet deöişki ne kadar tatlı bir kız demiş ve sonrada sürekli bana bakıyordu ben baktığımdada hemen bakmıyormuş gibi yapıyordu ve ben ona bişe sorduğumda banacewap wermiyor sadece arkadaşıma vurmaya başlıyordu ben de arkadaşımı koruyordum we o zmn vurmuyordu sonra bana bakıp geri arkadaşklarının yanına gidiyordu sizce ahmet bana aşık mı değil mi?

  comment-bottom
 114. soruları alıyım yazdı:

  bak denizcim ben senin derdine yetişiyim çocuk senden çok hoşlanıyo bazen bunu kendiliğinden belli edemiyo ama sonra tarz takılıyo seni umursamıyomuş gibi görünmeye çalışıyo yani utangaçlıktan anlarsın ya sen biraz biraz çocuğa duygularını belli et eyer yüz verirse itiraf et gitsin başka sorularınız varsa cevaplarım kızlar

  comment-bottom
 115. yeliz yazdı:

  aşık olduğum çocukla arkadaş değilim yani benimle konuşmuyor ama aynı okuldayız ve bazen bana baktığını görüyorum. sizce bana aşık mı?

  comment-bottom
 116. deniz yazdı:

  yani evet iyi güzel diyosunda ben gidip ona sevdiğimi söylersem eğer vala bütün okula rezil olurum hadi rezil olmayı geçtim o bana beni sevmediğini söylerse ben daha kötü olurum

  comment-bottom
 117. beren yazdı:

  Herkes karşısındaki kişinin kendini sevip sevmediğini soruyor ama benim derdim kendimle.Kimi sevdiğimi anlayamıyorum.Lise 1. sınıfım ve bu ortamda benden büyük ve çok yakışıklı çocuklar var ve ben üç kişiden falan hoşlanıyorum.Anlayamıyorum hepsini gördüğümde kalbim hızlı çarpıyor onları düşününce mutlu oluyorum falan filan.Hepsine birden aşık olmuş olamam, değil mi?

  comment-bottom
 118. yeliz yazdı:

  bana bir cevap verin onu faceye ekliyimmi lütfennn

  comment-bottom
 119. yeliz yazdı:

  berencim bence sen aşık olduğun kişiyi bulamadığın için yakışıklı ve içten gördüğün çocuğa aşık zannediyosun ama bence sen gerçek aşkını en kısa zamanda bulacaksın

  comment-bottom
 120. beren yazdı:

  Yeliz benden sana bi tavsiye benim bir arkadaşım var hoşlandığı çocukla hiç konuşmamışlardı arkadaşım da onu facebooktan ekledi ve sonra çocuk onunla mesajlaşmaya başladı.Bence ekle, eğer senden hoşlanıyosa mutlaka bir diyalog başlatır :)

  comment-bottom
 121. yeliz yazdı:

  teşekkürler eklemezsse sizce ne olacak

  comment-bottom
 122. beren yazdı:

  nasıl eklemezse? sen ekleyince %90 kabul eder.

  comment-bottom
 123. Avril yazdı:

  bi çocuk var bizim sınıfta çok tatlı :)
  bn onunla çıkmak istiyorum ne ypblrm ?

  comment-bottom
 124. secret yazdı:

  bni gldürüyo bna aşık mı? demek

  comment-bottom
 125. yeliz yazdı:

  neden %90

  comment-bottom
 126. yeliz yazdı:

  avril sana bakmıyosa tarzını kısmen değiştir. belki tarzın çocuksu yada olgun geliyor olabilir

  comment-bottom
 127. cansu yazdı:

  bnm küçüklük arkadaşım emre var küçükken bni sevdiğini bni alacağını söylerdi sevgililer gününde gül getirmişti fln şimdi biz kocaman olduk eskiden malatyada oturuoduk şimdi konyaya geldik bir işimiz çıktı geri malatyaya gittik 6 yıl sonra tabi bn onlarıda gördüm biraz çekiniodu sonradan açıldı küçüklüğümüzü hatırlayınca.facede istek gönderdi sonra her açtığın slm diodu mutlaka.bana haber vermeden parka gidiodu bn onu görüodum gelmeyince arkisine çağırttırıodu bnde gidiodum salıncakta sallanırken yarış yapalımmı bn seni geçerim fln diodu hep bnle ilgileniodu.arkiside tip tip bakıodu snra küçükken bni seven biri daha vardı onuda gördüm tabi adı mehmet ve emrelerle mehmetlere gittiğimizde bi kenara çekiodu birbirlrini bana bakarak konuşuolardı bni seviomudur acaba bn şüphelendim sanırım bnde ondan hoşlanıorum mehmetin kardeşi emel bni odaya çekip mehmet hakkında ne düşündüğümü sordu bnde bişey düşünmediğimi arkadaşım olarak gördüğümü söledim sonra emre hakkında ne düşündüğümü sordu bnde tatlı çocuk dedim terbiyeli cana yakın olduğunu yanında kendimi tek güvende hissettiğim erkek arkim olduğunu söledim sonra koltuğun arkasından emre çıktı gözleri gülüodu meğersem bana oyun oynamışlar çok utanmıştım ve bozulmuştum bnm gönlümü almak için saatlerce uğreştı sonunda o günden sonra bana daha yakın davrandı ve farklı bakmaya başladı bu olay olduktan sonra mehmet okuldan geldi emre olanları anlatmış mehmet köpürdü çok kızdı garip garip baktı bana bn kenarda emelle konuşuodum sonra biz tekrar konyaya dönerken ikisinin ailesi ve ikiside gelmişti emreyle vedalaşırken sıkı sıkı sarıldı emre elime bişi verdi bi kağıt beni unutmaman dileğiyle yazıodu mehemt fark etti yine kötü kötü baktı sonra emreye senle görüşcez gibisinden bakış attı ama dayanamadı vedalaşmıcannı dedim oda çok sıkı sarıldı sonra biz bindik otobüse gittik acaba seviomudur emre ile mehmet beni aslında bnm için emra önmli ama siz ikisinide sölerseniz i olur şimdiden sağolun

  comment-bottom
 128. özge yazdı:

  merhaba sıze bısey danısmak ıstıyorum bızım sınıfta bır tane cocuk var ben ondan hoslanıyorum oda bnden hoslanıyo heralde bazen bna bakerken yakalıyorum onu bnmle cok fazla konusmuyo dıger arkadaslarımla cok ıyı konusuyo ama bnmle cok konusmuyo arkadasına benı gosterdıgını gordum bır gun acaba oda benden hoslanıyo olabılırmı

  comment-bottom
 129. Sevtap yazdı:

  sLm.. ben 19 yasındayıım
  Benim staj yaptıgım yerde çalısan bi cocuk var 31 yasında ben bu cocuga asık oldum. Cocuga mektup yazdım ondan hoslandıgımı falan yazdım. 2..3 ay sonra basbasa asansordedıkk asansörden ındıgımızde dedımkı kızdınmı mektup ıcın dedım =) gulumsedı hayır kızmadıım dedı sonra msn. sını verdı bıdaha yazma mektup dedı.. Sonra ben bunu cep numarasını buldum ve msjlastık bıraz bana reşitmisin falan dedı yas farkını benı tanımıo olmanı falan gectım dedı aynı ıs yerınde olmamız ılıskının olmaması ıcın en buyuk engel dedı bana.. Sonra bıraz maıllestık bana dedıkı ben kötu bırısıyım dedı senın ıstedıklerını ben veremem.. benım ıstedklerımıde sen veremezsın dedı.. senı kırmak ve uzmek ıstemıorum yeternce ınsanı kırdım uzdum dedı.
  Inan bu soyledıklerımı bu yasıma kadar kımseye söylemedım dedı…. of offf staj bıttı bugunn =(( lutfen cvp atın cok sevıoorum ben onu =( hep göz göze gelıoruz bana bakarken cok masum bakıoo sızce sevıomu

  comment-bottom
 130. admin yazdı:

  Sevtap arkadaşımız karşınızdaki insan gayet herşeyi açık açık söylemiş. Size tavsiyem kendi iyiliğiniz için bu aşktan uzak durmanız. Uzak durmadığınız durum da, karşınızdaki insan da elinde olmayan, yada bi yerden sonra sizin ona karşı düşüncelerini kullanabilir. Zaten karşınızdaki size söylemiş, senin istediklerini yani aşkı veremem diye. Bu durumda geriye kalan tek bir durum var, umarım bunu da anlamışsınızdır. O yüzden kendi iyiliğiniz için uzak dursanız çok iyi olur. İyi günler

  comment-bottom
 131. zeynooo yazdı:

  Okuldan bi çocuk var ve bn onu sewiyorum.O ise 1 yıldır çıktğı sewgilisinden yeni ayrıldı.ama onun sewgilisi varken bile hep bana baktığını yakalıyordum.şuan sderslerde gizlice bana baktığını görüyorum hem de çok sık sizce beni sewiomu?

  comment-bottom
 132. admin yazdı:

  Zeynooo arkadaşımız bir başkasıyla çıktığında size baktığını söylüyorsunuz ve bundan da mutlu oluyorsunuz. Peki sizinle çıktığı zaman başkasına bakmayacak mı? Baktığı zaman yine böyle mutlu olacak mısınız? Duygularınızı bu gerçeklerin önüne atmayın. Gerçekçi olun. Sizi eğer sevseydi bir başkasıyla çıkmazdı. Umarım bu gerçekleri anlamışsınızdır. İyi günler

  comment-bottom
 133. tuba yazdı:

  simdi ben yeni bir erkekle tanıstım arkadasimla birlikte gıtmıstık ve ben ona hıc bakmıyordum ve arkadasıma benım adımı sormus o da soylemıs vw arkadasım banasenden hoslandı dedi ben de seziyordum benı gorunce hep kızarıyordu saclarını karıstırıyordu ve benım ona bakmadıgım anı koluyordu bende ondan bıraz hoslanıyorum ama o cok konuskandı ama ben hıc konusmadım ayıp ettım aslında oyle bırısı ddeyılım lutfen cevap yazın kafam cok karısık

  comment-bottom
 134. tuba yazdı:

  ya lutfen cabuk

  comment-bottom
 135. tuba yazdı:

  hadi cabuuuuuuuukkkkkkk

  comment-bottom
 136. admin yazdı:

  tuba arkadaşımız, biraz daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur.

  comment-bottom
 137. tuba yazdı:

  neyı anlamadın

  comment-bottom
 138. tuba yazdı:

  bız arkadasımla bırlıkte onların bag evlerine gıtmıstık o da galıba benden hoslanmıs arkadasıma adımı sormus o da soylemıs ben hıc konusmuyordum o cok konuskandı ben konusmuyordum ayıp ettim galıba beni gorunce heyecanlanıyordu ve kızarıyorda eeee

  comment-bottom
 139. tuba yazdı:

  bu yakınlarda bır daha gorusecegiz o zaman ne yapayım

  comment-bottom
 140. yeliz yazdı:

  arkadaşlar ben sevdiğim çocuğu ekledim oda ekledi ve bügün benim doğum günüm herkes doğum günümü kutladı ama o kutlamadı sizce bu neye işaret çok merak ediyorum ama bulamıyorum lütfen bana yardım edinn

  comment-bottom
 141. hande yazdı:

  bi arkadaşım var ve ondan hoşlandığımı biliyo çünkü birçok ortak arkadaşımız var ve çıkma teklifi et artık dediklerinde bilmiyorum diyo fakat çok yakınız öyle böyle değil dışardan bakan herkes sevgili olduğumuzu sanıyor ne yapmalıyım ya da beni seviyo mudur

  comment-bottom
 142. asdfghjk yazdı:

  ben benden 2 yaş büyük bi çocuğu deli gibi seviyorum.ama çonuk beni sevmiyo napmam gerekir

  comment-bottom
 143. sewiyorum yazdı:

  Of of ya bzm sınıfta bi çocuk wr iki senedr aynı sınıftayız.ama bu sene ona karşı farkLı duyquLar besLiorum.sanırım aşık oLdum… onunLa da bu sene yakın oLmaya başLadık yani konuşmaya başLadık…ii anLaşıoruz..ve o kdar ii bir insanki sanırım beni çeken yanı da bu..seviyorum ya…ark.Larım derste ona fLn bakmışLar çaktırmadan beni izLiomuş derste.bir sıkıntım oLduğu zaman hemen derman buLmaya çaLışıo..onun ark.Larıda bu sene benmLe çok konuşuoLar…sürekLi bnm oLduqm sırann yanına geLio…ben okuLa gitmediğim zaman arkLarıma beni sruomuş (hatta bir arkıma kızmış niye gelmedi haberiniz yok mu bşey mi oLdu fLn die)sizce benden hoşLanıo mudur?

  comment-bottom
 144. asli yazdı:

  Merhaba lutfen yardimci olun bir magazada calisan cocugu annem dalgasina bana yakistirdi o gun o duymustu galiba biz bir arkadasimlada gitmistik magazaya o nereye gitsem gozunu benim ustumdan ayirmadi ve ailemle abartisiz her hafta sonu gidiyoduk taniyodur yuzumu dun de gittik ve yine beni gorunce bakmaya basladi annem yine bisey diyodu yine duydu ben hem gicik kapiyorum hem de onu gormek istiyorum o benden hoslaniyo mudur???

  comment-bottom
 145. şeytankızlar yazdı:

  Kızlar şeytandır önce aşık eder sonra koşturur erkeklerın kızlara yalvarması kızların hoşuna qider. Haksızmıyım Ciciler :)

  comment-bottom
 146. puff PuFF yazdı:

  yha bi tane çocuk var hep yanma geliyo yanıma geldginde ise gözlerime bakıyo yada hep gülüyo ne bu yha:D

  comment-bottom
 147. puff PuFF yazdı:

  yada güldürüyo:D

  comment-bottom
 148. funda yazdı:

  ya bi çocuk var bizim mahallede çok havalı bayılıorum ona hergün onu görmek için balkona çıkıyorum dışarı çıkıyorum beni görünce yanıma gelio konusuyoruz benden hoşlanıyor sanıorum onu hergün düşünüyorum ama onun yanında başka kızları görünce dayanamıyorm ağlayasım gelior ordan uzaklaşıyorum açıklamak istiorum ama emin olamıyorum o bana aşıkmıdır veya ben ona gerçekten aşıkmıyım sorusundan ? LÜTFEN BNM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ sizce ???

  comment-bottom
 149. funda yazdı:

  dışarı çıktığımda nereye gittiğimi soruyor eve gidince kalmamı istiyor gözlerini benden alamıyor bende onu düşünmeden edemiyorum :))

  comment-bottom
 150. Hayal yazdı:

  Aynı iş yerinde çalışıyorduk.beni hep gıcık ediyor,hep benimle uğraşıyor.yemek yerken hep karşıma oturuyor ve bana baktığını hissediyordum niye bakıyorsun diyorum gülüyordu.çirkin olduğumu bile söyledi sonra şaka yaptığınıbirgün işten çıkacağını söyledi niye diye sordum hayal diye kız var onun yüzünden dedi piskolojisini bozuyormuşum ne alaka dedim aşık oldum aşık ama sana değil dedi.sonra ben işten çıktım benden sonra oda çıkmış sizce benden hoşlanıyor muydu

  comment-bottom
 151. Hayal yazdı:

  Ya lütfen cevap yazın yeni iş yerini öğrendim.gitmek istiyorum sizin cevabınıza bağlı lütfen

  comment-bottom
 152. Love yazdı:

  simdi bı cocuk war sureklı bna bakıo ask hıc tanımadıgın bırı ıle yasanır derler yıa onu gordm ama bırbırımızı pek tanımıyorz msjlasırkn bı telefona bı bna bakıo bzn bakıorm kısa kısa sureklı gozlermn ıcıne bakıo bı ara bole 3 4 sanıe bakıstk bn ona bakıorm bı o bna bakıo sızce asıkmıdr ( yardmm edın :(

  :(

  comment-bottom
 153. bahar yazdı:

  lütfen yardım edin! bizim sınıfta bi çocuk var,okuldayken falan benimle hiç ilgilenmiyo ancak okul dışında karşılaştığımız her yerde ona baktığımda,onun gözlerimin içine baktığını görüyorum.ona bakınca gözlerini kaçırıyor.ve benim kime aşık olduğumu önemsiyor çünkü o bana kime aşıksın diye faceden sorduğunda bağırsakarım sökülecek sanki demişti sice aşık mıdır?

  comment-bottom
 154. ece yazdı:

  Bİ ÇOCUK VAR GÖZLERİNE BAKMAK İSTİYORUM NASIL BAKABİLİRİM :)

  comment-bottom
 155. sibel yazdı:

  ya ben onu çok sewiyorum we çok sık gördüğüm için aşkım gittikçe büyüyor ama onun beni sewmediğini çünkü benim aşklarımın hep karşılıksız olduğunu düşünüyorum

  comment-bottom
 156. bahar yazdı:

  sevgili hayal arkadaşımız.bence ya size aşıktır kıskanmanız için söylüyo olabilir ya da gerçekten size dediği kıza aşıktır

  comment-bottom
 157. bahar yazdı:

  sevgili ece arkadaşımız.gözlerine normal bakabilirsin.ama çocuk ondan hoşlandığından şüphelenebilir. bence ilk onun duygularını öğren
  :)

  comment-bottom
 158. bahar yazdı:

  sorularınızı bana sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım
  :) :)

  comment-bottom
 159. bahar yazdı:

  sewiyorum arkadaşımız bence hoşlanıyo olabilir :)

  comment-bottom
 160. emel yazdı:

  ben bi mahalleye yeni taşındım bi çocuk var onunla hep bakışıyoduk aslında o ana daha çok bakıyodu ben gözlerimi kaçırıyodum günler geçtikçe bu duruma alıştık sonra bir iki gün onu görmedim bu benim için tuaftı çükü herzaman bakışıyoduk sonra çocuk bana bakmamaya başladı ben baktıgımda gözlerini kaçırıyodu sanki benden sogmuş bunun sebebi ne olabilir sizce lütfen bişi söyleyin…:((

  comment-bottom
 161. Tuğba yazdı:

  Biri 6 senedir bana bakıyor farklı arabalarla evimizin önünden geçiyor tanıdıklarına beni göstererek konuştuğunu kaaaç kez gördüm gel gôrelimki 6 senedir bana hiçbir şey söylemedi ben tamam bu çocuk beni seviyor diyorum sonra bazı hareketlerini gördüğümde yo ben yanlış anlamış olabilirim diyorum anlamıyorum bunca yıldır o bakmalar başkalarına beni göstermeler neyin nesiydi kendi kendime tamam tuğba önüne bak diyorum sonra ne göreyim yine malum o bakıs çok hafif gülümsemeler böyle sinirli bir yüz haliyle çıkıyor karşıma yaa ben anlamıyorum bir insan bunca hareketten sonra 6 yıııl boyunca hiç konuşmaz mı bu nasıl iş

  comment-bottom
 162. Tuğba yazdı:

  Lütfen bu konuda yorum yapabilir misiz?

  comment-bottom
 163. admin yazdı:

  Eger size karşı gerçekten hisleri varsa veya seviyorsa 6 yıldır neden birşey söylemiyor. Haklısınız ama bence siz ilk önce kendi hislerinizden emin olun. Hislerinize göre ne yapacağınıza karar verin.

  comment-bottom
 164. Tuğba yazdı:

  Admin bu 6 yıl yaşadıklarımı bir bilsen.bir arkadaş bana hatanın bende olduğunu söyledi oğlanın her zaman hareketleriyle ilk adımı attığnı ama benim hep yüz çevirdigimi sonra da sızlanıp durduğumu söyledi evet doğru onu gördüğümde yüzüm kırmızıdan öte bir renk oluyor kalbim çok hzlı atıyor ve çok sert bi şekilde kitleniyorum bu kitlenme mecazi anlamda değl gerçekten bu oluyor hatta bunu psikyatrime bile dedm doktorum onu seviyo musun dedi ben de ne evet ne hayır dedim o zaman panik atağndan kaynaklanan bır durum olduğunu söyldi doktor.aslında ben tam bir bilinmezlikler içindeyim.şöyle bir düşünüyorum da 28 yaşma grdm bu güne kadar evet ben gerçektende seviyorum aşık oldum diyebilecdğm biri çkmadı karşıma bunlari söylediğmde bana hadi canım hiç olmadı mı diyorlar ben çok mu ince eleyip sık dokuyorum sana bişey daha diym admin bu oğlanı görmemek için taa dörtyoldan kalkıp adanaya gttm sonra ne geri dôndüm dörtyola ve aynı şeyler

  comment-bottom
 165. Tuğba yazdı:

  Ben şimdi cevap bekliyorum ben ne yapacm

  comment-bottom
 166. esin yazdı:

  bnde cok zor durmdym ya bi akl verblrmsnz

  comment-bottom
 167. admin yazdı:

  Esin arkadaşımız ve diğer arkadaşlarımız. Durumunuzu güzel bir şekilde anlatmanız size daha çok yardımcı olmamızı sağlar.

  comment-bottom
 168. blablabla yazdı:

  Slm.İzmirde Bizim okulda bi çocuk var. En yaqın arkadaşımın sıra arkadaşı.Gerçektn çok komiq Arkadaşım erkeq onun sayesinde qonuşmaya başladıq. Derste bazen oraya baktıqımda bana baqtığını yakalar gibi oluyrm. Gözlerini kaçırıyr yada başka biriyle konuşur gibi yapıyr.Ya da qerçekten öyle. Emin olamıyorum. Bir ara neden olduğunu anlayamadığım bi şekilde benden soqudu. Konuşmak istemiyodu. Zatn bende okulda fln illa gidip konuşmm. Arkadaşımın sırasına uqradığımda oda geliyo yada orada oluyo. Neden soğudğunu anlamadım. Facede ortaq noktamızdan bi soru sordum. Konuşmaya başladı espiriler fln yaptı.Ondan öncede facede duvardan duvara durmadan etiketleşiyoduk.Sonra okulda arqadaşlarımla konuşurken Oda bi arkadaşıyla sesini fazla duyurmamaya çalışarak kavga ediyolardı. Benim adım qeçince dondüm baqtım dinlemeye başladım. Çıkıyomusun falan diyodu. O da yok öle bişy falan dedi. Sonra ben tatile çıqtım Dediki bana hala tatildemisin evet dedim. Bişymi oldu dediqim zaman qonuyu deqiştirdi.Tarih verdi bu trihte olabilirmisn dedi söleedim. Cevap yazmadı. Emin deqilim ?!

  comment-bottom
 169. blablabla yazdı:

  Çünqü benle konuşurken faln normal arqadasıyla konuşur gibi. Tavırlarından anlayamıyosun. Bana çıqtıqı veya hoşlansıqı kızlarıda anlatıyodu. Acil cevap istiyorum ltfeen !

  comment-bottom
 170. Tuğba yazdı:

  Gùzel anlatımdan neyi kasdettiniz anlamdım anlattığım şeylerin neyi açık değilki

  comment-bottom
 171. safiye yazdı:

  facedn biri istk göndrmiş kbl ettim konuştuk brz snra çıkma teklifi etti kabul ettim ama bndn 5 yaş büyük olduğu içn kortm ve sabah onu red ettim.sonra 1 ay geçti istk gnderdm ona dedm ki bn sni sewmdm için değil cesaret edemdm için ayrıldm sni de kırmak istemdm dedm uzun uzn konştk yenidn teklif ett kabul ettm ama hep içmde beni seviymudr diye sorular var.gerçi bana küçük anılarını anlatıyor hayallerini benm hakkmda düşündüklerini bni koruyr kısknyr erkekler haknda uyarıyor ama yinede fikirlerinizi almak istiyorm lütfen cvp yazın lütfen …şimdiden teşekürler

  comment-bottom
 172. safiye yazdı:

  arkadaşlar lütfenn acil yorumlarınızı bekliyorummmm lütfennn

  comment-bottom
 173. admin yazdı:

  Safiye arkadaşımız. Görmediğiniz, karşılıklı konuşmadığınız, internetten tanıştığınız bir insanın samimiyeti ne kadar güvenilir olabilir? Günümüzde yıllarca birlikte aynı ortamda olduğumuz insanları tanıyamıyoruz. Sizin için sevmek bu kadar basit olabiliyor mu? Bu duruma korkarak yaklaşmanız olumlu bir davranıştır. Size tavsiyem özellikle internet üzerinden tanıştığınız, konuştuğunuz insanların sözlerine güvenmemeniz. Dikkatli ve temkinli yaklaşmanız yararınıza olacaktır.

  comment-bottom
 174. kedi yazdı:

  bütün bu yazdıklarınıza rağmen insanı anlamanın çok zor olduğunu anladım. benim merak ettiğim şeyse: yeni atnıştığım bir çocuk var. sohbeti çok eğlenceli, saatlerce konuşup yine de bıkmadığımız sohbetler bunlar. ilk olarak akşamları internette, sonra gündüzleri de internette, sonra telefonda mesajlaşmalar, konuşmalar başladı. ama bunların hepsi arkadaş gbi oluo kesinlikle bir şey hissedilmio. geceleri iyigeceler diye mesajlar bile atıo ama hep arkadaş olarak muhabbet edioruz. ne yapmaya çalışıo??

  comment-bottom
 175. kedi yazdı:

  bu arada yorumlarınızı bekliyorum. arkadaş ortamında tanuştık. şimdi staj için başka şehirde. benden hoşlanıyor gibi ama aynı zamanda değil gibi de düşünceleri ne anlamıyorum.

  comment-bottom
 176. blablabla yazdı:

  Banada cevap lütfen !

  comment-bottom
 177. kader yazdı:

  aşk saf ve dogal olan bişeydir insan sevdini kırmaz üzmez sadece ona aşkını belli eder ve mutlu olmasını ister eger ciddiyseniz sevgiliniz size yaklaşmak isteyebilir bu çok normaldir ama bir haftalık sevgiliniz size aşırı yaklaşıyorsa niyeti iyi degil size duydugu aşk degildir seven sevdine hemen yaklaşamaz onu kıracagını veya tedirgin edebilecegini düşünür kaybetmeyi göze almaz ama sizi sevmedini bile bile hala sevgilinizle birlikteyseniz aşk ilerler hataya dönüşür aşkı yok eder hatasız insan yoktur ama hatalı bir aşk düşünülemez bile

  comment-bottom
 178. gamze yazdı:

  admin ben 5 yıldır bi çocuktan hoşlanıyom . çocuk bizim sınıfta bir kızla ugraşıyo sonrada bana derste bakıyoo sonra benle ugraşıyooo ben den hoşlanıyomu acaba…?

  comment-bottom
 179. Çaresiz yazdı:

  Yha ben özel bir okulda burslu olarak okuyorm bu hafta okulumuz başladı öırencilerin ve öğretmenlern bİrbiriyle kaynaşması için erken açıldı bir çocuğu gördüm onu gördüğüm an aşık oldum onu bu gün ilk defa gördm aşık oldum dolayısıyla çocuğun benden haberi yok onun maddi durumuda bizden daha iyi vee çooook yakışıklıo beni farketmesi için veya beni sevmesi için yapabileceğim bir şey varmı aslında çok güzel olduğum söylenir ama o okuld abursluyum o değil yha beni istemeyeceğinden korkuyorum sizce ne yapmalıyım yha sürekli ona bakıyorum kendimi tutamıuorum n. Sınıfa gidiyorum onla aynı sınıtaymışız bana yardım edin çünkü çocuk çakacak sürekli ona baktığımdan dolayı sizce ne yapmalıyım ?

  comment-bottom
 180. Çaresiz yazdı:

  9. Sınıf öğrencisiyiz ikimizde

  comment-bottom
 181. admin yazdı:

  Duygularınızdan eminseniz durumu iyi olsun kötü olsun bu gibi durumları asla düşünmeyin. Siz kendiniz olun. Başka bir düşünceniz olmasın. Yeni başlamış bir durum olarak o kadar da acele etmenize gerek yok. Başkasıyla birlikte olur korkusu yaşıyorsanız bi şekilde ona karşı hislerinizi belli ettirmeniz gerekiyor. Bir arkadaşınız vasıtasıyla haberdar edebilirsiniz. Ama şunu da unutmayın ki, hislerinize karşılık vermezse nasıl olursunuz bunları da düşünerek hareket edin. O çocukla ilgili bazı şeyleri öğrenmeye başlayın. Ona göre ne yapacağınızı düşünün. iyi günler.

  comment-bottom
 182. Çaresiz yazdı:

  Çok teşekkürler soruma çabuk cvp yazdığınız için aslında ben eski okulumda en popülerdim çok çalışkan ve kendi9i beğenmişlikle alakası yok yani çevremdekiler çok güzewl olduğumu söylerlerdi ilk defa böyle bişi yaşıyorm çünkü daha önce çıkacağım kişiyi ben seçiyordum çalışlkan ve güzel olduğum içi9 herkes çıkmak isterdi ama bu çocuk diğer herkesten farklı gibi geliyor belkide aşık değilimdir çok beğendiğim için öyle sanıyorum çü9kü ben hep basketçi ve saçları dağınık ve alnına düşen kişileri beğenirdim aşık olup olmadığımı bilmiyorum ama tek bildiğuim sürekli ona bakam istiyorum onu görünce kalbim hızlı çarpıyor sizce ona gerçektende aşık mıyım yoksa ergenlikten kaynaklanan beğeni mi (cevap yazacağınızı biliyorum şimdiden çok teşekkürler)

  comment-bottom
 183. Çaresiz yazdı:

  Yazmışsınız bir arkadaş vasıtasıyla duygularınızı söyleyebilirsiniz ben daha önce kimseye onu sevdiğimi falan söylemedim ilk adımı atamam sudan çıkmış balığa döndüm eskiden hep karşı taraf açılırdı bu yüzden ne yapacağımı bilemiyorum ayrıca bu devirde kimin dost kimin düşman olduğu belli değilken nasıl birine onu sevdiğimi söyleyebilirim ki :(

  comment-bottom
 184. beyzanur yazdı:

  ona aşıktım fakat onun bana karşı beslediği duyguları bilmiyordum.ben onun mawi gözlerinin içine bakarken hep kendimi görüyor ve o bkışlarda kayboluyordum ve bütün duygularıda bir arada yaşarken onun beni sevmesi imkansız gelsede bir umut beni onu sevmeye zorluyordu.o sese teşekkür ediyorum.lisede beslediğim o duygularonun çıkma teklifi ve bana olan aşkını ilan etmesiyle devam ettiayrıca evlenme teklifiyle daha da güçlendiona aşığım oda bana aşık ona aşık olmayı herşeyden çok seviyorum

  comment-bottom
 185. ebru yazdı:

  ya bizim sınıfta bi kankam var ama bn onu seviyorum ama sanırım o beni kankası olarak görüyo eskiden kanka diyodu şimdi demiyo arkadaşlarımın sölediklerini yapmıyor benim sölediklerimi yapıyor beni dışarda gördüğü zamn hemn slm weriyor sizce beni sewiyor mu?

  comment-bottom
 186. ebru yazdı:

  lütfen cewap yazınn :((((

  comment-bottom
 187. dilara yazdı:

  peki sınıf arkadasınızı seviyorsunuz onunda szi sevip sevmediğini anlamak istiyorsunuz mesela ona dönüp baktığınızda gözgöze hep geliyorsanız diğer kızlarla çok kaynaşırken size biraz daha seviyeli ve nazik davranıyorsa ayrıca tahtaya dönüp oturması gerekirken görüş açısına girebileceğiniz şekilde oturuyorsa arkadasınızla konusurken duyduğu basit bir laf üzerine sizinle 2 saat konuşuyorsa her basket atışta dönüp bakıyorsa sizcee tesadüf mü bir de bu olayları cuma çıkışta en yakın arkadaşınıza söyleyecekken arkadaşınız size dönüp sizin sevdiğiniz çocuğu söylede ne yaparsınız son olarakta hiçbir sosyal paylaşım sitesine üye değilsiniz ve normalde çok hareketlisiniz çocukla konuşurken durgunlaşıyorsunuz o da kısık sesle konuşuyorsunuz ve utanıyorsunuz telefon num bu çocuktan nasıl istersiniz unutmayın hiç bir arkadaşının öğrenmemesi lazım utangaç :S

  comment-bottom
 188. fef yazdı:

  bilmem belki de en sevdiği kankasısındır insan özellikle kızla aşık oldukarı kişinin sanki kendisine cevapmış gibi anlarlar

  comment-bottom
 189. Aylin yazdı:

  Bizim sınıfta bi çocuk var birbirimize karşı birşeyler besliyorum elerimizi tutmak için kavga ediyoruz hiç bişey söylemiyo bende öyle off ne yapmalıyım

  comment-bottom
 190. biri var bn ne eskim sevgilim nede yeni ve biz öpüştük ama simdi bn yok muşum gibi davranıyor bn ve o ayrı şehirlerde yaşıyoruz bn o olaydan sonra biriyle çıkmaya başladım ve o da eski sevgilisine döndü acaba bn seviyor mu bana inat olsun diyemi döndü ona ha şunuda söyleyeyim ilk adımı o atı LÜTFEN YARDIM EDİN

  comment-bottom
 191. Asli yazdı:

  Merhaba lütfen yardımcı olun bir mağazada çalışan çocuğu annem dalgasına bana yakıştırdı o gün o duymuştu galiba biz bir arkadaşımlada gitmiştik mağazaya o nereye gitsem gözünü benim üstümden ayırmadı ve ailemle abartısız her hafta sonu gidiyoduk tanıyo artık dün de gittik ve yine beni görünce bakmaya başladı annem yine bişey diyodu yine duydu ben hem gıcık kapıyorum hem de onu görmek istiyorum.Onun arkadaşıyla da konuştum.Onu sordum ama cesaret edemedim ve arkadaşından söylememesini istedim. Her gittiğimde bana bakıyor dikkatli bir şekilde ama emin olamıyorum. O benden hoşlanıyo mudur??? Lütfen yardım ediin. Bir cevap yazın ne yapmalıyım?

  comment-bottom
 192. asli bn ce senden hoşlanıyor ve annenin söyledikleri onun da hoşuna gidiyor :)))

  comment-bottom
 193. biri var bn ne eskim sevgilim nede yeni ve biz öpüştük ama simdi bn yok muşum gibi davranıyor bn ve o ayrı şehirlerde yaşıyoruz bn o olaydan sonra biriyle çıkmaya başladım ve o da eski sevgilisine döndü acaba bn seviyor mu bana inat olsun diyemi döndü ona ha şunuda söyleyeyim ilk adımı o atı biriniz cevap verin LÜTFEN NE OLUR KAFAYI YİYECEM

  comment-bottom
 194. pelin yazdı:

  9.sınıfa gidiyorum birinden çok hoşlanıyorum yanlız o benim ismimi bile bilmiyo ama kankamlarla çok iyi anlaşıyo filan ara sırda bana bakıo ama arkdşlarım o sana bakmaz dio sizce napabilirim hemen yazarsınız sevinirim

  comment-bottom
 195. setenay yazdı:

  davranışlarından ve bakışlarından anlarım

  comment-bottom
 196. sananelan :D yazdı:

  sınıfta hos kız var benim en iyi arkadaşıma çok sıcak davranıyo ama sırada 4 lü oturtuyo hoca (fen sınıfı) bizim grubta oda var ders başladıktan 2,3 dakika sonra ayağının sırama geliyo hatta ağamıma değdiriyo ben bakınca hemen çekip bna gülümsüyo lütfen yardım kızlar siz bu konulardan iyi anlarsınız :D

  comment-bottom
 197. benisa yazdı:

  benim sorunum cok karısık abi ve işin içinde kalmısım lütfen bana yardım edin…

  comment-bottom
 198. OZNBUSE yazdı:

  SLM…ben bundan 1 hafta önce bi çocukla çıkıyodum anı zamnda bu kişi bzm uzktn akrabmzı herşey sewdiğim kişinin trafik kazası geçirmesiyle başladı bu kişi beni 1 senidir beni seiyormuş bunu bana kazadan sonra syledi ve biz çkmaya başladık ilişkimiz çok gzl gderken annem öğrendi ve akrabam olduğu içn ayrlmamı istedi bnde sürekli kaldığı hastaneye gdiydm çok ama çok mtlydk bu ardada annemi hiç tınlamıyodum sevdğm kişinin annesi babası hastanedeki hemşirelere hastalara kadar herkes biliyodu ve herkes bzm ilişkmizle gurur duyup onaylıyordı böle mutlu günler devam ederken annem ayrılıcaksın yoksa ozanı yanına gidp ben ayırırım dedi ben bunu sewdiğim kişiye anlattm böyle bişey bekliydm ztn ddi bz gzli gzli yürütmeye karar verdik e byle devam ederken kardeşm ozanı tehtit etmiş oznda bna msj attı kardeşin bni tehtit ediyo çok kötü şeyler olucak bak die bende seni bu duruma soktğm içn özr dilerm keşke böle olmasaydı fln ddim knuyu ayrılmaya gtrdm o da ayrılalım o zmn dedi bende tamam dedim elveda dedi ve msj atmadı ama ben onu çok sewiyrm bu olaylar yuzunden ailemle aram bozuldu smdi hç knuşmuyrz arkdşlrm ozana msj atmş buse bişey sylmiyo sen anlat die oznda bna msj attı böle yapma die sewiorum fln dedi ama ailene byle dawranma dedi bnde onlar benim hayatımı mahvettiler gbisinden bişeyler dedim kendin bilirsin dedi ve ben biz bi süre knuşmadık ben doktora gdicektn noldu fln ddim o da eşşekürler iyiym dedi e simdi hiç knuşmurz onu kazanmak için ne yapabilirim sizce o hala beni sewiyo mu ben onu çok seviyorum hergün ağlamaktan yoruldum artk yardım edrseniz çok ama çok mutlu olurum onu kazanmak içn ne yapablrm ne msj atıo ne msjlarıma cevap verio telefonu kendinde mi değil mi onuda bilmiyorum ayrıca annemle knuşmayarak çok mu abartıyorum ama çok üzdü beni çok mtluydum onunla cevaplarınız bekliyorum yardımcı olursanıız çok sewinirm onu geri kazanmak içn ne yapabilir ve beni hala seviyor mu :(

  comment-bottom
 199. aşık oldum ben yazdı:

  bir tane çocuk var geçen sene bir kıza ödev sordum o kızda ufladı fln sonra çocuk karışma kıza fln dedi kızlar hoşlanıyo fln dediler kendi aralarında sonra 1 yıl geçti çocuk bana beden dersinden sonra öyle tatlı bakıyorduki çok şeker bi çocuk bir gün ayağıma top sürdü babam vardı gülümsüyo bana durmadan ya emin değilim ama benden hoşlanıyomu diye bide bana ay şuna bak falan diyo derste hep beni izlerken yakalıyom hoşlanıyomu sizce?

  comment-bottom
 200. bir tane çocuk var durmadan bana bakıyo derste bakıyo izlerken yakalıyom durmadan laf açıyo karışıyo ben biraz safım o yüzden benimle dalga geçiyo olmasın ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk tatlı ben ona aşığım ya o bana

  comment-bottom
 201. pelinn yazdı:

  bizim sınıfta cok ama cok tATLI BIR cocuk vr ona delı gıbı aşığım fakat suratıma bıle bakmıyor ne yapmalıyım ona delıler gıbı aşıgım yanına gıdıyorum cesaret edemeyıp donuyorum kafam cok karısır nolur bna yardm edın :/

  comment-bottom
 202. selin yazdı:

  meraba arkadaşlar yaklaşık bi aydır dershaneye gidiorum öğretmenime aşık oldum kpss kursuna gidiorum öğretmenle yaşlarımızda yakın,benden hoşlanıp hoşlanmadığını çok merak ediorum derste bana çok farklı davranıo yakın yani bana bakıo sürekli ama ben ağır davranıorum tenefüslerde bana bakıo nasıl anlayabilirim bunu

  comment-bottom
 203. reva yazdı:

  ya bi çocuk var çocugun 4 ay takip ettim oda bunların farkındaydı ama hiçbi tepki vermedi şimdi ise bekliyorum hiç bi şekilde rahatsızlık vermiyorum tepkisi ne olur yada bi tepki verirmi tepki vermesi için ne yapmam lazım lütfennn yardım edin…

  comment-bottom
 204. irem yazdı:

  ya bizim sınıfta bi çocuk var geçen sene bizim sınıftan başka bi erkekle konuşuyodum geldi onu itekledi bu senede benim arkamda oturuyo ama arkadaşım hep bana baktığını söylüyo ve bana herkese baktığından değişik bakıyo benimle ilgili olan herşeyde birşeyler söylüyo ve centilmentlik yapıyor.. ama sevgilisi var şu an sizce bana aşıkmı?? lütfen cevap verin

  comment-bottom
 205. KÜBRA yazdı:

  dün evimin önünden geçen otobüsü kaçırdım ve aşağı durağa kadar yürüdüm durakta otururken başka bir otobüs geldi bir de baktım ilerden 2 çocuk geliyor otobüsü onlar için durdurmaya çalıştım ama durmadı…Kafamı çevirdiğimde çocuklardan biriyle göz göze geldim o kadar tatlı bakıyodu ki çarpıldım galiba :)…otobüsü onlar için durdurmaya çalıştığımı söyledim neyse aynı otobüse binecektik arkadaşı bana yol vermedi bile ama o kenara çekildi önce benim binmeme izin verdi sonra okula doğru hareket ettik biraz sonra arkadaşı indiğinde dayanamayıp ona saatin kaç olduğunu sordum ve o sırada tesadüfen aynı fakültede okuduğumuzu öğrendik :) eğer inip yürürsek daha kısa sürede okula varacağımızı söyledi indik yürümeye başladık havadan sudan sohbet ettik ve tesadüfe bakın ki benim babam da onun babası da polis :) gayet hoş bi sohbet ettik sonrasinda fakülteden girdik el sıkıştık ve ayrıldık ama ben onu aklımdan çıkaramıyodum sürekli kantinde oturup onun da ortama girmesini bekliyodum nihayet bugün gördüm onu arkadaşlarıyla oturuyordu benim de artık derse gitmem gerekiyodu ve tam yanından geçecektim…bi karar verdim görmemiş gibi davranıp yanından öylece geçtim …arkadaşımın söylediğine göre beni farketmiş ve bana baktıktan sonra arkadaşlarına bişey söylemiş ve onlarda aynı anda bana bakmışlar ŞİMDİ BEN KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM NORMALDE BÖYLE BİŞEY YAPMAM AMA HER YERDE ONU ARIYO GÖZLERİM VE HAKKIMDAKİ DÜŞÜNCELERİNİ DE ÇOKK MERAK EDİYORUM BU ANLATTIKLARIMI YORUMLAR MISINIZ NE OLUR..

  comment-bottom
 206. KÜBRA yazdı:

  YA LÜTFEN BANA YARDIMDA BULUNUN HİÇ BİŞEY DÜŞÜNEMİYORUM BİRİ MANTIKLI Bİ AÇIKLAMA YAPSIN NE OLUR…

  comment-bottom
 207. Çiğdem yazdı:

  ya bizim sınıfta beni seven biri var ve ben onu sevmiorum ne zaman yanıma gelip beni sevdiğini söyliceni anladığımdda izin vermiorum hemen konuyu felan değiştiriorum kırmak da istemiorum ama ben nasıl kurtulcam yada bu işi nasıl halledebilirim yardım edin lütfen

  comment-bottom
 208. asık oldumm galiba yazdı:

  yha abla bnm bi sevdiğim var gözgöze geliyoruz sık sık karşılaşıyoruz arada bi karşıma geçip gülerek slm da veriyo fakat 2 dk sonra değişiyor,buna rağmen 1 an onu görmemezlikten gelsem hemen oflamaya başlıyor.abla snce bu çocuk bna aşık mı yoksa bnmle oyun mu oynuyor yardım et lütfen yoksa az kaldı çıldırıcam bi de bu durumda ne yapmamı önerirsiniz

  comment-bottom
 209. umut yazdı:

  asık oldum galiba bende aynısını bi kıza yapıyorum ama kızı deli gibi seviyorum bazı sebeplerden söylemiyorum zamana bıraktım.. daha da öte ki kıza ben sakasına gibi her seyinden haberim var.. ögrendikten sonra eski haline dönüo arkadas gibi davranıom arada kırıom ama durumlar öle gerektiginden yoksa isteyerek deil .. zamana bırak ve bekle bence ..

  comment-bottom
 210. Damla /E/ yazdı:

  bizim sınıfa yeni bir tane öğrenci geldi
  geldiğinden beri diğerlerine göre bana daha farklı davranıyor diğer kızlara göre daha yumuşak daha iyi
  mesela en son bana Afiyet olsun Prenses dedi
  Aşık mıdır?

  comment-bottom
 211. Damla E yazdı:

  Biziim sınıfa yeni biri geldi geldiğinden beri diğer kızlara göre bana daha iyi, farklı ve yumuşak davranıyor
  Mesela geçengün bana Afiyet olsun prenses dedi
  Sizce aşık mıdır?
  Bana Aşık mıdır?
  Lütfen cevap verin…

  comment-bottom
 212. Damla E yazdı:

  Bir de ödevlere bakarken herkesinkine bakıyor bir tek benimkine bakmadan sormadan + koyuyor
  Lütfen sizden cevap bekliyorum
  lütfen cwp???

  comment-bottom
 213. yağmurr yazdı:

  merhaba.bi çocuk var yaklaşık 3-4 haftadan beri onu bana bakarken yakalıyorum sürekli beni izliyor utanmadan ve çekinmeden gözlerimin içine bakıyorr arkadaşları yanlarından geçerken ‘seninki’diye ona söylüyorlar, ve çok masum ben bundan etkilendim sizce bu neye işaret..

  comment-bottom
 214. Damla E yazdı:

  Lütfen
  Acil!
  Birisi Cevap Verebilir mii

  comment-bottom
 215. ceren yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var . bn onunla uzun sredir arkadaşım . sınıftaa önümde oturuyo. derste bazen arkasına dönüyo bakıyo bana gülümsüyo bna kibar davranıyo ayrıca benimle birlikte oturmak istedi . çok merak ediyorum sizce bana aşık mıı çabuk söyleyiinnnnnnn meraktn çtlycmmmm .

  comment-bottom
 216. aşık oldum bn yazdı:

  ya admin şimdi ben yazıyom sn cevaplamıyon neden bi çocuk var öyle tatlı bakıyorki bna aşık zanediyom nasl desem bi garip bakışları var bna ilk mal dedi çıkışta bnde ona dedim işte laf fln atıyo ama bnaçok garip bakiyo yardım ettttttttttttttttttttttttttttttt

  comment-bottom
 217. Damla E yazdı:

  Kaç gündür cevap bekliyorum yaa
  Bu siteyle kimse ilgilenmiyor mu!

  comment-bottom
 218. admin yazdı:

  Damla E okuyucumuz. Söylediklerinizden size ne söylememizi isteyebilirsiniz ki. Durumunuzu daha iyi anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırız. Söylediklerinize yorum yapmak yanlış düşüncelere sebep olabilir. Sizden ricamız durumunuzu daha iyi anlatmanız.

  Tüm okuyucularımız yazılan yorumlara cevap veremememizin sebebi, durumlarınızı daha açıklayıcı biçimde anlatmamanızdır. Tüm yorum bekleyenlerden rica ediyorum, birkaç cümle ile durumunuzu anlatıp sonra yorum beklemeniz yanlış olur. Siz olayın içindesiniz ama biz sizlerin yorumlarına bağlı olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Lütfen daha net yorumlayabileceğimiz şekilde durumunuzu anlatınız. İyi günler.

  comment-bottom
 219. Galp yazdı:

  yaaa bana yardımm edinn lütfeeeen!

  comment-bottom
 220. ebru mf yazdı:

  ben ona aiğim ama o bana aşık mı blmyrum yakın da belli olur

  comment-bottom
 221. aşık oldum bn yazdı:

  admin daha detaylı anlatıyom dinle şimdi çocuk var derste tenefüzte vs durmadan bana bakıp gülüyo ordan mal diyo sonra tekrar gülüyo yakşamlar diyo özürlü dedi tam bu kızlara ben bişey demedim ne yapıcam onu çok seviyorum ve onun beni sevmesini istiyorum bana garip davranıyo

  comment-bottom
 222. asık oldumm galiba yazdı:

  umut bey sizce gerçekten herşey düzelir mi yani diorum ki sonunda içinde ne varsa bir bir söylermi? sizce
  bu arada çok tşkler önerileriniz için

  comment-bottom
 223. aşık oldum bn yazdı:

  bu siteye sen admin cevapllaaaaaaaaaaaaaaa ağlicam

  comment-bottom
 224. admin yazdı:

  aşık oldum bn okuyucumuz. O çocuk sizi ciddiye almıyor. Açık açık şunları söylemem gerekir ki, çocuğun gözün de bir yeriniz yok. Size açık açık hakaretler de bulunuyor. Çocuğu nasıl seviyorsunuz? Size tavsiyem, ağır durun ve o çocuktan uzak durun. Çünkü sizin ona karşı hissettiklerinizi, o size karşı hissetmediği için onun karşısın da hep küçük düşersiniz.

  comment-bottom
 225. admin yazdı:

  KÜBRA okuyucumuz. Yaşadıklarınız hoş bişey. Özellikle bir kız bu durumdan etkileniyorsa erkek daha çok etkilenir. Hisleriniz, aklınızdan geçenleri tahmin edebiliyorum. Olumlu yönde gelişeceği de görülüyor. Sadece size bir tavsiyede bulunacağım. Erkeğin düşüncelerini öğrenmeden yakınlık göstermeyin. Hoş bir sohbet yapmış olabilirsiniz ama sonuçta o bir erkek. Birilerini araya sokun ve emin olmaya çalışın.

  comment-bottom
 226. Sena nur yazdı:

  Birileriyle dertleşmem gerekick. Okulumda bir çocuk var çok yakışıklı ve arkadaşlarım bana ilgi gösterdiklerini arkadaşlarına beni gösteriyomuş bana bakıyomuş ama bn hoşlanıp hoşlanmadığndan emn değilim çok efendi biri gerçktn sevilecek gibi.Onu görünce elm ayagma dolanıyor 2 kere göz göze geldik ve çok değişik baktı sanki ama aramızda 2 yaş var okulda popiler ve neden bana baksın diye düşünüyorum bazen.Çevremdekler bana ilgi duydugnu söylüyorlar bnde bazen hissediyorum Ama bazen ortalıklarda olmuyor. Anlayamıyorum gerçekten bana yardımcı olabilirmisinz?

  comment-bottom
 227. Sena nur yazdı:

  cevap veririseniz gerçekten çok memnun olrum

  comment-bottom
 228. admin yazdı:

  Sena nur okuyucumuz. İlk önce kendi hislerinizden emin olmanız gerekiyor. Eğer çocuğa karşı hisleriniz varsa, asla ilk adımı siz atmayın. Arkadaşlarınızın söylediklerine bakılırsa sizden hoşlanıyor ama ne kadar emin olabilirsiniz. Burası önemli. Bu yüzden çocuğa karşı hislerinizi belli ettirmeye çalışın. Size karşı davranışlarını sürekli takip edin. Eğer sizden hoşlanıyorsa, elbet her şey ortaya çıkar. Öyle yada böyle ortaya çıkar. Size tavsiyem kendinizi biraz geri plan da tutun.

  comment-bottom
 229. Sena nur yazdı:

  teşşekkür ederim admin tavsiyelerine uyacağım.

  comment-bottom
 230. irem naz yazdı:

  arkadaşlar bana dershanede takılan var ama ne yaptıysam bi türlü peşimi bırakmıyor hep yolda teklif veriyor ne yazıkki evlerimiz yakın o gün bana şu sözü senin aşkınlayaı bilekliğin kağıdında yazılıydı’bir gün başından aşağı güllerin döküldüğünü görürsen sakın neden diye etrafa bakınma çünkü orada aşkından yanan biri var acaba beni seviyomu ben onu sevmelimiyim eleştiri ve önerilerinizi msn ye beklerim

  comment-bottom
 231. irem naz yazdı:
  comment-bottom
 232. cvp yazdı:

  admin ben bi kızı seviyordum fakat kıza okul acılınca acılacaktım… arkadaslarımdan bile sakladım bunu söylemedim bi arkadasım bu kıza teklif etmis yaz tatilinde ve hala ümitleniyo ama imkansız olması ben simdi bekleyim mi yoksa kıza artık söyleyim mi arkadasada bise diyemiyorum ne diyebilirim ki kafam allak bullak ltfen bi fikir ver ya kimseye demiyorum bu durumu …

  comment-bottom
 233. cvp 2 yazdı:

  admin bizim sınıfta bir çocuk var on abir türlü açılamadım ve çocuk bna bakıp gülümsüyo açık açık hakaret ediyo bazan neyapıcam ayağıma ayağıma sürtüyo yardım et

  comment-bottom
 234. aygül yazdı:

  beni tanımayan bir erkeğin dikkatini nasıl çekebilirim herhangi bir tanışmışlığımız yok ama ben onu çok iyi tanıyorum nerde oturuyo nerelerde geziyo nelerden hoşlanıyo ve sürekleri arkadaşlarım aracılığıyla haberlerini alıyorum kısaca hoşlandığım erkekten bahsediyim çekingen ve kendini beğenmiş bu konuda da çok haklı çok yakışıklı ama biraz daha mütevazi olabilir lise sonda ve sadece dış güzelliğe bakan birisi ama ben bu huylarını değiştirebileceğimi düşünüyorum ve ona nasıl yaklaşabilirm yardım ederseniz bu konuda çok sevinirim…

  comment-bottom
 235. Galp yazdı:

  admiiiin bana yardım et lütfeen!! şimdi bizim okuldaki bi çocuk ilk günlerde bana bakıp duruyodu. iletişim kurmaya çalışıyodu.Hatta Kankileri beni takip edip duruyodu..ama bu son zamanlar bana çok ters davranıyor..Bana bakıyo felan ama çok ters cevaplar veriyor sence benden hoşlanıyomudur??? Lğtfeen acil cevap verrr…

  comment-bottom
 236. pınar yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var bn onu çoook seviyorum o bni seviyomu sevmiyomu bilmiyorum bunu anlamak için ne yapmam lazım bilmiyorum lütfen bna yardımcı olun

  comment-bottom
 237. pınar yazdı:

  bn ama 11 yaşındayım daha

  comment-bottom
 238. pınar yazdı:

  onada açılamam ki ne yapacam bilmiyorum hattaki sevdiğim çocuğa desem bn seni seviyorum desem bütün arkadaşlarına söyler sonra müğdürün odasına kadar gider bu laf

  comment-bottom
 239. yasemin yazdı:

  aptal saptal konular açıyor , arkadaşım benimle şakalaşırken ( saçımı komik yapmıştım)
  arkadaşım – çok güzel oldun . dedi ( şakadan)
  ve benim bahsettiğim kişi de saf ya , şakayı anlamadı evet bencede dedi . sizce benden hoşlunıyor mu ?

  comment-bottom
 240. admin yazdı:

  pınar kardeşim. Bu konuları konuşmak için çok erken değil mi?

  comment-bottom
 241. büşra yazdı:

  benim sevdiğim bi çocuk var ve biz onla bi hafta çıktık ayrılma seebebm başkasıyla daha çıkıomuş. bn onu hala cok seviyorum geçen gün kavga ettik elindeki su şişesini döcekti bnde elini tuttm herkez bize bakıyo bırak şu şişeyi dedi arkadaşıda en büyük aşklar nefretle başlar dedi gözlerime baktı ve güldü sizce bni seviomu??? lütfenn :(

  comment-bottom
 242. pelinn yazdı:

  bır cocuk bnden hoslanıor her yanndan gectıgımde arkadasları bana senınkı geldı dıyorlar sızce benden hoslanıyor mu nolur soyleyın cıldıracam yahuuuuuuuuuu hep bana bakıor ve benı takıp edıyor aslında cok hos bır cocuk :)

  comment-bottom
 243. büşra yazdı:

  yyaaa bi cevap yazın yaa :) meraktan ölcem herkez seni seviyo dio ama emin olmak istiyorum :/

  comment-bottom
 244. ecrin yazdı:

  çocuk bana teklif verdi seni sewiyom dedi her gün hediye alrıdı ama sonra saçım belime katrdı biraz kesti
  m çocuk beni terk etti

  comment-bottom
 245. galp yazdı:

  cevap versene admiiin!! :/

  comment-bottom
 246. meltem yazdı:

  admin şimdi bi çocuk var ben ona baktım ve gözlerimi birden ondan çevirdim oda bana 5 10 dk bakaktı tenefüste bide arkadaşları derste hep bana bakıyor bide bişeler söylüyo ama benim bir kere kalbimi kırdı neyse ama artık yapmıyo bu çocuğu anlamıyom senin kısa zamanda yazmanı bekliyom

  comment-bottom
 247. meltem yazdı:

  ya bide beni bir kere korumuştu şimdi ise bana sret davranıyo bazen aptal aptal bakıyo ya ben onu seviyom ya o beni

  comment-bottom
 248. YASEMİN yazdı:

  BANA SÜREKLİ BAKMASINDAN BENİMLE SÜREKLİ KONUŞMAYA ÇALIŞMASI

  comment-bottom
 249. aşıkkız yazdı:

  ben ondan çol hoşlanıyorum arkadaşlarımda oda bence senden hoşlanıyor dedi onun için yapmadıgım şey kalmadı benle durmadan ilgileniyor demekki aşk gidip söyleyemiyorum çünkü o söylesin istiyorum

  comment-bottom
 250. aşşkız yazdı:

  aşk negüzel

  comment-bottom
 251. aşşkız yazdı:

  bende hoşlanıyorum ama o çaktırmıyor

  comment-bottom
 252. haz@l yazdı:

  bendersanemden bi çocukdan hoşlandım karakter olarak birbirinize çok benziyoruz ilk başda bana karşı bişey olduğu kesindi çünükü sınıfdaki hiç kimseyle ilgilenmeyip benimle ilgileniyorduu hatta ben sevdigim insanlara takılırım falan demişti ama aniden soğudu artık benimle konuşmuyor bana karşı okadar ilgisizki anlatamam ben şimdi ne yapıcam_ ben çok çabuk bağlanan biriyim ve işn kötü yanı bugün başka bi kızı sevdigini hatta 4 yıldır o kızın paşinde oldugynu ögrendim nolcak şimdii :( :( :(

  comment-bottom
 253. meltem yazdı:

  cevap ver

  comment-bottom
 254. elif yazdı:

  bi çocuk var sürekli benle ilgileniyo bana karışıyo ve ben ondan hoşlanıyorum hemde çok çok ttalı sempatik , oda benle hoşlanıyomudur mesela sınıfta o kadar çalışkan var sorusu oldumu bitek bana geliyo ama feyste selam bile vermiyo sadece okulda

  comment-bottom
 255. meltem yazdı:

  admin cevapla ağlıyacağım

  comment-bottom
 256. meltem yazdı:

  admin admin ya admin

  comment-bottom
 257. admin yazdı:

  meltem arkadaşımız. Anlattığınız durumdan benim size ne söylememi bekliyorsunuz. Durumlarınızı biraz daha detaylı anlatırsanız biz de size o denli yardımcı olabiliriz.

  comment-bottom
 258. galp yazdı:

  Lütfeeen admin cevap yazarmısın??? Bu çocuk bana neden öle davranıyooooooooooooooooor??

  comment-bottom
 259. galp yazdı:

  Ama Bu ara Yine Öle davranmaya başladı benle ilgileniyo ve bana bakıyoooor :D

  comment-bottom
 260. meltem yazdı:

  hımm tamam bundan 1 yıl önceydi okullar yeni açaılmıştı buket adında bir kıza ödev varmı diye sordum işte o kız bna sende herşeyi soruyosun diyince bu çocuk bukete dediki istediğini sorabilir falan dedi korudu beni bu yıl ondan hoşlanmaya başladığımı hisetim ve ona derste sürekli bakıyom daha doğrusu onu bakarken yakalıyom bir kere arkadaşım bu tarfa benimmsırama o çocuktan kağıt attı ama bu başka sıraya geldi geçenlerde kankalarıyla konuşmalarını duydum beni ve o çocuğun yakıştığımızı söylüyolardı o çocuğa işte bedoya bedoda dediki susun kız herşeyi duycak fakat duymuştum bile o an seni seviyorum diyesim geldi ona ve hep kankaları beni sırada öne alıp okulda sıra olurken bedonun yanına itiyolar amaçları ne anlamıyom ve benden sizce hoşlanıyomu ben artık dayanamıyorum yardımcı olun ve kısa zamanda yazın

  comment-bottom
 261. admin yazdı:

  Meltem arkadaşımız. Arkadaşları sürekli sizi o çocuğa yaklaştırmaya çalışıyorlarsa, demek ki çocuk arkadaşlarına sizden bahsediyor. Bu da demektir ki, çocuk sizden hoşlanıyor. Sizinde ondan hoşlandığınızı belli ettirmeye çalışın. Size bakarken hiç olmazsa bir tebessüm gösterin. Bunun gibi şeyler yapın. Yine de çocuğun sizin hakkınızda düşüncelerinden emin olmanız için onun size açılmasını sağlayın.

  comment-bottom
 262. galp yazdı:

  Admin bana cevap yazzzz :@

  comment-bottom
 263. irem yazdı:

  biri var bizim okulda.onu ne zaman gorsem bana bakiyor oluyo o baktikca karnima bir agri giriyor… ama ona asik miyim emin degilim o bana asik mi ondanda da emin degilim.. ben hep benden hoslananlardan uzak durdum ve daha once kimseyle cikmadim yani kafam cok karisik ve ne yapicagimi bilmiyorum. yardim edin???

  comment-bottom
 264. meltem yazdı:

  tamam ama admin bey sena adında bir kız biz ödev yaparken bana kim senle çıkar sen bize göre daha küçüksün fln filan dedi ya yaşıtız ama ne demek istediğini anlamadım hep o çocuğun etrafında dolaşıyo pis yedli kurmuşLAR 7 KİŞİ ÖYLE DOLAŞIYO KIZLAR GİT GİDE BENDEN UZAKLAŞIYO OMUZUNA YASLANACAĞIM BİR ERKEK ARKADAŞ ARIYORUM AMA O KORKUYOMU DİYE BİLMİYORUM HOŞLANDIĞI BELLİ AMA BU SENA ADINDA KIZIN DERDİ NE ANLAMIYORUM AMA HEP BEDONUN BU TARAFA DOĞRU BAKIP BİŞELER SÖYLEDİĞİNİ GÖRÜYORUM AMA ŞÖYLE BİR GERÇEK VARKİ BENDE ONA SIK BAKIYORUM ACABA SIRF BEN BAKIYOMDA DİYE BAKMASIN MÜZİK DERSİNDE BEDNDE FENDE HEP BANA BAKIYOR BEN SİNSİ BİR KIZIM KİMSEYİ ONA BIRAKMAM AMA OKULDA SESİZ SAKİN BİR KIZIM HAVALI OLURSAMDA KIZLAR HAVALLANMISIN DİYO NE YAPICAM HEM ÇEVRE HEMDE O ÇOCUĞU ETKİLEMEK İŞSTİYOM POULERLİK TİYOLARI VERRİRMİSİN SAÇIMI NASIL YAPİM ONA NASIL YAKLAŞİM LÜTFEN HEMEN YAZ ÇOK ACİL BU ÇOCĞU BUGÜN ETKİLEMEK ŞSTİYOM BIKTIM ANLAYIN LÜTFEN HEMEN YAZIN

  comment-bottom
 265. admin yazdı:

  irem arkadaşımız sizden hoşlanıyorsa sizin için elbet birşeyler yapacaktır. Şuan için sizin için ne söylersek çok erken olur. Size karşı olan hareketlerini takip edin, bu arada sizde ona karşı hislerinizden emin olun.

  comment-bottom
 266. meltem yazdı:

  YA ADMİN BANADA CEVAP YAZ HEMEN NE OLUR HEMEN ÜSTEKİ UZUN YAZIYI OKU

  comment-bottom
 267. admin yazdı:

  Meltem arkadaşımız madem bu kadar ısrarlısınız, çok güzel görünün bugün ve hiç olmadığı kadar hoşlandığınız çocuğa sürekli bakın ve sürekli anlamlı anlamlı gülümseyin. Bir bahane bulun boş şeyler sorun, çocukla konuşmaya çalışın. Artık onunda size karşı hisleri varsa bunlardan anlaması lazım.

  comment-bottom
 268. galp yazdı:

  yaaa bence bi erkek seviyorsa gelip söyler hemen…Bakınca İlla da seviyor anlamına gelmezkiii

  comment-bottom
 269. elif yazdı:

  bi çocuk var sürekli benmle ilgleniyo , yüzümü fila okşuyo hafif vururmuş gibi bende ondan çok hoşlanıyorum mesela okuda tek geerken yanıma geliyo teknolaoji tasarım dersinde benmle oturuyo açıkcası bele çok zamn geçiriyo bende onudan acaip holanıyorum öle böle degil sizce o bana karşı bişe hissediyomudur ? ama faacede filan hiç selam vermiyo

  comment-bottom
 270. elif yazdı:

  admin ne olur cvp ver ya nolursun ben aşık oldum ona :(

  comment-bottom
 271. admin yazdı:

  Elif arkadaşımız, erkeğin sizden hoşlandığını anlamak o kadar zor değildir. Sizi kırmamaya çalışıyorsa, diğer arkadaşlarına karşı normal davranıp size karşı daha farklı, daha iyi niyetli davranışları varsa sizden hoşlanıyor demektir. Davranışlarını dikkatlice takip edin.

  comment-bottom
 272. elif yazdı:

  diger kızlarlada öle vuruyo filan ama benle daha çok yapıyo admin derslerde bia ra yakalım bana bakıo sırtıma filan vuruyo acaba oda bana karşı bişe hissediyomudur

  comment-bottom
 273. meltem yazdı:

  bana bak galpmısın nesin bana öyle şeyler deme yollarım seni gider direk söylermiş yok efendim illa bakıyo diye seviyo analamına gelmezmiş sana yakın duran arkadaşları tarafından birbirinize yakıştırılan san anlamlı anlamlı bakan sırana bişeler atmaya çalışan bir kız tarafından sana doğpru atılan kağıt ya kızlar hepinizden ve admin beyden yorum bekliyom bunlar normal değil hem türk erkekleri hemen sevdiğini söylemiyo çünkü krılmaktan korkuyo yorum yaz galp admin bey lütfen ama lütfen yorumunuzu yazuın

  comment-bottom
 274. serpil yazdı:

  mesela bendn hoşlndğnı sezyrm ama bznde onu sevio diyorum bu yanlış bişeymi ama çok seviorum

  comment-bottom
 275. irem yazdı:

  evet galiba haklisin admin cok tesekurler..

  comment-bottom
 276. meltem yazdı:

  ya admin yaz yaz yaz

  comment-bottom
 277. admin yazdı:

  Meltem arkadaşımız. Siz herşeyin bir anda olmasını istiyorsunuz. Bu kadar acele davranırsanız üzülürsünüz. Üzülmenizi istemiyoruz. Onun için size karşı düşüncelerini iyi algılayın, siz de ona karşı gerçekten birşeyler hissediyorsanız sürekli ona yakın olmaya çalışın. Siz onun konuşmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli vakit geçirmeye çalışırsanız ve eğer size karşı hisleri varsa konuşmaktan başka ne yapabilir?

  comment-bottom
 278. meltem yazdı:

  aadmin bana çok ama çok ama çok acil oğlak burcunun özelliklerini yazarmısın

  comment-bottom
 279. cansu yazdı:

  yaa size bi sorum olcak şimdi bn bi çocukla çıkyorum onu seviyorum ve eminim o da bn i seviyo fakat o burda okumuyo başka bi yerde çok uzak bi yerde deil haftada bir sırf bni görmek için bizim okula geliyo fakat daha iki hafta oldu iki haftanın sonunda da faceye gir dedi girdim fakat o girmedi tmm 1.yi affettik daha bugün geldi bna faceye gir ddi girdim o msj yollamış ozmn giremedim acil işim çıktı seni seviyorum kusura bkma yazmış bn sevdiiine eminim ama bunu iki haftadır yapıyo sizce ona kızmalımıyım nie böyle yapıyosun yaa flan die tavır yapmalı mıyım yoksa hiç yapmamalı mıyım nooolur yardımcı olun(lütfeen)

  comment-bottom
 280. eda yazdı:

  bn lise birdeym. Bi çocuk var çok sewiyorum onu. Etkilemeyi başardm ama emin olamıyorum. gözlerimin içine bakıyo ve tatlı tatlı gülümsüyo. bnde bakıp gülümsüyorum.Farklı snıflardayz bazen bizim sınıfa falan gelio.
  daha hiç sohbet etmedik. nasıl sohbet başlatmalıyım nolur bişi sölerminzz?

  comment-bottom
 281. galp yazdı:

  Yaa tabikide olabilir..Ama bana yıllardır bakıyolar,konuluyolar,şakalaşıyorlar ne değişti???

  comment-bottom
 282. m ile başlıyo yazdı:

  ben yeni liseye başladım yaklaşık 3 ay oldu biz onla hiç konuşmadık sadece ders vasıtasıyla ingilizce dersinde konuştuk ve ben ona we go to cafe dedim (kafeye gidelim) öyle birşeyler daha sonra nice to me to dedik ve el ele sıkıştık çocuk devamlı gözlerime bakıyodu daha sonra hep sıralarımız çapraz her sınıfta sınavlarda bile ya çapraz sıralar yada yan yana tenefüslerde her yerde hep onu görüyorum derste soldan çaprazımda oturuyo ve ben onu görüyorum yan oturuyorum ve oda yan oturuyo hep onu izliyorum direk gözlerine baktığımda oda benim gözlerime bakıyo doğrusu hep onu bakarken yakalıyorum gözlerimi alamıyorum ve oda çevirmiyo aslında baştan çeviriyodu şimdi çevirmiyo ve ben çeviriyorum yardımcı olun hiç aklımdan çıkmıyo

  comment-bottom
 283. admin yazdı:

  cansu arkadaşımız. Ortada yanlış olan birşey varsa ve size karşı yapılıyorsa her zaman tavrınızı ortaya koyun. Sevgili olduğunuz için size bir sebep göstermeli. Sebep göstermediği için de tavır göstermelisiniz, göstermezseniz böyle yapmaya devam edecektir. Eğer bu durum için herhangi bir tepki vermezseniz normal bir durum gibi görür ve bu durum sürekli tekrarlanır. Umarım ne yapmanız gerektiğini anlamışsınızdır.

  comment-bottom
 284. admin yazdı:

  eda arkadaşımız. Siz ondan hoşlandığınızı belli ettirin, onun sizinle gelip konuşmasını sağlayın. Ondan hoşlandığınızı anlarsa, eğer o çocukta sizden hoşlanıyorsa sizinle gelip bir şekilde konuşmaya çalışır.

  comment-bottom
 285. melek yazdı:

  bana niye cevap vermediniz(m ile başlıyo yazıma)?

  comment-bottom
 286. beste yazdı:

  Okulun açıldığı günden bu yana bizim sınıfta bir çocuk var.ben espri yapsam gülüyor..Ve ikimizinde çok ortak noktası var..(mesela ben İngilizceyi seviyorum oda seviyor ben çok komik bir kızım ve oda çok komik bir çocuk)Bana her ders bakıp duruyordu..bana laf atıp benle uğraş diyordu adeta..Hatta bir ara yanıma gelip oturabilir miyim ? adeta diye sordu ve bende otur dedim ama çocuk bana bakıp duruyordu…benle bir iki kere bireyler söylediği oldu ama hep benle konuşurken esprili bir şekilde konuşuyor..Ben ona baktığım zaman o bana 2.3 saniye bakıp kafasını çeviriyor..Beden eğitimi dersinde önümüzde top oynuyordu ve bende oralardaki bankta oturuyordum ve birden kankasının -bak seninkinde burda! dediğini duydum sanki ama bana mı dedi emin değilim…Benle bir çocuk uğraşsa hemen oda gidip bir kızla uğraşıyor…Ve benle konuştuğu zaman 2 3 dk başımda dolanıp sonra konuşmaya başlıyor..Ve Ben Hala Anlamadım Acaba Benimi Seviyor diye Admin Cevap Yazar mısın???Bence Sevmiyorsa Bile Hoşlandığı
  Kesin Değil mi??Lütfen Acil cevap yaz :)

  comment-bottom
 287. CANSU yazdı:

  BİRİNİ SEVİYORDUM VE ÇIKIYORDUK SONRA BAŞKA BİRİSİ BANA AŞIK OLDU VE BENDE ONA ŞİMDİ NAPİM BEN?

  comment-bottom
 288. Aydaan yazdı:

  Biz başlarda ii anlaşıyoduk sonra bana bi rocco kutusu verdi bnde istemediğimi söyledim. O zamandan beri çook kötü davranıyo sürekli salak, gerizekalı diyo ben tepki vermeyince daha çok sinirleniyo çok ileri giderse kendine gel diyorm bişey diyemiyo ama bana kötü davranmaya devam edio ben ondan HOŞLANIYORUM ne yapmam gerektiğini bilmiyorum beni çok üzüyo LÜTFEN YARDIM EDİN :( :(

  comment-bottom
 289. dilara yazdı:

  bn bi çocukla çıkodum bni deliler gibi seviyodu eminim adım gibi eminim snra birden ayrılmak istediğini söledi hem de başka birinden gönderdi haberi bn şoka girdim nasıl oldu anlamadım bu kadar severken nedenini sordum (biz onnla daha önce de çıkmıştık bn ayrılmıştım nedenini sölememiştim) nedenini sorunca o da o bna geçen sene sölememişti ddi bn de ona sölemiyecem ddi bn şu anda şoktayım çocuk bni deli gibi severken nasıl oldu da ayrıldı anlamadım bna bi yardımcı olsanız..

  comment-bottom
 290. harun yazdı:

  belki size ilginç geliçek ama,çok tikatimi çeken bi olay var ne zaman sokakta çarşıda vs bir yerde gezerken erkek yada kadın kafam önümde gidiyorum,birden kafamı kaldırdığımda herkesin yandan çaprazdan karşıdan ne olduğunu bilmediğim bir ifade ile bana baktığını fark ediyorum.ama çok şaşırdığım bi ayrıntı daha var,hergün her yerde kim olursa yanımdan geçen herkes hatta bazen uzaktan beni kesenler bile var.fazla çekiçi olduğuma inanmıyorum ama tabi bu benim görüşüm ama ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok lütfen yardım edin???

  comment-bottom
 291. admin yazdı:

  beste arkadaşımız siz zaten herşeyi görüyorsunuz. Benim birşey söylememe gerek yok. Hoşlandığı belli oluyor zaten. Ama kendinizi fazla kaptırmayın. Sizde ona göre sağlam adımlarla ilerleyin.

  comment-bottom
 292. asdfg yazdı:

  Yaaaaaaaaaaaaaaaa bana yardım edin bir çocuk var geçen sene geldi okula benden 1 yaş büyük işte benim onu sevdiğimi anladı çünkü arkadaşlarım söyledi sonra bu hayır demiş sevmiyorum demiş.
  ama o günden sonra bana sürekli bakıyo bende ona gülümseyerek bakınca oda gülümseyip kafasını eğiyor. çok yakınıma geliyor tam arkama geliyor gülümseyerek ama geri dönüyor. sanki konuşmaktan korkuyor gibi…..ona hiç yüz vermiyorum artık oda vermemeye başladı sonra bazen uzun zuzun yüzüme falan bakıyor. hatta 1 2 kere çok az konuşmuştuk ilk önce kavgayla tanışmışşdık :P aa sdhg arkadaşlarımla okulda bahçeye iniyoruz çok havalı gözüküyoruz o yüzden korkup gelmiyor konuşmaya diolar…. arka bahçeye gidiorum oraya gelio falan bazen banka otuyo bende oturuyorum bakıo sonra kalkıp gidio ama bazende çok hava atıyor kantine gidiyor sonra yanımdan havalı havalı geçiyor sııfına giriyo falan çocuk çok havalı… sürekli bana hava atıyo ama bazende beni seyrediyor. Seviyo mu bilmiyoruuuum biri bana sölesin çok üzülüorum :(:( Çocuğun arkadaşı pek yok o yüzden tek takılıyor ama been çok arkadaşım olduğundan yanıma gelmiyor olabilirmi sınıflarımız çapraz ders zili çaldığında bile kapıdan gizli gizli bakıyor bazende gizli gizli bakmıyo falan öle işte :D .????

  comment-bottom
 293. asdfg yazdı:

  İşte bn bu çocuğu facede falan ekledim kabul etti ama konuşmadık çünkü açık göremedim sonra arkadaşlarım ona seni seviyo dediklerinde o …gülümsemiş falan sonra arkadaşlarım sen seviyomusun dediklerinde hayır demiş ama benim sevdiğimi duyunca gülümsemiş ::) dasfgs bu çocuk dengesiz ya :D bi havalı havalı yanımdan geçip gidio bide aşık gibi davranıo aşkta mal mal haraketler olur mu ki :D .???? bazende hiç takmıo falan erkek arkadaşlarımla takılınca sinirli bakıo sonra sınıfına çıkıo artislenio of :….oda beni mal bi kızla kıskandırıyo kantinden ona bişi alıyo falan verirkende bana bakıo zil çalıyo sınıfa gircez mal bi kıza aldığını verio koşarak arkama falan gelio sonra işte çıkışta ben giderken hemen arkama koşarak gelio mal mal yere bakarak gidio:D :D :D rusyadan geldi zaten önceden sevdiği varmış galiba ama rusyadan…….. şimdi beni seviyomu merak ediorum :( soramıyorum çünü ters cevap verir diye korkuyorum arkadaşlarımda dioki,: oda korkuyo sen ters cevapp verirsin die o yüzden o çocuğa yüz ver diolar yüz verincede gülümseyip utanıyo :D napcam ya gidip konuşiyim mi admiiiin cevap ver noluuuur :( .?????******

  comment-bottom
 294. beste yazdı:

  Teşekkür ederiim admiiin…bişey daha sorabilirmiyim ??

  comment-bottom
 295. beste yazdı:

  Yaa Bu dediklerimi herzaman yapmıyor..bazen sadece bakıp duruyor..bazen ise bu dediğim şeyleri yapıyor..acaba bu artık hoşlanmadığının bir göstergesi olabilir mi?? Ve kesinlikle Benden Tırsıyor :D Ayrıca admin fazla kaptırma derken ne demek istediğini pek anlamadımm…Yani neden böle dedin kii? yoksa sevmeyebilir mi kii? :(

  comment-bottom
 296. asdfg yazdı:

  ADMİİİİN CEVAP VEEEEER :( LÜTFEEEEEN

  comment-bottom
 297. sinem yazdı:

  yha dershanede bir çocuk var bana tanıştığım ilk hafata sende ingiliz havası var dedi.2. hafta ise emma diye bir dizi var beni ordaki emma ya benzetti ve ne zaman görse emma nbr dior.ve gözlerini parladığını fizandan bile görebilirsiniz .onu bazen karmaşık duygular beslerken tersliorum oda sana emma dememe kızıomusun dior. sizce durum nedir lütfen bir analiz yapınn .:)

  comment-bottom
 298. Ayşegül yazdı:

  Bizim okulda bir çocuk var..okulun ilk başladığında hep benle uğraşıyordu ama şimdi uğraşmıyor benle konuşmaya çalışıyor.Benden gözlerini kaçırıyor..ve derslerde bana hep bakıp duruyor…Lütfen yardım edin bu çocuk benden hoşlanıyor mu? :(

  comment-bottom
 299. admin yazdı:

  Ayşegül arkadaşımız söylediklerinizden ne söyleyebilirim size? Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum, sizde bana yardımcı olun lütfen. Her defasında söylüyorum durumunuzu detaylı anlatın ki size ona göre yardım edeyim.

  comment-bottom
 300. admin yazdı:

  asdfg arkadaşımız. Maşallah durumunuz ile ilgili her şey söylenir.:) Madem arkadaşlarınız o çocuğa sizin onu sevdiğinizi söylemişse artık kaybedecek hiç birşey yoktur. Gidin çocukla konuşun ama sevdiğiniz ile ilgili herhangi bir şey söylemeyin. Size karşı hisleri varsa, sizin onla konuşmanızdan cesaret alıp size karşı hissettiklerini söyler. Size karşı hisleri de yoksa artık siz onun yanından havalı geçersiniz, oda neyi kaybettiğini anlar.

  comment-bottom
 301. asdfg yazdı:

  Geçen hafta ben sınavdan çok kötü almıştım .
  bahçeye çıktığımda çok sinirliydim oda anladı bana gülümseyerek hemde korkaarak baktı :D sonra işte ben diğer tenefüs kantine gittim oda benm yanımdaymış görmedim … yanımdan bana bakıyodu :D yani şoka girdi çünkü ben onun yakınlarına hiç gitmiyodum . sonra arkadaşları okulun en popüler kişileri ama o isteyince tek takılıyo :d benm arkadşlarımda popüler onlar bi gülüyyo bağrarak tüm okul duyuyo o yüzden bizden utanıp gelemiyo :D bende pazartesi tek takılcam . ama o arkadaşları popüler olduğu için oda havalanıyo arkadaşları yukarı çıkıyo oda çıkıyo sonra hemen tek başına geri iniyo önce bana bakıyo sonra 1. sınıflardaki çocukları seviyo falan.. ama bu hafta ben hiç yüz vermedim oda vermedi .. ben verince oda veriyo önceden çok yüz veriyodu ben vermesem bile..ama şimdi bunaldı sanırım ama ben asla konuşamicam :( çünkü çook korkuyoruum ters cevap verir diye bende kendimi tutamam diye korkuyorum ters cevap veririm diye… ama onla çok konuşmak istiyorum…. o benle konuşcak gibi oluyo yanıma geliyo böyle tam arkama ama arkadaşlarım gülüyo falan hemen geri gidio. geçen sene ben konuşmadım o konuşmak isstedi aynı kulüpteydik ama ben istemedim kapattım konuyu hemen şimdide artık aynı kulüpte değiliz konuşamıyoruz of napcamı bilmiyoruuum :( :(

  comment-bottom
 302. beyza yazdı:

  Admin bir erkek 2 kişiyi birden sevebilir mi?? ve Bir erkeğin sevdiği genellikle karşısındaki kızdan utanıyorsa, hep onun peşindeyse, konuşmaya çalışıyorsa Hoşlandığını belli eder dimi???

  comment-bottom
 303. asdfg yazdı:

  ama ben utanıyoruuum :( hemdee çoook
  peki ona konuşmasam tek yüz versem bide havlılarla takılmasam pna gülümseesem oda utanmiyip gelirmi yanıma konuşmasam o gelse ama arkadaşalrımla takıluınca yakınıma geliuyo konuşmuyo o yüzde 1 arkadaşla takıliyim ona gülümseyiim belki gelir. olur mu konuşmasam yyüz versem ???

  comment-bottom
 304. admin yazdı:

  asdfg arkadaşımız. Eğer konuşmaktan utanıyorsanız üstünüze çekmeniz gerekiyor. Özellikle yalnız kalmaya çalışın. Söylediğiniz şekilde sürekli yapmaya çalışın, artık az da olsa cesareti varsa gelip konuşması lazım. Siz bu kadar şey yaptıktan sonra gelip konuşmuyorsa, artık sizde bazı şeylerden vazgeçin…

  comment-bottom
 305. asdfg yazdı:

  peki bu anlattıklarım seviyo gibi gözükoyomu yoksa bnmle oyun mu oynuyo .bi takmıyo bide seviyo gibi davranıyo ???

  comment-bottom
 306. sanem yazdı:

  biz önceden birbirimizi sevioduk ama aradan 2 yıl geçti ama aynı sınıftayız bazen göz göze geliyoz ve bakışları derin.fakat sanki beni işleri için kullanıyo gibi bilmiyom yardım edin:(

  comment-bottom
 307. Ezgii yazdı:

  Öncelikle ben lise 1ye gidiyorum..ve ben okulun başlarındayken Bizim sınıftaki çocuğun benden hoşlandığını biliyordum.Çünkü Çocuk hep peşimde dolanıyordu benle konuşuyordu.derste hep bakıyordu ve kankaları benimle çoook ama çook uğraşıyordu..Zaten 2mizde Türkçe Bölümünü seçiçektik. Yani ortak çok yanımız var mesela Ben arkadaşımın İngilizce Ödevine yardım ediyordum.Kitaptaki ödevleri yapıp veriyordum sonra bir bakıyorum arkadaşım o çocuğa O kitabı veriyordu ve çocukta kitaba bakıyordu kısacası merak ediyordu…Ben hangi hareketi yaparsam oda aynısını yapıyordu…Benle iletişim kurmaya çalışıyordu…Ben ne zaman arkadaşımla konuşsam oda benim konuştuğumu görüp yanıma geliyordu ve gözleriyle dik dik bakıyordu…Ama zaman geçtikçe bu benle uğraşmamaya başladı yani uğraşıyordu ama ben ona ilgi gösterirsem uğraşyordu tatlı dille konuşursam oda benim arkamdan geliyordu ben nereye gidersem oda geliyordu…(Ama ben ilgilenirsem…)Bir keresinde Sıramı deiştirdiğini gördüm ve sonradan kafama dank etti acaba sıranın üzerinde not felan mı yazıyordu die ama hiç bakmadım soranın üzerindeki nota çünkü öle şeyler yapmaz biliyoruum…Bu ara benle hiçbir şekilde böle şeyler yapmıyor…Sadece ders boyunca bakıyor…Ve bu gün kankası benle dalge geçip durdu yok saçın kısa yok elin yokmuk yok şu yok bu bende alındım tabikide ve üzüldümde..Arkadaşımla birşeyler konuşurken beni dinlediğini farkettim bu gün…Cuma doğum günümdü mesela Hiç ne kutladı facebooktan ne bişey yaptı herzamanki gibi gözümün içine bakıp durdu…hiç konuşmuyor eskisi gibi benle ve aksine kankaları benle dalga geçip duyuryordu…ama bu gün birde kankasının beni ilkokul arkadaşlarımla görmüştü ve bana sevgilin napıyo gibisinden bişey dedi ve bende o benim sevgilim değil dedim…(Beni seven çocuk buları konuşurken görüzüm içine bakıyordu)…Ben napıcam bilemiyorum hoşlanıyormu sence admin???Bu erkekler neden böle yapıyor ilk uğraşıyor sonra kaçıyorlar ve insanı gıcık ediyorlar gerçektwn lütfen cevap yaz sevgiler…..

  comment-bottom
 308. deniz yazdı:

  İlk tanıştığımız zamanlar ona karşı hiçbir şey hissetmiyordum ve ona karşı çok çocukca davranıyordum Aynı arkadaş ortamında bulunduğumuz için arasıra bir şeyler sorduğumda beni tersliyordu zaten çok ters bir çocuktu.Sonra ondan hoşlanmaya başladım ve hareketlerime bir çeki düzen verdim artık oda bana düzgün davranmaya buluştuğumuzda halhatır sormaya başladı konuşurken gözlerimin içne bakıyordu ve arada bir uzunca bakışıyorduk şarkı falan söylerkende bana bakıyordu ama ne zaman ben gelsem hep 5-10 dk sonra eve gidiyordu benden kaçıyor mu acaba ? ve benim hakkımda çok soğuk bir kız demiş acaba öyle mi görünüyorum ?

  comment-bottom
 309. ask yazdı:

  ya ardşlr bnm derdim çok büyük şimdi ben sıra arkadasımdn yani kankamdan hoslanıyorm ama o benim iyi arkadaslarmdn birini sevyodu çıkma teklif etti 2 gün sonra kız ayrıldı 1 seneden beride kankama cevap vermiyo küs gibiler ama facede fln kız kankamın yazdığı aşk sözlerini fln beğeniyo ama kankam da ondn umudunu kesmiş gibi çnkü faceye gidenlerin yanında getirilenlerin hiç önemi yoktur fln yazmış dersteyken fln benim omzuma yatıyo ufak temaslar fln hatta bnm omzuma yatıyo diye bikaç hocadan uyarı bile aldı dizime dokunmalar fln hatta ben sıranın üstüne başımı koymuştum birden sanki kafama kitap atıyo gibi geldi birden irkildim bana ben sana hiç kıyabilir miyim dedi gülerek. bi ödevi yaparken başka bi yakın arkadaşımız yani onun da bnm de ykn arkadaşımız yardım istedi o o sırada bana yardım ediyodu edemem diyince kız biraz bozuldu öyle olsn fln dedi o da öyle deme onun(benden için) kalbimde yeri çok farrklı dedi kız da gülerek bilmez miym dediiii derste saçımı fln okşuyo derslerde fln bana bakarken yakalıyorm ama galiba aklı hala o kızda çnkü defterimdn telefn numarasını aldı ama aranız nası diye sorduğumda bana kaçamak cevaplar veriyo sizce bana aşık mı yaa? :(

  comment-bottom
 310. casmin yazdı:

  bizim mahalledede bir oğlan var ben onu çok seviyorum dışarıda oynadığımızda falan genellikle onla oynuyorum ben biryere giderken falan bana bakıp duruyo ben arkama dönüyom dahada bakıyo sizce beni seviyomudur arkadaşlar bana yardım edin

  comment-bottom
 311. admin yazdı:

  ezgii arkadaşımız, insanların duygularını anlamak kolay değildir. Siz ona ilgi gösterdiğiniz de, oda size ilgi gösteriyorsa ikiniz de aynı şeyleri düşünüyorsunuz. Ama siz ona ilgi göstermediğiniz zaman, o çocuk sizin istemediğinizi düşünebilir. O yüzden uzak durabilir. Yani çocuğun ilgilenmesi sizin eliniz de. Sizin ona yakın davranmanız cesaretlendiriyor demek ki. Siz ondan ilginizi çektiği zaman artık çocukta, sizden bir beklenti içinde olamadığı için uzak kalıyor. Her şey sizin eliniz de. Eğer hoşlanıyorsanız ilgi gösterin.

  comment-bottom
 312. ask yazdı:

  admin cevap veeer :(

  comment-bottom
 313. esra yazdı:

  bn bi çocukla çıkıodum çok sevdiqine eminim öülüyodu uqruma hiç incitmezdi içi titrerdi ama nolduysa ayrıldı bnden ndenini öğrendim çok mantıklı bi nedeni vr diyecek bi şeyim yok ona ama daha bn nedenini sormadan çocuk hiç konuşmadı bnle başka okulda ama haftada bi gelirdi ayrıldık tan snra hiç konuşmadık bi ara unutuyorum bi ara acılar basıyo yarama içimde hala sızısı var sizce son bi kez onla konuşmalı mıyım yoka unutmaya çalışmalı oluruna bırakmalımıym lütfen yardımcı olun bnaa

  comment-bottom
 314. deniz yazdı:

  Admin benim merak ettiğim bir erkek eğer bir kızdan hoşlanıyorsa ama o kız ona soğuk davranıyorsa (yani aynı ortamda bulundukları halde konuşmuyorsa) ondan kaçmaya mı çalışır yoksa reddedeceğini bilse bile çıkma teklifi eder mi? Bir de başka merak ettiğim bir şey eğer bir kız bir erkeğe sürekli bakıyorsa ve erkekte bir süre sonra ona bakmaya başlarsa hoşlandığından mıdır yoksa kızın duygularını mı anlamaya çalışıyordur ? Lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler.

  comment-bottom
 315. ezgii yazdı:

  Vee bu gün bunu anladım ki bizim sınıftaki erkekler benle çok uğraşıyorlar.(mesela atkımı alıyorlar vurup kaçıyorlar v.b)ve bu dediğim çocukta beni onlardan koruyor sankiii gelip uğraşan arkadaşlarını geri çekiyor gel felan diyor…bide ben kankasıyla felan konuşnca kankasının yanına geliyor..ben kankasının gözünün içene bakıp konştuğum zaman o benim gözlerimin içine bakıyor…facebookda bi yazı paylaşsam mesa şarı sözü oda paylaşıyor ben anlamıyorum bu Çocuğu :( yaa off napıcam ben admin çocuk bana hala bakıyor ama eskisi gibi davranmıyor eskiden nasıl davrandığını anlatmıştım….napıcam ben :(:( yardım et admin!!!!!!!

  comment-bottom
 316. Esra yazdı:

  bizim okulda bir çocuk bazen onla konuşmak için bir bahane buluydrum ama o beni pek umursamıyor üzülüyorum sonra bir bakıyorum gözleri gözlerimde sizce aşk mı çapkınlık mı lütfen onu düşünmekten beynim sulandı bana yardm edin

  comment-bottom
 317. SUDE yazdı:

  AŞKIM BENİM ÇOK TATLI DAHA DOĞRUSU TATLIYDI ONU SEVEN ÇOK ÇİRKİN BİR KIZ VARDI BUNU BENİMKİNİN YÜZÜNE SÖYLÜYORDU AMA BENİMKİ TAKMADI VE GELDİ BANA ÇIKMA TEKLİFİ ETTİ KÜS OLDUĞU ARKADAŞLARININ YANINDA BANA SENİ SEVİYORUM DEDİ ÇOKKKKKKKKKKKKK TATLIYDI …………….AMA AYRILDIK [BEN ONU HALA ÇOK SEVİYORUM]O ERVAYI NAPMALI GELDİĞİ YERE GERİ YOLLAMALI

  comment-bottom
 318. admin yazdı:

  ask arkadaşımız durumunuz gerçekten çok zor. Hisleriniz size karşı davranışlarını yanlış anlamaya sebep olabilir. Ne olursa olsun onun size karşı düşünceleri kankanız, arkadaş olarak mı, yoksa farklı biri olarak mı seviyor olduğunu anlamanız gerekiyor. Onun düşüncelerini bilmeden yaptığınız, yada ona karşı söyleyeceğiniz her şey kötü sonuçlar doğurabilir.

  comment-bottom
 319. admin yazdı:

  esra arkadaşımız bu durumlar da, sonrasında pişman olmamak için içinizden gelen neyse onu yapın. Bi şekilde içinizi rahatlatın. Gerçekten onun için neler hissediyorsunuz buna karar verin, eğer bitmesini istemiyorsanız gidin son bir kez konuşun…

  comment-bottom
 320. admin yazdı:

  Deniz arkadaşımız, aynı ortamda olupta konuşmuyorsa erkeği üstüne çekmeye çalışır. Teklif etmek yerine, konuşmaya çalışsın üstüne çekmeye mi çalışıyor yoksa gerçekten de konuşmak istemediği için konuşmuyor mu anlaması en iyisi. Bakışma konusun da ise erkek o durumda kızın neden baktığını anlamaya çalışır.

  comment-bottom
 321. sezer altıntaş seni bu yöntemlerle tavlar mıyım ben ALEYNA BORUÇ…..

  comment-bottom
 322. elif melis pirge yazdı:

  ya şimdi çok emin değilim ama bazı konularda sözlerinle bni koruyo ama bu kendisi için mi yoksa benim içn mi çok emin değilim bir arkadaşımı daha da sevio olabilir ama ben onu çok seviorum bazen bakışıyoruz o bana daha çok ben gülerken bakıo fazla ilgilenmio ama umrundayım sanırım ya seviomudur ki

  comment-bottom
 323. özlemm yazdı:

  acil yardım istiyorum lütfen okuyan birileri bana yardımda bulunsun.. ben 17 yaşında bi lise ögrencisiyim okulda sürekli ilgilendigim bi hoca var bekar 30 yaşlarında ama minyon tipli yakışıklı bi bey yani yirmibeş falan gösteriyo. ne zaman görsem sürekli bana bakıo. arkadaşlarımın yanına gidip yüzüne bakmış burda yok demiş. törende herkesi itekleyip bana bakmış. çok imalı konuşuyorum ona karşı ama o bunu anlamamakta ısrarlı oda benden hoşlanıyor adım gibi eminim. çünkü davranışlarından belli ediyo ve bi insanın benden hoşlandıgını hemen anlarım ben. sizce ne yaparsam aramızda bişeyler olabilir ???

  comment-bottom
 324. admin yazdı:

  Özlem arkadaşımız, herhangi bir şey yapmanızı tavsiye etmiyorum. Yanlış bir durum çünkü. Kendinize yazık ediyorsunuz. Bu düşüncelerinizden kurtulmanız en iyisi.

  comment-bottom
 325. Asi Kiz yazdı:

  bende sanirim asik oldum ama onun sevgilisi varmis hüüüüü aglamak istiorum hüüüüü

  comment-bottom
 326. Asi Kiz yazdı:

  özlem… bende okulda ögretmenlerimi beyenirdim ha tamm yakisikli adam dedigim hala ögretmenlerim var ama bunu senin gibi yapmiorum yani bencede adminin dedigi gibi… zaten gecer yakinda :D:D:D:D buna gülünür…

  comment-bottom
 327. ela yazdı:

  ben 10.sınıfa gdyrm.bi çocuk beni sevio galiba emin değilim. çocuk yerini değiştirdi ve benim önüme geldi. orda oturmaya başladı. aynı siniftayız. çocuk çıkac hafta yakın davrandı bana. derslerde sürekli arkasini dönüp bakıyordu. bazen bende bakiyorum. çalışıyorduk yani. sandalyemi tutuyor oturalim diye.

  comment-bottom
 328. ela yazdı:

  bi kurabiye gibi birşey yiyordu arkadaşımla. o da yedi. bende dedim ki sen alinca da bizde senden yeriz dedim. birkaç teneffus sonra alıp masamıza attı. hediye aldım dedi… birde elime çak yapmak istiyor. yani elimi tutmak istiyor galiba. koridorda kolumu tutup birşeyler söylüyor. ve yanında oturan kız güzel bir kız. ama onunla ilgilenmiyordu bile. ama son birkaç gündür onunla ilgileniyor. kıskandırmak için mi yapıyor acaba? yanimdaki arkadaşımı ve onun yanındaki kızı kullanıp kıskandırmak mi istiyor? yoksa onlardan birini mi seviyor bilmiyorum. ama yanındaki arkadasima da benim olmadigim bir gün sen çok soğuksun demiş. ve o gün arkasini dönmemiş.

  comment-bottom
 329. ela yazdı:

  çocuga ilk günlerde biraz soğuk davrandım ben de galiba. umudunu kesmiş olabilir mi benden? ama hala eskisi kadar olmasa da yakın davranıyor. acaba yanımdaki arkadaşımla konuşmalarından davranışlarımızdan beni sevdiğini anladigimı mı düşündü? ondan mi daha uzak davranıyor. ve yanındaki kızdan onu ders çalıştırmasıni istiyor. kullanıyorum bende galiba. sinir oluyorum. ki ben daha iyi davranmaya başladım çocuğa. geçen sabah gülümseyerek günaydın dedim çok neşeli bir şekilde. mutlu oldu çocuk ve bunu dile getirdi. ayrıca geçen gün servisimin camına vurdu çıkışta .

  comment-bottom
 330. ela yazdı:

  artistik hareketler yapıp ilgimi çekmeye çalışiyor.ögle teneffusunde ne yapacagımizi soruyor.ama yinede emin degilim.ona yakın davranmak istiyorum aslında ama beni yanlış anlayacağından korkuyorum eğer beni sevmiyor yada hoşlanmıyorsa..hayal kırıkligina da ugramak istemiyorum..
  sizce beni sevio mu? hoşlanıo mu? yoksa aşık mı?yorumlarınızı bekliyorum

  comment-bottom
 331. ela yazdı:

  özlem, bende bi ara ögretmenimi seviodum.daha dogrusu o zamanlar dediğime göre aşıktım. hoca da benimle çok ilgilendirdi. gözlerimin içine bakip dururdu. beni herkesten çok severdi. ben de hep onu dusunurdum. aynı Senin gibi. hatta benimde göç ettiğim olmuş olabilir bile. ama şu an gülüp geçiyorum ya ne kadar komikmişim. sonradan gecmisini düşünüpte gülüp duracağın şeyler bunlar boşver gitsin canım.

  comment-bottom
 332. ela yazdı:

  of ya nasıl davranayım ben bu çocuga.
  sizce ben de onu seviyor muyum yoksa her kiz gibi bi erkek tarafından ilgi görmekten gelen bi hoşnutluk mu?
  not:çocugun bu ilgisinden önce aşık oldugum biri yoktu şu an için. şu an da aşık diilim aslında galiba. hoslasma galiba. bakışlarini çok seviyorum çocugun.

  comment-bottom
 333. ela yazdı:

  kullanıyorum yazmişim yanlislikla ‘kıskanıyorum’ olcaktı. kusura bakmayın. ayrıca bu siteye çok teşekkürler.admin,bu kadar kişiyle uğraşıyorsun elinden geldiğince yorum yazıyosun herkese , sağol.

  comment-bottom
 334. admin yazdı:

  ela arkadaşımız, siz de kendi düşündüklerinizden ve hissettiklerinizden emin değilsiniz. Çocuğun düşüncelerini, hislerini öğrenmek istiyorsanız, çocuğa daha yakın davranmalısınız. Ama gerçekten ona karşı hisleriniz varsa! Söylediğiniz gibi çocuk sizden hoşlanmıyorsa hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Size tavsiyem kendinizi o çocuğa fazla kaptırmadan yakınlaşmaya çalışın. Eğer çocuğun size karşı hisleri varsa oda size karşı yakınlaşır ve muhabbetiniz arttıkça bazı şeyler daha iyi anlaşılır. Şuan zaten siz de hislerinizden emin değilsiniz. O yüzden her durumu düşünerek ona karşı davranışlarınızı belirleyin.

  comment-bottom
 335. selin yazdı:

  benim bir çıkıtğım var ben onu çok seviyorum o beni seviyor galiba ben ona güzel görünmek için ne yapabilirim o beni çok kıskanıyor bide

  comment-bottom
 336. selin yazdı:

  ve ben dün koluna girdim oda elimi tutu buda beni sevdiğinin göstergesi mi?

  comment-bottom
 337. selin yazdı:

  admin en çok sen cevapla hadi çabuk olun biraz

  comment-bottom
 338. HÜZÜN yazdı:

  slm..ben 18 yasimdayimm..bizim okuldada hoslandigim bir cocuk var,benden iki yas büyük,ama ben bir türlü emin olamiyorum onun bnm hakkimda neler düsündügünee…sadece yolda görünce selam veriyor,bide her gördügünde abine selam söyle diyorrr…ve yaklasik 2 yirdir takip ediyorum onu ve son kac aydir birbirimizi görünce birazda olsa konusuyoruz..konusurken hep gözümün icine bakip konusuyorr..ama ilk adim atmak istedim ve bana ders calistirmasini istedimm..severek kabul etti okuldan sonra görüstükk,ama nedense bu sefer tam aksine ders calistirirken gözlerini benden kaciriyordu..kendini biraz begenmis gibi duruyor ama bi okadarda iyi birii..yaksasik bir bucuk yil önce bnm arkadasima asikmis ,hatta cikma teklifi etmis ama arkadasim kabul etmedi ,acaba ondan mi istemiyor artikk..ama benim ona karsi his ettiklerimi fazlasiyla anlamistir diye umuyorum,her yanimdan gecince arkadasi ona bakip güliyorr..herneyse bende artik umudumu kestimm dedimm istemiyor herhalde..ama bbi bakiyorum o gün facebookta eklemiss..sevindim..sonra onunla sohbet etmek istedim ama karsilik vermedi??..fotoraflarina yaptigim bazi yorumlari silmis??….ne yapcam bilmiyorum ..cok karisikk..artik ona karsi ne duyacagimi bile bilmiyorum.yardim edin :) simdiden tesekürlerr <3

  comment-bottom
 339. HÜZÜN yazdı:

  bu ailemiz birbirilerini iyi taniyorlar..
  bnm simdiye kadar hic erkek arkadasim olmadi,ama o bilmiyor galiba..bide onunda simdiye kladar hic kiz arkadasi olmadi sadece arkadasima cikma teklifi etmisti..(o zamanlar beni tanimiyordu) ama arkadasim baskasini seviyorum dedi..belki ondan sonra kimseyle ilgilenmiyordurr…bidee ilk baslardaa bnmle biraz ilgileniyor gibiydi ama ben hic yüz vermiyordumm..yanindan gecince görmezden geliyor gibi yapardim,ama simdi cok pismanimm.. ben sadece kola olmadigimi anlasin diye yaptim öylee ama simdide ben gözünün icine bakiyorum ama kendisi kaciyor gibi ama bir yandanda facebookta felan ekliyorr…bide ben onaa sen öteki erkekler gibi degilsin dedimm..sadece gülümsedi bisey demedii..sonradandaa..bi garip kacimsi davrandii???? ne yapcam bilmiyorum git gide asik oluyorum galiba :/

  comment-bottom
 340. bilge yazdı:

  ya biri var bn sevom oda bilor bana hep sataşıyor bende ona karşılık veriyorum birgün doğruluk cesaretlik oynarken kimi sevdeigini söyle dedi ama o ve tüm sınıf biliyor ne yapa bilirim lütfen yardım edin

  comment-bottom
 341. admin yazdı:

  selin arkadaşımız söylediklerinizden ne çıkarabilirim ve size ne söyleyebilirim ki. Seviyor desem de sevmiyor desem de yanlış olur. Bunu siz anlayabilirsiniz.

  comment-bottom
 342. ezgi yazdı:

  bnm bi sorum olacak şimdi bn bi çocukla çıktım çok seviyoduk birbirimizi eminim o da bni çok seviyodu ama bi neden yüzünden ayrıldı bndn nedeni mantıklı ama sonra hiç görüşmedik bnm yüzüme bile söylemedi ndnini başkasından haber gönderdi bn onu hala seviyo muyum bilmiyorum ama seviyo gbiyim aslında o da bni seviyo heralde simdi bndn ikinci bi şans istese sizce vermeli mym bna yardmcı olun lütfeeeeennnnn.. .

  comment-bottom
 343. elif yazdı:

  hoşlandığım çocuk galiba beni seviyoo sınıftaki herkes bnm onu sevdiğimi biliyoo o da bilmesine rağmen ses çıkarmıyo çok tartışıyoruz acaba bu aşkın heyecanlarından biri mi ??
  bazen de onun bana baktığını farkediyorum arada göz göze geliyoruz hemen gözünü kaçırıyoo bazen de birbirimizin gözlerine uzun uzun bakıyoruz acaba beni seviyo mu???

  comment-bottom
 344. admin yazdı:

  ezgi arkadaşımız, her şey sizin elinizde. Eğer sizden ayrılmasının mantıklı bir sebebi varsa ve sizde onu gerçekten seviyorsanız şans vermeniz en mantıklısı olur.

  comment-bottom
 345. cicek yazdı:

  ask hersey yalannnn…

  comment-bottom
 346. admin yazdı:

  Hüzün arkadaşımız, ya çocuk çok ağır başlı, hissettiklerini dışarı yansıtamıyor, ya da aşk konusundan uzak duruyor, ya da size karşı birşeyler hissetmiyor. Size karşı hisleri varsa da sizin hareketlerinizden, yanlış şeyler anlamış olabilir. Sizin ona karşı düşündüklerinizi, o farklı şekilde anlamış olabilir. Eğer o çocuğa karşı hislerinizden emin iseniz yakınlık kurmaya çalışın. Davranışları size karşı olumlu olmaya başlıyorsa artık ona göre daha çok yakın olmaya çalışın.

  comment-bottom
 347. siesta yazdı:

  sınıfımızda bir çocuk var pek konşmuyoruz ama geçen gün sınıfta romantik şarkılar söylerken kaçamak bakışlarını yakalamıştım ve daha öncelerde de bu bakışları yakalıordum emin olmak istiyorum ama olamıyorum pek sık konuşamıyoruz yani konuşmuyoruz kardeşimle araları çok iyi ama bana karşı biraz tedbirli gibi davranıyo sizce bana karşı birşeyler hissediyormudur??

  comment-bottom
 348. kararsız.. yazdı:

  üni 2. sınıf öğrencisiyim. geçen seneden beri aynı sınıfta beni seven bir çocuk vardı. fakat ben onu hep reddediyordum. bu sene ise konuşmaya başladık fakat ben hiç heyecan hissedemiyordum. yine de şans vermeye karar verdim. 1 ay bile çıkmadık bana yaklaşmasını bile istemiyordum yürütemedim. hissettiklerimi biliyordu zaten çok iyi şekilde ayrıldık. onun da bir arkadaşı var. bana baktığını görüyordum konuşuyordu ara sıra çok etkilenmeye başladım kendimi engellemeye çalışıyorum kendimi bu duruma düşürmek istemiyorum çok çaba harcadım fakat yapamıyorum bir an bile aklımdan çıkmıyor hiç böyle olmamıştım sanırım aşık oldum.. onun da benden hoşlandığını düşünüyorum ama emin olamıyorum. ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim..

  comment-bottom
 349. kararsız.. yazdı:

  ikisiyle de aynı bölümdeyiz ikinci çocukla daha önce de konuşuyorduk nadiren. bir bakışı beni çok farklı yerlere götürüyor istediğimin bu olduğunu anlamamı da sağladı.

  comment-bottom
 350. admin yazdı:

  kararsız nickli arkdaşımız. Durumunuz biraz karışık. Diğer çocuğa karşı yakınlaştığınız zaman, hakkınız da yanlış şeyler düşünebilirler. Bu durumu da göz önünde bulundurup ona göre hareket etmeniz sizin açınızdan daha iyi olur. Duygularınızdan dolayı bazı şeyleri göremezsiniz. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

  comment-bottom
 351. esra yazdı:

  dersaneden biri var ilk baslarda sürekli benden uğrasıyordu ama artık sürekli en yakın arkadasimdan konusuo uğrasıo sizce ne yapabilirim nolur yardım edinnn lütfen çokk kötü durumdaım derslerim bozudu onun yüzünden onu düsünmekten ders çalısamıom

  comment-bottom
 352. özlemm yazdı:

  sevgili admin hiç bişey yapmamamı önerdin ama ben hala ondan vazgeçmedim..

  comment-bottom
 353. özlemm yazdı:

  offff yok ela yaa geçmiyo walla.. kendisine bakanlardan nefret ediyo. arkadaşlarımı azarlamış ne bakıyonuz diye banada sonradan dediler. cuma günüde elini yüzüne koymuş masum masum bakıyodu :) dersime girmemesine ragmen onla konuşuyoruz aramız çok iyi hatta bana ailesinden bile bahsetti. beni ne zaman yanlız görse yanıma geliyo konuşuyoruz benle konuşurken heyecanlanıyo kekeliyo walla oda benden hoşlanıyo yaa..

  comment-bottom
 354. aşkolik yazdı:

  bizim okulda bii çocuk var 1aydan beri ben nereye gitsem karşıma çıkoyo ve bizim sınıfa hiç girmezdi hep bizim sınıfa gelio ben ne zaman ona baksam bana bakarken görüorum gözlerini kaçırıyo okul koridorundada bana bakarken görüyorum ve sürekli bana çarpıp duruyo yaa acaba benden hoşlanı yoo mudur

  comment-bottom
 355. aşkolik yazdı:

  yaa yalvarırım cevap yazın nolur resmen depresyondayımm

  comment-bottom
 356. ceren yazdı:

  Merhaba admin lutfen sorumu yanitlarmisin
  Birine asik oldum ama beni sevdiginden emin olamiyorum. Bana inanilmaz deger veriyor ben mutlu oldugumda oda mutlu oluyor ben üzüldügümde oda üzülüyor.beni herseye karsi koruyor. Bana sürekli ben hep senin yaninda olacağim sana güveniyorum gibi sözler söylüyor ve tabi en yakin arkadasimsin diyor :( ve ben bana asik olduguna emin olamiyorum siz ne diyorsunuz….

  comment-bottom
 357. HÜZÜN yazdı:

  pff..admin..cok üzgünüm,cok kirginim,ne yapcam bilmiyorum…hoslandigim cocuk bana ders calistirdi..tesekür icin pasta yapacam dedim senin icin ..dershaneye getirecem..geleceksin demi dedim gelecem dedim..bugün yaptim ve gelmedi..arkadaslarima rezil oldum :/ ..ben unutmak istiyorum ne yapmaliyyim..facemdede varr..haber felanda vermedi …silsem mi yada sanki hic bisey olmamis gibimi davransam??… Benden 2 yas büyük diye abi diycem simdi ona,yani isimiyle hic hitap etmedim..simdi abi diycem arkasindan kosturtmak istiyor belli..abi diycem bitsin hersey :’( ..ama yinede yardima ihtiyacim var…

  comment-bottom
 358. aşkolik yazdı:

  admin lütfen cevap yazarmısın

  comment-bottom
 359. mavi göz yazdı:

  evt bnde birinden hoşlanıorum ama o bni sevio mu bilmiorum sizden yorum bekliorum 1 dk face girse bile benle konuşuo bana öbür kızlardan daha ii davaranıo,bazen gözlerinin gözlerimi gözlediğini hissediyorum <3

  comment-bottom
 360. özlemm yazdı:

  cerencim bence sen bu sevdadan vazgeç..

  comment-bottom
 361. ceren yazdı:

  Heyy millet bana cikma teklifi etti :D

  comment-bottom
 362. eylül yazdı:

  biri var sevdiğim aşık olduğum bnmle çok ilgileniyor okulum ailem derslerim sıkıntılarımı dinliyorr ama bnii seviyor mu blmiyrum

  comment-bottom
 363. ecem yazdı:

  halil eski sevgililm beni sevmedgni söylüoo ama beni sevglmdn ayırmaya çalışıo szce bnddn hoşlnyor mmuu???

  comment-bottom
 364. NuR yazdı:

  bndan 3 sne önce raşit die brile çktm ve snru bni braktı ve şmdi de tklif ediyoo szce kbul etmeli miyiM Bnden hoşlanıyo mU ?????? Gerçktn bu sfer ciddi mi ????

  comment-bottom
 365. sarışın melek yazdı:

  ya ben başka bi sınıftan eren bi erkek çocuğu seviyorum onun ya nındaki çocuk bana küfür etmişti ardında eren onun kafasına vurup onu sınıfın içine soktu sonra bana merak etme o salak dedi bende belli dedim sonra bana bakıyoo ama ben ona bakınca hemen kafasını çeviriyo ve yukardaki özellikleri 6-7 tanesine uyuyoo ama ben henüz birşey bilemedim ve çocuk sarışın mavi gözlü çok yakışıklı bir çocuk bende sarışın mavi gözlüyüm ve ne yapıcağımı bilmiyorum üstelik tanışalı sadece 3 ay fln oldu ne olur yardım edin

  comment-bottom
 366. eylül yazdı:

  bir öğretmen var bnmle srekli ilgileniyor her knuda 1 aydır faceden msjlaşıyruz okulum ailem derslerim fln sizce bni seviyormudur

  comment-bottom
 367. admin yazdı:

  Sarışın Melek arkadaşımız. Çocukla biraz muhabbet etmeye çalışın. Ondan hoşlandığınızı belli ettirmeye çalışın ama söylemeyin. Aranızdaki muhabbeti daha samimi olana kadar devam ettirin. Eğer size karşı hisleri varsa sizde bunu ilerleyen zamanlarda görmeye çalışırsınız.

  comment-bottom
 368. Gaye yazdı:

  Merhaba admin bizim dershaneden bir çocuk var aynı sınıftayız sınıfa ilk geldiğim zamanlar hep bana bakıyordu göz göze gliyordk gülümsüyodk birbirimze sonra bana seni seviyorum dedi bende hoşlanmıştm bende seni seviyorum demiştm faceden.

  Sonra aradan zaman geçti 2 hafta çıktık hiç benmle ilgilenmiyordu zil çalar çalmaz kantine çkıyodu yanıma gelmiyordu bende sabrettm sabrettm baktm hep böyle devam edio konuştm baktm yne aynısını yapıyo ayrıldım. Çok bozuldu tabi üzüldmü üzülmedmi bilemicm ama gerçekten onu çok seviyorum derste gözlerimin içine bakıyo
  Kalemi bilerek öne fırlatıyo sonra alırken bana bakıyo her neyse admin sence seviyormu bni yoksa benmi öyle zannediyorum ?
  Lütfen yardımcı olur msn

  comment-bottom
 369. beyza yazdı:

  onu okulda her gördüğüm zaman çok tuhaf oluyorum.bu belirtilerin hepside var.zaten arkadaşımda söylüyor seni seviyor diye onu çok seviyorum.

  comment-bottom
 370. melike yazdı:

  ben lise 1′e gidiyorum..ilk başladığımda bizim sınıftan bi çocuk benle uğraşıyodu.yanıma felan oturmak istiyodu.benle konuşuyodu ne zaman ona baksam yanındakinin kulağına bişeyler fısıldıyodu.beden eğitimde voleybol felan oynamak istiyodu.beni kıskanıyordu vs. vs. ama artık bunların hiçbirini yapmıyor.Bir iki kere derste baktığını gördüm.onun dışında hiçbişey yapmıyor.Benle ne zaman konuşmak istese ben ondan kaçıyorum çnkü ne zaman ilgi göstersem hemen havalanmaya başlıyor ve Ben gıcık oluyorum.İkimizde ingilizce dersini çok seviyoruz.Ben derste parmak kaldırıp yanlış bişey söylesem hemen laf sokuyo yok sen bide ingilizcemi seçiceksin felan die.ama bi bakımdanda şunu düşünüyorum
  ”Yersiz Eleştiri Gizli Hayranlıktır”..
  yeri gelince gayet iyi davranıo yeri gelince lafı sokup duruyor…Bazen ilgi gösterdiğimde peşimde felan dolaşıyor…ve Napıcam ben admin??Bu çocuk beni seviyor mu sevmiyor mu bilemiyorum… :(:(:(:(:(:(

  comment-bottom
 371. melike yazdı:

  ama birde şöyle bi söz var ”erkekler kendilerinden daha başarılı olmasına dayanamazlar.” bu söze baktığım zamanda beni kıskandığını düşünüyorum off admin nolur yardımına çok ihtiyacım var :((

  comment-bottom
 372. eylül yazdı:

  ya biri bana yrdım yetsin lütfen birine çok aşığım bnimle çok ilgileniyor herkesle ilgileniyrum diyor ama öyle değil dkkat ettim bnmle çok samimi bugün kalemi verirken elime dokundu krktum ama heyecanlandım da en az 1 2 kez bayaa bkıştık bni srekli güldürüyor bende onu güldürüyrum sizce bni seviyor mu ? lütfen admin bişey de :(

  comment-bottom
 373. admin yazdı:

  Gaye arkadaşımız durumunuz gerçekten çok ilginç. Sizden ayrı olduğu zaman sizinle ilgilenmeye başlıyor, ama çıktığınız zaman sizden uzak duruyor. İnsan sevdiği ile aynı okulda olup da ayrı takılmasının mantığı ne olabilir ki. Siz biraz daha ayrı takılın. Eğer sizi seviyorsa, bunu zamanla daha iyi anlayacaksınız. Sizin böyle bir şey yapacağınızı düşünemediği için rahat rahat davranmış. O nedenle hem ona ders verme anlamın da hem de size karşı hislerini daha iyi anlamanız için ayrı takılmanız daha iyi olur.

  comment-bottom
 374. gaye yazdı:

  Ya soğursa ?

  comment-bottom
 375. sarışın melek yazdı:

  admin çok sağol mükemmelsin senin dediğin gibi yaptım muhabbet ettim fln ona baktımilgilendim ve senin dediğinin 3 gün sonrasında bana çıkma teklifi etti ven çıkıyorum beni çok sevdiğini herzaman söylüyoo çok sağolll

  comment-bottom
 376. asya yazdı:

  yha bir çocuk var benim hakkımda konuşmuş bi çıktığı varmı die ara sıra göz göze geliyoz benden hoşlanıyomu acaba acil yardım istiyom ona göre davrancam

  comment-bottom
 377. ecenaz yazdı:

  arkdaşlar hemen cvabınızı bekliyorum ben geçen sene dershanede sınıf atlamıştı ve yeni bir sınıfa geçmiştim erkeklerin hiçbirini tanımıyordum sadece gittigim arkdaşlarım yeni geçtigim sınıftaydı o zamanlar görüyodum bir kaçını fazla uzatmadan anlatayım konuyu sınıfta biri vardı özel okul gidiodu hareketleri bana karşı çok farklıydı tabi ben bu ilk başlarda anlamadım ilk önce ben en köşe sırda oturuyordum o da bir gün sınıf konuşurken (derste)eren oldugu sıraya baktım yanında oturan kişide benim snıf arkdaşımdı okuldan zaten sonra erende yavaşça egildi bana gülümsedi ve uzun süre baktı tabi bende ona ama hiç gülümseme göstermedimsonra başını gülümseyer salladı efndim dermişcesine erende çapraz sırada oturan arkdaşıma sesleniyodu bende o arkdaşıma seslendimki duysun diye eren bana hala bakmaya devam edio o kadar güzel gülümsemesi varki ta ben seslendigim arkdaşım sana seslendigi diyene kadar başını çevirmedi benden sonradanda sınıfta bir kalemini unutmuştu ögretmen iki kez tekrrladı kimde var dedi hiç kmsden ses çıkmadı bende yanımda kalem varmış bende var dedim o sıradada eren ayaga kalktı ve hocam bende kalem var bende verebilir miyim erkek olark dedi(kalemi olmayan kişde erkekti)sonra sınıfta yine serbestken(derste) benle arkdaşım şakalışyoduk o sırada tüm erkekler bize bakıyomuş sonra farkettim erkklerden biri erenin sırtına vurarak bak işareti yaptı ve dönüp bana baktı uzun süre sizce böyle davranması benle knka olmak istemesimi yoksa aşık mışuanda ayrı liselerdeyiz ve ne zaman yanına gitsem bazen i bazen çok kötü davranıodu aklıma takıldı sorayım dedim???

  comment-bottom
 378. sarışın melek yazdı:

  ASYAAAAAAAAAAAAAAAAA bence çocuk senden hoşlanıyoo çünkü sen sevmediğin birinin farklı bir sebeb dışında gidipte kimle çıkıyooo diye sormazsın oda seninle ilgilenmeye ve senin hakkında bilgii istiyoo bidee bakıyoosa gözler kalbin aynasıdır cnm bide yukrdakilerin bazıları tutuyoorsaa bu çocuk senii seviyoo bence iyi davrann sen onu seviyomusunn

  comment-bottom
 379. Gaye yazdı:

  Arkadaşlar yardım edermsnzz

  comment-bottom
 380. ecenaz yazdı:

  arkadaşlar size 8.sınıfta başımdan geçenleri anlatıcam bana yardımcı olun lütfen ben dershaneye gidiyordum puanımı yükselterek sınıf atladım ve gittigimde sınıftada sevdigim arkdaşlarım vardı erkekleri fazla tanımıyodum sadece arkdaşlarımı görmeye gidince görüyodum sonra yeni sınıfımda uzun bir süreden sonra eren adlı bir erkegin tavırları deişikti daha dorusu sııftaki erkeklerin tavrıda deişikti ne bilim manalı manalı bakıyolaardı sonra bir gün ben en uç köşede oturuyoodum erende eren çaprazda oturan arkdaşına sesleniyo erenin yanındada benim okuldan sınıf arkdaşım kerim vardı sonra ben onların oldugu sıraya baktım ernede egilerek bana baktı ve yü,züme gülümsedi ama bu normal bir gülümeme deildi sonra üzün süre bana bakıyodu erenin çaprazında oturan arkdaşa bende sesleniodumki duysun die ereni .eren bana bakarken hiç tepki vermedim gülerkende başını sallıyodu hayırdır inşallah dermişcesine başka bir gün yine dershanede bir erkek arkda kalemini getirmeyi unutmuştu hocamız iki kez tekrarladı biri kaem versin die kimseden ses çıkmadı bende var die ‘hocam bende var dedim’ tam vericekken eren kalktı hocam arkdaşa ben kalem verebilir miyim erkek olarak dedi o verdi kalemi yine dershanede ders dinlerken arkdaşlarından biri bana bakıodu heralde ben bakmadım ama farkettimde herkes dinliyodu dersi erende iki sıra önde olup bana bakan çocuga kalemiyle vurarak ‘lan oglum dönsene önüne’ diyodu dershne hocası erenle bir arkdaşı konuşuyo die tahtaya çıkardı bekleyin dedi erende benim bir şucum yok dedi zaten hocada onlarla şakalaşırdı ben en ön sıradaydı eren karşımda durdu bende tabi arkdaşım konuşuodum bir ara tahtaya baktım yani erene baktım gözü bendeydi sonra bende ona bakınca gözünü etrafa çevirdi tekrar bana baktı bi face olayı yüzünden yanlış anlamasın diye ona bir şey söylemiştim tamam dedigin duymadım dersteyken hoca serbast bırakmıştı erne kagıda yazark yanlış anlama eren felan gibi sözler yazdım o da yüz ifadesi biraz deişkti tamam yasende anlama kıtlıgı var dedi kagıdı verdigimde bana mı bana mıdiye şaşırma ifadesi vardı kagıdı okudu ve sonra yırttı okumadım dedi çok sinirlenmiştim ona yüzüne bile bakmıyodum ama o bana bakıyodu galiba bide ilk başlarda daha sınıfa ilk geldigimde sesim baya yüksekti metin felan okurken pislik eren :D bana borazan diyomuş :) şuanda ben lise 1 deyim o da lise 1 de acaba böyle davranması knkamı olmak istiyodu benle yoksa aşık mıydı hiç görüşmüyoruz onla ve ben hangi lise gittiginide biliyorum of of bunları aklımdan çıkaramıyorum napccam onunda bilmiyorum eren bu arda özel okula gidiodu lisede devlete geçti lütfen açıklayıcı yorum yapın :(

  comment-bottom
 381. ecenaz yazdı:

  arkadaşlar lütfen cevap yazar mısnız yorumuma çok merak ediyorm admin sende cvplar msın?? :’(

  comment-bottom
 382. sarışın melek yazdı:

  ecenz yani ne iliyim fazla bişi diyemiycem çünkü başından geçen olay biraz farklı eğer onu hala görüyosan ve onu seviyorsan onunla muhabbet et konuş ona bak gözlerinin içine yalnız her erkek sevince iyi davranmaz utangaç olup belli etmek istemiyorsa borazan demiş olabilir yada seni o zmanlar sevmediğinden yalnız benim çıktığım var adı eren yukardada msejaım var ama sen bana inan seviyo olabilir sevmiyoo olabilir başaından geçenler farklı yani sana bakan çocuğa önüne dön demesi seviyoo ama borazan demesi sevmiyoo yani yeterli bilgi ver cnm saana geri dönerimm bennn

  comment-bottom
 383. ecenaz yazdı:

  sarışın melek yorumun için tşk ederim borazan dedigi zaman yani eren biraz şakacı nasıl desem arkdaşlarına fazla lakap takar bana borazan dedigi zaman ilk sınıfa geldigim andı ondada beni tanımıyodu

  comment-bottom
 384. ecenaz yazdı:

  sarışın melek yorumun için tşk ederim eren şakacı biri o yüzden bana borazan demiş olabilir borazan dediginde ben sınıfa yeni gemiştim beni tanımıyodu ayrıca yüzüme karşı demedi arkdaşımdan duydum öyle dedigiini

  comment-bottom
 385. ecenaz yazdı:

  ??

  comment-bottom
 386. melis yazdı:

  benim aşık olduğum kişi seneye ankaraya gidecek.ben çok üzülüyorum

  comment-bottom
 387. melis yazdı:

  ben birinden hoşlanıyorum. o çocuk sürekli benle uğraşıyor.beni sinirlendirmeyi çok seviyor.sizce benden hoşlanıyor mu

  comment-bottom
 388. sarışın melek yazdı:

  ecenaz bence seviyoo çünkü sana bakan birine önüne dön demesi seni sevdiğine işaretit yoksa sevmediği bir kızı neden korusun ki cnm bu arada yukrada yazılan made madde olan belirtilerden kaç tane uyuoo nu söylee bide kaçıncı sıradakiler söyle daha rahat yorum yaparım hem benzer olay benim başıma geldi bende muhabbet ettim gözlerie baktım dikkatini çektim ve şu anda çıkıyoruz benimkinin adıda eren cnm hayalkırıklığına uğramanı istemem ama bence SENİİ SEVİYOOOO

  comment-bottom
 389. ecenaz yazdı:

  meliscim hoşlanıyordur bence hoşlanmasa o kdar kız arasından neden senle ugraşssın

  comment-bottom
 390. ecenaz yazdı:

  bn birin den hoşlanıyordum ama bn en yakın arkadaşımın sevgilisiydi söylemek ve söylememek arasında karasız kaldım bn bu kafa kar ışıklıyla tc ye gitim tatil için orada bn 2 yaş büyük bir akrabam hiç beklemediğim şekilde bn dudağımdan öptü bn karşılık verdim bn geri Fransa dönünce unuturum dedim ama unutamadım ama çocuk şimdi bn çok soğuk dav aranıyor bn ne olduğunu anlayamayınca Fransaya dönünce en yakın arkadaşımla sevgilisi ayrılmıştı bn onunla çıkmaya başlayınca face ilişki var yapınca oda eski sevgilisine geri döndü bn ayrılınca oda ayrıldı bir süre böyle giti sonra bn face den çıkartmadı ama yeni bir face açtı ona eklemedi sonra öğredim başkasıyla çıkıyor muş daha sonra akrabam olduğu için Fransaya bzim yanımıza geldiler ilk geldiği gece bn yine öptü ama ertesi gün o çocuk o değilmiş gibi davran dı bn ne oluyor diye sorunca yaptığım hataydı dedi bana bn seviyor sevmiyor mu bilmiyorum :(((

  comment-bottom
 391. ilayda :))))))) yazdı:

  bn birin den hoşlanıyordum ama bn en yakın arkadaşımın sevgilisiydi söylemek ve söylememek arasında karasız kaldım bn bu kafa kar ışıklıyla tc ye gitim tatil için orada bn 2 yaş büyük bir akrabam hiç beklemediğim şekilde bn dudağımdan öptü bn karşılık verdim bn geri Fransa dönünce unuturum dedim ama unutamadım ama çocuk şimdi bn çok soğuk dav aranıyor bn ne olduğunu anlayamayınca Fransaya dönünce en yakın arkadaşımla sevgilisi ayrılmıştı bn onunla çıkmaya başlayınca face ilişki var yapınca oda eski sevgilisine geri döndü bn ayrılınca oda ayrıldı bir süre böyle giti sonra bn face den çıkartmadı ama yeni bir face açtı ona eklemedi sonra öğredim başkasıyla çıkıyor muş daha sonra akrabam olduğu için Fransaya bzim yanımıza geldiler ilk geldiği gece bn yine öptü ama ertesi gün o çocuk o değilmiş gibi davran dı bn ne oluyor diye sorunca yaptığım hataydı dedi bana bn seviyor sevmiyor mu bilmiyorum

  comment-bottom
 392. gez-lay yazdı:

  merhaba ilayda yerinde olsam uzak dururum kendisi ne istedigin bilmeyen ve bi anlık hareketler sergileyen biri belli ki…hayatına yeni bir yol çiz ve o yolda devam et derim :)
  seni hak edecek biri mutlaka bi yerlerde vardır o günü bekle…uzun olsa bile …iyi günler diliyorum :)

  comment-bottom
 393. kübra ö yazdı:

  merhaba ablacığım bn kübra bnm okulumdan bir çocuk var bana çok ii davranıyor dün ilk defa bna hediye almış ama bn ona alınca kabul etmiyor zorla alıyor bana karşı çok içten çok sıcak çok samimi davranıyor hatta bnmle konuşurken bi arkadaşı gelip çağırdığı zaman da o arkadaşını yolluyor bnmle konuşması bitmedikten sonra o arkadaşının yanına gitmiyor ondan ne istesem yapıyor ama hala anlayamadım sizce bana aşıkmı yoksa kardeşi veya ablası yerine koyduğu için mi böle davranıyor anlayamadım lütfen bana da yardımcı olurmusunuz

  comment-bottom
 394. ecenaz yazdı:

  beim durumumada yorum yapar mısınız bide sarşın melek hngi maddeler anlayamadım

  comment-bottom
 395. gez-lay yazdı:

  meraba kübracım…davranış biçimleri senden hoşlandığını gösteriyor..hediyeni almaması sebebi aranızda henüz bişey olmamasından kaynaklana bilir…Biraz beklemeni ve eger sende ondan hoşlanıyosan bunu belli etmelisin belkide senin duygularından emin olmak istiyordur ve üstüne gitme derim çünkü erkeklerin çabuk sıkılma gibi huyları vardır kaçan kovalanır misali :) inş olur canım hayırlısı artık ;) mutlulukla kal..

  comment-bottom
 396. gez-lay yazdı:

  meraba ecenaz…bayadır görüşmediginizi ve okulunu falan bilmedigini yazmışsın..canım bence sen hiç takılma bunlara zaten aranızda pek birseyde olmamış…o yüzden hiç canını sıkma ve yoluna devam et canım..geçmişe takılıp kalırsan önündeki güzellikleri göremezsin..o eger gerçekten bişeyler hissetmisse sana karşı eninde sonunda bulacaktır seni :) şimdilik önüne bak derim ablacım :) görüşmek üzere sevgiyle kalman dilegimle..

  comment-bottom
 397. dertli yazdı:

  merhaba benimde başım bu konuyla ilgili dertte sürekli alışveriş yaptımız bir yer var 1,5 aydır görüdğüm biri beni uzaktan bile görse gülmeye başlıyor gözlerime bakıyor ama baya yakışıklı efendi birisi bu yanında bi adam var o varken bakmıodu adamda beni görünce yaa onun yanına gidio yada dürtüo gibi bişi ve gülümsemeler oluyordu ben açıkcası hani yakışıklıya işte tava geldi demesin die artık bakmıyorum o adamda öle gıcık gıcık gülmüo artık hiç. işte bi kez annem gülümsüodu bi baktım bu gözlerime baka baka gülümsedi sora diğer birr gün telde aramştm siparişle alakalı kendi ilgilenmek için çok çabaladı gittiğimizde ise oturuyordu ve onla işimiz yoktu bilioduda bunu kapıdan girer girmes gözlerime baka baka gülümsedi ve ayağa kalktı geçtiğimiz yere geldi ben pek bakmadım ama bi kaç kez bana baktını hissettim anneminde o gün çok dikkatini çekmiş sürekli bakıp gülümsüomuş bide kutuya koydu olmuşmu die sordu bi kez kapıdan konuşmuştuk ordakilerle o adam hemen bunun yanına gitti bende bakmadım sora yan mazaya girmiştik ve birinin gelmesini beklioduk kapıda bi kafayı çecvirdim bana bakıodu sonra önüne eğdi başını ve gülümsedi bilmiyorum bakıo gülümsüo bugünnn gittik ayaktaydım ve çay söylemişlerdi hemen sandelye çekti beenim için arada bi önüme geçio bakmıo sanırım yada arkamdan bakıo bilmiyorum başımı kaldırdım su rica ettim getirdi tşk ettim afiet olsun dedi tek bu konuşmamıs da bu bide o telde olan işte artık bakmıyorum ama gidiyorus o adam eskisi gibi gıcık gıcık gülmüo gayet sıcak biri oldu çözemiyorum son gittiğimizde de hep yanımızda filandı bişi sordum hemen kısa cvp verdi masaya dayanmıştı doğruldu filan çaktırmadan baktığını yakalamış annem filan bişi sorunca bile cvp vermiyo sadece gülüo bakıo sizce ne yapmaya çalışıyor yardım lütfn biz gidince hemen ortaya çıkıo içerde olsa bile rahat bir ortam olsun die şımarıklık filan yapıyorum ama konuşmuyo susuyo hep szce hoşşlanıyor mu yoksa tiye mi alıyo yardım edin lütfen

  comment-bottom
 398. gez-lay yazdı:

  merhaba dertli..yaşının 18 den küçük olduğunu düşünerek böyle şeylerin olması normaldir, diyorum.Bi süre daha gözlemle bakalım neler oluyor.Eğer sana karşı bişeyler hissediyorsa mutlaka yanına gelicektir belkide her seferinde annen yanında olduğu için yakınlaşamıyordur.Birde yanlız gitmeyi yada arkadaşınla gitmeyi dene.Herşeyi akışına bırak ederim.Olacağı varsa zaten herşey olur.Ama kendini fazlada kaptırma derim ;) görüşmek üzere…

  comment-bottom
 399. dertli yazdı:

  gez-lay yaşım 20 =)sanırım bi heycanla anlatmamdan yola çıkarak 18 den küçük sandınız :D her gittiğimde bakmasamda bakıo gülüo annemsiz bi kez gittim ilk zamanlardı çok durmadım uzaktan o adam gördü bişey oldu bana baktı hemen gülmeye başlamıştı sinirlenip bakmadım hiç ama yanındaki adamla muhtemelen benden konuşuyor çünkü işte adam görünce beni bunu dürtüyo yada bir şey diyor hemen bakıo o an aslında adam gıcık gıcık gülmüyor sanırım normal bi gülüş ama sert durduğu için galiba öle geldi bi muhabbette gülüşmüştük aynı şekilde gülüo bide ailemi filan tanıyorlar hepsi hep birlikte gidiyorus tek gitsemde çekimser kalıcak gibi duruyo o adamla filan müşterisi ile bıdır bıdır konuşuyo bana gelince sus pus bişi iki kez bişi sordumbirinde bu dedi kısaca diğerinde sadece gülümsedi başını öne eğip bilmiyorum kafam çok karışık kapıdan girdiğimden itibaren hemen ortaya çıkması veya hemen bakması filan… mesela başka neye bakmalıyım yukardakiler dışında çünkü dediğim gibi konuşmuyor bide diğer bi arkadaşı var hep o benimle konuşuyo onu uzun süreidir tanıdığımız için çok muhabbet ediyorus onunla başkataraflaa ilgilenme der gibi oda gözlerimin içine bakıo ve bi konu geçti evlilik için filan hemen bana bakıo ve oda bunu görüyor doğal olarak ortada kaldım yardım et lütfen

  comment-bottom
 400. dertli yazdı:

  bi arkadaşı var hep o benimle konuşuyo onu uzun süreidir tanıdığımız için çok muhabbet ediyorus onunla başkataraflaa ilgilenme der gibi oda gözlerimin içine bakıo ve bi konu geçti evlilik için filan hemen bana bakıo ve oda bunu görüyor doğal olarak..demiştimyya burdaki bakanlar o konuştuğumz kişi başkasına bakma benle konuş der gibi bakan. onun o sırada naptını bilmiyorum

  comment-bottom
 401. gez-lay yazdı:

  merhaba canım öncelikle yaşın için kusura bakma diyerek başlıyorum söze :) ama söyliceklerim önceki söyliceklerimden farklı olmucak :) sizler için yeni bir konu paylaşımı yaptım.Artık konumuza ordan devam edelim.Sorularınızı bekliyorum.LİNK :http://www.gezginlerinndir.com/haber/yasam/erkeklerin-asik-olma-belirtileri.html

  comment-bottom
 402. melisa yazdı:

  aşk güzel bi şey biliyorum ama bu kadar da abartmayın beni seven biri varsa gelip yüzüme karşı söylemesini isterimm.:)

  comment-bottom
 403. Nur sude yazdı:

  aynen öyle bernacım bizim okuldada biri var ben onu çok seviyorum ama o seviyormu bilmiyorum bana bakarken gözleri parlıyor,bana komik şakalar yapıyor.ama ben ona seni seviyorum diyemiyorum.

  comment-bottom
 404. prenses yazdı:

  ya ben de birini seviyorum ama çocuk benim kankam napıcam ben o da hep bana yaklaşıo espriler falan yapıo ama bilemiyorum sizce beni sevio mudur? keşke sevse ama nerede işallah beni seviodur cevap?

  comment-bottom
 405. Merve yazdı:

  arkadaşlar farklı bi öneriniz varmı?

  comment-bottom
 406. fenerbahçe yazdı:

  ben ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugum çocuk bana bakıyor göz göze geliyor saçma sapan konular açıyo beni gıcık ediyor sonrada gülüyor yakınlarımda oturuyor genellikle başka bi erkek arkadaşım beni gıcık ettiginde ona vuruyor bana birkeresinde şuna bulaşma falan dedişti gene başka bir arkadaşım beni gıcık ettiginde ona ne oluyo falan demişti bunların hepsi ikinci dönem başladı bunlara nedemek oluyor ?

  comment-bottom
 407. nursima yazdı:

  Şimdi konuya nerden başlıyacağımı bilemiyorum ama başladım artık biryerden şimdi bir çocuk var selçuk neyse bu benim 9. sınıf arkadaşım biz bununla çok iyidik işte güler birbirimizle dalga geçer filan muhabbetimiz harikaydı 10. sınıfta o sayısal seçti ben eşit ağırlık ağırlıklı dersleri seçtim sınıflarımız ayrıldı ama bizim bunla muhabbetimiz eskisi gibi olmadı çok denk gelemiyorduk okulda filan neyse işte bu sene oda eşitağırlık derslerini seçmiş sınıflarımız karma oldu ve onla yine aynı sınıfta olduk. ilk zamanlar konuşmuyorduk pek ama işte eski muahbet,imize geri döndün ben biraz agresifim oda benimle uğraşmayı seviyor hep benimle uğraşır bana sataşır benimle şakalaşır sınıfımız 22 kişi ama bazı erkeler ve bazı kızlarla konuşuyor ama benimle hep konuşur işte bu benim arka sırama oturdu bide biz bununla gülüyoruz filan test çözerken yanıma gelir beni güldürür olup olmadık yerde sarılır filan ben iterim o yinede sarılır ama sınıfta başka kimseye bunları yapmıyordu sevgililer gününde bile onunda sevgilisi yok benimde bana gitmiş ayıcık almış o çok iyi biri beni sinir eder ve suratıma masum masum bakar bende gülmeye başlarım istemsizce onun suratına bakınca gerçekten sinirlenemiyorum hep gülerim geliyor zaten , sabah ben uykumdan ayılamam bana gider kahve alır yani çok iyidik bir gün işte beden dersindeyiz hoca yok işte bütün sınıf oturduk öyle konuşuyoruz bu benim yanımdaydı işte ben arkadaşıma dedim eve gidince yemek yicem direk uyucam dedim oda lafa atladı benide götürsene dedi bende saçmala diye şakayla güldüm ya beni istemezmisin sen ve ben dedi bende saçmala selçuk dedim sonra işte gel zaman git zaman arkadaşlarım bana yok siz selçukla çıkıyormusunuz yok kimseye böyle samimi davranmıyor neden sana hep böyle davranıyor sarılmalar yamnağından öpmeler filan demeye başladılar bende saçmalamayın dedim ama habire bunları tekrarladılar bir arkadaşımda gitmiş selçuğa sen merveden mi hoşlanıyorsun hep onunla bu kadar samimisin itiraf et filan demiş demiş oda cevap vermemiş arkadaşım bunu bana dedi ben arkadaşıma nasıl kızdım dedim biz sadece arkadaşız naptın neden dedin öyle diye ertesi gün okula gittim çocuk resmen benimle gerekmediği sürece konuşmuyor eski selçuk gitmiş başka biri gelmiş yerine o kadar soğuk davranıyorki bende sustum aradan 2 gün geçti hala bu böyle bende sınıftaydım en yakın arkadaşımla bu konu hakkında konuşuyordum başladım ağlamaya gerçekten üzülüyorum aklım çok karışık konuşmayada utanıyorum ne dicem neden böyle davranıyorsun benim suçum yok desem off lütfen biriniz yarım edin napıyım zamana mı bırakayım yoksa gidip konuşayımmı

  comment-bottom
 408. suskun yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var ondan hoşlanıyordum sonra o başka bir kızla çıktı ve sınıfta kiler o kızla ayrıldıktan sonra onun la ilişkisnden haberi olup olmadığını soruyordu oda yok diyodu ondan sonra çocuk sınıfta hep bana bakıyor sonra gözlerini duvara çeviriyor bugün fecebookta biri ile ilşkisi var yazıyodu ben anlamıyom bu çocuk kimi seviyor hem bana bakıp bakıp gözlerini kaçırıyor göz kırpıyor ama sevgillisi varmış ne olur çabukkk yaz neolur lütfen

  comment-bottom
 409. suskun yazdı:

  neolur çabuk yaz bide şuda var herkese bna aşık olduunu söylüyor iki gün sonra başkası ile çıkyor nasıl iş güzel kız başka aşık oldum başka kime aşık bu çocuk

  comment-bottom
 410. gez-lay yazdı:

  NURSİMA…Selçukla gidip açık açık konuşmalısın sorun ne die.Sormazsan oda senin bu durumdan hoşnut olduğunu ve takmadığını düşünebilir.Bilmiyorum sen ona karşı bişey hissediyomusun yoksa gerçekten arkadaş gözüylemi bakıyosun.Eger arkadaş gözüyle görüyosanız birbirinizi kaybetmeyin derim arkadaşlık kadar güzel birşey yok ufacık bişey için onca yılınızı heba etmeyin.Git Selçukla konuş:)

  comment-bottom
 411. gez-lay yazdı:

  Suskun bu çocuk belli ki ne istedigini bilmeyen bir tir yerinde olsam hiç kafamı bile yormam onun için yoksa üzülen sen olursun…

  comment-bottom
 412. sarışın melk yazdı:

  yani ecenaz yukardaki hani şu bunları yapıyorsa hoşlanıyor diye başlık atıllan maddeler bu arada affedersin cevap yazmadım açmamıştım internetii bana geri dönersin canım bide son durumlar ne

  comment-bottom
 413. ANONİM yazdı:

  ya bizim sınıfta bir çocuk var onu deli gibi seviyorum.fakat onun yanında hiç belli etmiyorum.oysa onla konuşurken uçuyormuş gibi bir duygu oluyor.her neyse onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum.yukarıda yazan durumlardan hiçbirini yapmıyor.fakat bende:)
  oysa ona deli gibi aşığım.sizce ne yapmalıyım?

  comment-bottom
 414. gaye yazdı:

  merhaba eski sevgilimi unutamadğımı sizlere söylemştm arkadaşım ona unutamadığımı söyledi oda ben onu çoktan unuttum demiş arkadaşıma. Sonra umursamaz gibi davrandı ama bence benden intikam alıyo gurur yapıyo çünkü ayrılan bendim bana öyle geliyo. Ben bu aralar sınıfta bir erkekle çok konşuyorm birbirimzle gülüşüyoruz konuşuyoruz o da sert sert bze bakıyo sonra sırasına başını koyuyo beni seyrediyor. Ben kantinden geldim sınfa sırama geçiyordum bilerek önüme geldi güa oyunda oldu apaçık ortada bilerek yaptığı. Acaba beni geçrektten unuttumu yoksa rol mu yapıyor sizlere bunu danışmak istedim ?

  comment-bottom
 415. ecenaz yazdı:

  sarışın melek fazla konuşmadık biz agırlıklı olarak göz teması vardı.hep bana baktıgını hissediyordum ama bir türlü yakalayamadım bakışını en sonunda hoca onları tahtaya kaldırdıgında yine hissttim bu sefer ilk önce baştaki arkdaşa baktımki yüzünü çevirmesin diye sonra hemen ona döndüm birbirimize baktık sonra gözünü çeviridi etrafa baktı sonratekrar bana baktı.ya ben onu çok seviyorum napcam bilmiyorum faceden ekliyemem dondurdum açamamda derslerimden dolayı şimdi beni hatırlıyor mu onu bile bilmiyorum of of

  comment-bottom
 416. nazlı yazdı:

  ya senin gözlerine bakıyorsa zaten seviyo demektir

  comment-bottom
 417. İMKANSIZ AŞK yazdı:

  birinden hoşlanıyorum uzun zamandır bana bazen yakın davranıyor bazen de uzak davranıyor sizce onun da bana karşı duygusal hisleri varmıdır?

  comment-bottom
 418. ecnaz yazdı:

  nazlı tamam seviyorda benim yukarıda yazdıklarımıda oku lütfen

  comment-bottom
 419. fenerbahçe yazdı:

  banada cevap verin lütfen

  comment-bottom
 420. gez-lay yazdı:

  Merhaba fenerbahçe…Bu çocuk senden hoşlanıyor ve kimseyle paylaşmak istemedigi için bu tavırları sergiliyor büyük ihtimalle..

  comment-bottom
 421. sarışın melek yazdı:

  walla ecenaz bilemedimki yani biraz tedirginim onunla tekrar knuşup bir şeyler olmalı bunun çözümü de şu FACEBOOK yada MSN
  farklı bir yolu yok okullar kapanınca fln dene ne biliyim ben bu arada sen kaç yaşındasın

  comment-bottom
 422. fenerbahçe yazdı:

  bugun bir erkek arkadaşım kızdırdı bni ona bagırıyodum o arkadaşıma sus falan dedi ben başaksına kızdım ve onada kızdım bagırdım ona oda fazla bişey demedi sonra bn sinirli sinirli oturuyodum oda ön tarafa geçti bana baktıgını fark etim hoşlanıyorsa nasıl anlıyacagım ne yapıyor hiç anlamıyorun

  comment-bottom
 423. dertli yazdı:

  ANAM Bİ ARA GELMEDİM BENDEN DERTLİLERİDE VARMIŞ :S MİLLET BİR ŞEY DİYİMMİ BU ERKEKLER BİRAZ SAFTİRİK BUNA KANAAT GETİRDİM BEN :d GEZ-LAY YORUMLRINA KATILIYORUM ÖNCELİKLE AMA ŞUNU ANLADIM BİR ERKEK EĞER İŞTE SİZİN İÇİN BİR ŞEY YAPIORSA BİRİ SİZİ KIZDIRDIĞINDA ODA ONA TEPKİ VERİYOR VEYA ÇAKTIRMADAN KOLLUYORSA İŞTE BIRAK ŞUNLA UĞRAŞMA VS GİBİ O KİŞİDE HOŞLANMA VARDIR BAKIŞMA İŞİNE AKLIM ERMİYOR HENÜZ ONDAN BİR ŞEY ANLAYAMIYORUM GÖZ ÇAPKINI OLMA İHTİMALLERİDE VAR UNUTMAYIN…BİR DE BİR ERKEK HOŞLANDIĞI KIZLA FAZLA ARKADAŞ KALAMAZMIŞ GİBİ Bİ DURUM VAR EĞERKİ BAŞKASINI SEVDİĞİNİZİ BİLMİYORSA VEYAZ AŞIRI ÇEKİNGEN DEĞİLSE ER YADA GEÇ GELİP AÇILIYORLAR HANİ SENELERCE DURUP TEKLİF ETMİYORSA ONDA Bİ HOŞLANTI SÖZ KONUSU DEĞİLLDİR BELKİ BOŞLUK DOLDURMA BELKİ MİNUMUM Bİ İLGİ ÖTESİ YOKTUR

  comment-bottom
 424. dertli yazdı:

  FENERBAHÇE şöyle ki çocuk sana karşı boş değil.lise sıralarında bakışma olayları da çok etkendir hoşlandığını belli etmek adına ama tabiki yüzde yüz gibi bir şey söyleyemem çnkü ortamı bilmiyorum ama büyük ihtimal var diebiirim eğer teklif etsin istiyorsan yakın davranabilirsin bu onu cesaretlendirir.gelişme olursa bize de bildir… :D

  comment-bottom
 425. gez-lay yazdı:

  Merhaba dertli şükür beni anladıgınıa sevindim :)

  comment-bottom
 426. dertli yazdı:

  gez-lay diğer sayfaya bakar mısın sana zahmet:D

  comment-bottom
 427. gez-lay yazdı:

  Baktım canım :) yazdım hatta :)

  comment-bottom
 428. dertli yazdı:

  bende yeni br tane daha yazdım :D

  comment-bottom
 429. gez-lay yazdı:

  Bakıyorum hemen :)

  comment-bottom
 430. fenerbahçe yazdı:

  teşekkür ederim yardımınız için anlam veremiyorum çünkü dediginizi yapıcam gelişme olursa bildiririm :D

  comment-bottom
 431. jerry yazdı:

  Ya bizim okulda bi çocuk var.sürekli benle uğraşıyo bide beni görünce bana gülüyo bizim sınıfın önünden geçip duruyo.Bazen önünden geçiyom bana vuruyo.Bi ara beni gördü ve beni çağırdı işte bişiler konuştuk beraber gittik eve.Yüzüne bakınca fazla bakamıyo bana.bi ara arkadaşıylaydı beni gördü beni çağırdı bende gittim kaçtı sonra ben tek başıma gezince beni gözlemledi.Slağı ne zaman görsem ya kavga ediyo ya da önümden geçerken yaylanarak yürüyo.Sizce bu benden hoşlanıyo mudur?yardım edin.

  comment-bottom
 432. dertli yazdı:

  insan kendisine çözüm olamaz çünkü objektif düşünemez seni annlıyabiliyorum

  comment-bottom
 433. derya yazdı:

  bizm sınıfta bi çocuk var dersde bana bakıyo beden dersinde boy ölçerken bana iyce yakaştı sizce beni seviomudur

  comment-bottom
 434. gaye yazdı:

  Ya ben eski sevgilimle tekrar çıkmak istiyorum. Acaba ona duygularımı açsam mı ?

  comment-bottom
 435. irem yazdı:

  benim sevdiğim çocuğun ismi ufuk. ilk başta beni seviyordu ama şimdi sevmiyor onun kankası bana aşık oldu çünkü eskiden ufuğun beni sevdiğini bilmiyordu geçen kantinde kankası ona sevdiğim kız diye beni gösterdi.uzaktan gösterdi benim olaylardan haberim olmadığını düşündü fakat beni gösterdiğini anladım o anda ben ufuğa baktım.aramızda mesafe vardı fakat konuştuklarını duyuyordum beni o anda kıskandığını anladım

  comment-bottom
 436. irem yazdı:

  sonra ben onu okul çıkışı gördüm konusabilirmiyiz diyince bana HAYIR dedi beni o anda kıskandı ama niye sonra öyle davrandı, sizce ben kankası bana çıkma teklifi ederse onu kıskandırmak için kabul etmelimiyim ufuk beni unutmamış onu anladım ama beni hala seviyormu LÜTFEN BANA YARDIM EDİN YORUM YAZIN BANA

  comment-bottom
 437. tuğçe izmirli yazdı:

  ben kendi memleketimdn birine aşığım fakat sevdğimm kişiyle dğlde sevmedğim biriyle çıkıyorum ve onu sevmediğmi bşka birine aşık olduğumu ona syldm ama o bna deli gibi aşık inanmak istemiyo ona aşık olması için hiç bşy ypmadğımı dşnyrm ama o byle dşnmüyo benden soğuması için ne yapmm lazım yardm edn sülük gibi yapıştı hep peşimde takipte .s :( ???

  comment-bottom
 438. dertli yazdı:

  iremcim teklifini kabul edersen kankasının anti bir durum oluşur hepten kaybede bilirsin eğer seviyorsan ufuğu ona yakın davranmaya bak sen veya açık açık konuşabiliyorsan konuş eğer içnde bir şey varsa kankasınada kaptırmama adına kabul etcektir die düşünüyorum ama erkek milleti napcağı belli olmaz.gelişen durumları burdan paylaşırsan sevinirim…

  comment-bottom
 439. dertli yazdı:

  tuğçecim bazı erkekler böyle oluyor sen yüz verme görmemezlikten gel sürekli zamanla soğuyacaktır fakat konuşursan bu durum zorlaşır en etkili sonucada onun b aşkasından hoşlanmaya başladığı zaman görürsün….

  comment-bottom
 440. dertli yazdı:

  derya biraz daha gözlemlemelisin belki arkadaş olarakda yaklaşmış olabilir veya denk gelmiş olabilirsiniz biraz daha takip et hareket ve tavırlarına bak bakalım o zaman daha iyi değerlendirebilirz…

  comment-bottom
 441. dertli yazdı:

  gaye eğer konuşma şansın varsa konuşmalısın tabiki belki oda hala seni seviyordur….

  comment-bottom
 442. fenerbahçe yazdı:

  yakındavarnmak derken nasıl yakın napmalıyım anlamıyorum

  comment-bottom
 443. irem yazdı:

  dertli aslında konuşmak ona seni seviyorum demek istiyorum ama bana yine ters tepki verir diye korkuyorum.ikinci şoku kaldıramam. sence ben kankası bana çıkma teklifi edince mi onunla konuşsam onlar kanka olduğu için ufuğa ben ireme çıkma teklifi edicem der, belki o zaman daha etkili olur konuşmam yada kankası bana çıkma teklifi edince ona ben ufuğu çok seviyorum bu yüzden seninle çıkamam desem . böyle dersemde ufuk havaya girer bu sefer bana beni daha çok üzer NE DÜŞÜNÜYORSUN BANA YARDIM ET ÇÜNKÜ KANKASI BANA BU HAFTA İÇİNDE ÇIKMA TEKLİFİ EDECEK

  comment-bottom
 444. irem yazdı:

  bu arada kankasının ismi ENES

  comment-bottom
 445. gaye yazdı:

  Hareketlerinden bakışlarından bana karşı hala bişeyler hissettiğini anlayabiliyorum. Ama ayrılan bendim ya gurur yaparsa dönmezse öle ypıyo

  comment-bottom
 446. dertli yazdı:

  fenerbahçe sen adım at işte konuş bir nevi onu yakından tanıma aşaması gibi işte neleri sever vs birlikte bişiler paylşamaya bak o şekilde bir şeyler yapabilirsin

  comment-bottom
 447. dertli yazdı:

  iremcim eğer enes sana teklif ederse svdğin geri adım atabilir sonuçta kankası aksine enese fırsat vermeden konuşman daha doğru olur die düşünüorum seni anlıyorum aslında bende sevdiğimi sölemek isdiyorum ama yapmıyorum çünkü erkeğe ne kadar yavaş adım atarsan o kadar daha sayıp seviyor sen şimdi seviyorum desen o avcumda nasılsa gibi bi psikolojiye bürünüyor bunada dikkat et derim

  comment-bottom
 448. dertli yazdı:

  gaye bazen bakışlardan onların sölemek isdediklerini biz farklı anlayabiliris çünkü seviyorus daha çok hareketler ön planda oluyor bu durumda eğer olumlu diosan konuşman doğru bir şey olur sen ayrıldığın için oda adım atmaya çekiniyor olabilir

  comment-bottom
 449. kadersiz melek yazdı:

  merhaba benim sevdiğim çocuk benden hoşlanıyor ama bunu bir türlü itiraf edemedi ona nasıl beni sevdiğini itiraf ettirebilirim çünkü onun itiraf falan edeceği yok

  comment-bottom
 450. kadersiz melek yazdı:

  bu arada dertli senin herkese tavsiye verdiğini okudum sen kaç gibi bu siteye giriyorsun canlı konuşsak

  comment-bottom
 451. irem yazdı:

  okuduğuma göre 20 yasındasın bende18 yasındayım üniversitemi okuyorsun ben lise4 deyim

  comment-bottom
 452. tek insan yazdı:

  merhaba bbu site çok güzel ben kimseye asık değilim benim tek askım çağatay ulusoy bana yardım edin ben kimseye asık olamıyorum bende asık olmak istiyorum herkesde kusur buluyorum biliyorumki kusursuz insan yoktur niversite mimarlık bölümü okuyorum ama hala sevgilim yokk sizce nasıl asık olabilirim

  comment-bottom
 453. irem yazdı:

  attığım yorumlar kaybolmuş

  comment-bottom
 454. jerry yazdı:

  Bana da yardım edin yaa:
  Ya bizim okulda bi çocuk var.sürekli benle uğraşıyo bide beni görünce bana gülüyo bizim sınıfın önünden geçip duruyo.Bazen önünden geçiyom bana vuruyo.Bi ara beni gördü ve beni çağırdı işte bişiler konuştuk beraber gittik eve.Yüzüne bakınca fazla bakamıyo bana.bi ara arkadaşıylaydı beni gördü beni çağırdı bende gittim kaçtı sonra ben tek başıma gezince beni gözlemledi.Slağı ne zaman görsem ya kavga ediyo ya da önümden geçerken yaylanarak yürüyo.Sizce bu benden hoşlanıyo mudur?yardım edin.

  comment-bottom
 455. fenerbahçe yazdı:

  anladım

  comment-bottom
 456. suskun yazdı:

  eski sevgilisi ile benle ilgili konuşuyolar kız diyoki o o diyoki hani hani sonra saatlerce bakıyor bana elimi tutuyor yanımdan geçiyor sevgilisine knk diyor cevappppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

  comment-bottom
 457. dertli yazdı:

  kadersiz melek o kişiyle mesajlaş ilişkilerde neyi sevip semediğini mesela işte çıktığını kıskanır mısın vs gibi laflar aç cvplasın onun düşüncelirne karşılık sende konuş işte ondan hoşlandığını belli et işte mesela kızlamı konuşuyo kim o filan tarsında sevdiğinden emin olsun muhtemelen açılacaktır belli olmuyor sabah bi bakıp çıkıyorum genelde akşam 9-10 dan sonra giriyorum…ama dediğim gibi belli olmuyor

  comment-bottom
 458. dertli yazdı:

  tek insan kusur bulursun çünkü aşırı bi hoşlanma veya sevme gibi bi duyguya nail olmamışsın bu pazardan iyi elmanın nasıl alınacağı gibi bir soru değil bu kalbinle alakalı emin ol o kişi karşına çıkınca kusuruda olsa göremessin

  comment-bottom
 459. dertli yazdı:

  jeryy hoşlanıyor olabilir ama emin değilim insan sevdiğine kıyamaz oda ayrı ama belki uğralmaya çalııyordur bilmiyorum canım ama olumlu olabilir biraz gözlemlemeye bak şimdilik bunu diebilirim

  comment-bottom
 460. kadersiz melek yazdı:

  yorumların için saol dertli artık o beni sevdiğini itiraf etmezse ben edeceğim

  comment-bottom
 461. tek insan yazdı:

  inşallah bir gün bende asık olurum

  comment-bottom
 462. dertli yazdı:

  suskun okudum bayada da düşündüm ama işin içinden pek çıkamadım kıskandırma çabası olabilir mi bilmem ama sevgilim diyip kanka dien bi insandan ne hayır gelir onuda bilmiyorum biraz daha somut bilgiler verir misin bunların ilişkisi nasıl oldu ne durumda gibi çünkü karmaşık bir şey şuanda söylediklerin…

  comment-bottom
 463. dertli yazdı:

  kadersiz melek inş yardımcı olabilmişimdir olduysam ne mutlu bana ben teşekkür ederim..

  comment-bottom
 464. dertli yazdı:

  tek insan inş bende sen gibi bekliyordum bak şimdi aşırı bi sevgi modundayım inş benimkide olumlu olur…

  comment-bottom
 465. gez-lay yazdı:

  Dertli…Yokluğumda arkadaşlara yardımcı olmuşsun teşekkür ediyorum…
  :)

  comment-bottom
 466. dertli yazdı:

  ne demek zevkle inş doğru yönlendirmişimdir elimden geldiğince…

  comment-bottom
 467. jerry yazdı:

  dertli”jeryy hoşlanıyor olabilir ama emin değilim insan sevdiğine kıyamaz oda ayrı ama belki uğralmaya çalııyordur bilmiyorum canım ama olumlu olabilir biraz gözlemlemeye bak şimdilik bunu diebilirim”

  Bugün de gördüm gene.Arkadaşı kovalıyordu. Bizim okulun merdiveninden koştu geldi.Elime dokundu ve sonra bana”Tut onu”dedi.Ben de tuttum.Arkadaşı beni kovalicaktı.Bize baktı dedi ki arkadaşına”Eee kızdandayak yiyo”,dedi.Sonra içeri girdi.2 ders sonra gene aynı şey oldu.Arkadaşım ağlıyordu.Eli kapıda kalmış.Nöbetçi öğretmen buz getirin dedi.Ben de arkadaşlarımı çok seviyorum.Sonra o çocuğa dedim ki:dersiniz ney diye.Bana bakamadı.ben de buz getirmek için koşarken arkamdan baktı.2 ders boyunca beni gözlemledi.

  comment-bottom
 468. dertli yazdı:

  jeryy izliyorsa hoşlanıyor olabililir el temasları da varmış bunlar olumlu fakat bir müddet daha gözlemlemeni istiycem çünkü hani olurya o an denk gelir acaba isteyerek mi yoksa denk mi geldi gibisine sen bir şey olursa gene yaz tatlım değerlendirelim…

  comment-bottom
 469. irem yazdı:

  dertli şu an içimden gelenleri yazıyorum ben aslında ufuğu hiç sevmemişim sevdiğimi zannetmişim o zaten beni hiç hak etmemiş ben simdi sevdiğime değil beni sevene gideceğim ben çok yoruldum sevmekten bıktım artık karsılıklı sevmek istiyorum şu an ben bile ne dediğimi bilmiyorumm ne kadar kendime itiraf edemesemde ne kadar onu artık sevmiyorum desemde onu çok seviyorum onun için ölüyorum onu her gördüğümde her göz göze geldiğimizde bir kez daha yıkılıyorum su an bitkin yorgun virane bir haldeyim onu unutmak istiyorum bu acıyı kendime daha fazla yasatmak istemiyorum onu unutmama yardım edin biliyorum beni anlamıyorsunuz ama yorum yazın ben artık geceleri onu düşünmekten onun için ağlamaktan bıktım burdan ona içimi dökmek istiyrumAŞKIM CANIM NEFESİM NAR TANEM SENİN İÇİN ÖLÜRÜM BENİ NE KADAR HAK ETMESENDE SENİN İÇİN TEKRAR TEKRAR ÖLÜRÜM KEŞKE SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ KAĞITLARA Sığdırabilsem seni ne kadar çok sevdiğimi ifade etmeye kalksam kelimeler kifayetsiz kalır herseyim nefesimmmmmm yasamak için tek sebebimmmmmmmmmmm

  comment-bottom
 470. irem yazdı:

  bugun benim doğum günüm ama sensiz olunca bugün benim ölüm günüme döndü

  comment-bottom
 471. dertli yazdı:

  iremcim öncelikle doğum günün kutlu olsun bende geçirdim bunları 4 sene göz yaşı döktüm fakat şunu yapma sevmediğin bi insanı sevebilceni düşünüp onunda hayatını karartma onada umut verme nasıl sen acı çekiorsan onada bunu yaşatmaaa bazen inan hayırlısıdır bu belki daha kötüsünüde yaşıycaksın ama bu hayatta bunu yaşaman gerekiyormuş ki yaşıyorrsun ALLAH SENİ SINIYOR BÖLE DÜŞÜN İNAN bende diyordum sevmem bir daha die şimdi gene seviyorum muhtemelen hoşlaıyor belkide dalga geçiyor bilemem ama ben çok seviyorum bu hep böle devam etcek o olcak yok başkası olcak önünde çok uzun yıllar var bunu unutma bana o zaman derlerdi ki ağlama değmez bende derdim seviyorum elimde değil şimdi keşke ağlamasaydım onun yüzünden rahatsızlandım şimdi ise başkasını sevşyorum diebilirim şuanda beni anlıyamazsın tabiki her geçen sene mantığın ağır basacak bunu unutma bak bugün doğum günün istersen msnimi vereyim dertleşelim sana iyi gelecekse…

  comment-bottom
 472. ecenaz yazdı:

  iremcim seni öylesine çok iyi anlıyorumki anlatamam sana unut diyemem unutamazsın bende kaç defa aklımda çıkarmaya çalıştım ama olmadı aklma daha çok girmeye başlıyo üstelik onuda her gün görmüyorum of of her şeyi zamana bırakmak en iyisi zor olsa bile :(

  comment-bottom
 473. dertli yazdı:

  buse_naz.88@hotmail.com.tr arkadaşlar bu benim sadece bu siteye has olan bir msnim gerçek ad soyad vs değildir eklemek isteyen ekleyebilir ordanda dertlerinize elimden geldiğince yardımcı olurum….

  comment-bottom
 474. eda yazdı:

  ya arkadaşlarım benden bi yaş büyük bebeyi bana yakıştırdılar bebe başkasını seviyomuş ben gilgi göstermedim sonra o bebe benim hic peşimden ayrılmadı hep peşimde dolaştı arkadaşlaroya benim hakımda konuştu bana hep baktılar o benle konuşmaya calıştı ama ben izin vermedim sizce benden hoşlanıyomu

  comment-bottom
 475. jerry yazdı:

  DERTLİ bugün dearkadaşıylaydı.Arkadaşına dedim ki dersiniz ne dedim?Oda o arada araya girdi.Beni kovalamaya başladı.

  Ha bide bugün okulun orda kaydırak gibi biyer var.Ordan arkadaşlarla kayarken de önümden geçip durdu.Yani sürekli karşıma çıkıyor.

  comment-bottom
 476. dertli yazdı:

  jerryyycim sanırım hoşlanıyorrrrrrrr gözün aydın dielim

  edacım kasıtlı olan birşey olabilir nieetini bilemem bi kaç gün dhaa gözlemle arkadaşlar bir günlük gözlemle bir şey beklemeyin yazın tabiki durumları ama bi kaç gün daha gözlemleyin

  comment-bottom
 477. süslü yazdı:

  ask ne ya? kızların bu kadar saçma bir seye kendilerini kaptırdıklarına inanamıyorum ben asla aşık olmıcam çünkü aşk deliliktir ve ben deli olmak istemiyorum

  comment-bottom
 478. süslü yazdı:

  bana ask saçma geliyor ask soyut bir sey göremezsiniz dokunamazsınız ve siz soyut bir seye kendinizi bu kadar kaptırmyın ayrıca iremcim seni anlamıyorum doğru ama onu unutmak için işi zamana bırak inan bana zaman en iyi ilaçtır

  comment-bottom
 479. jerry yazdı:

  jerryyycim sanırım hoşlanıyorrrrrrrr gözün aydın dielim

  Ne biliyon.Bazen başka kızlarla da geziyo ama en çok benle uğraşıyo xD

  comment-bottom
 480. jerry yazdı:

  Sınıflarına biri gelince onlarla biraz uğraşıyo ama sonra da gene peşimi bırakmıyo slk

  comment-bottom
 481. jerry yazdı:

  “Normalde çok sessiz bir insan fakat sizinle birlikteyken konuşuyor. Ya da tam tersi çok konuşkan bir adam fakat sizin yanınızda susuyor. Hangisi olursa olsun burada önemli olan davranışlarının sizin yanınızda değişmesi.”

  Yanımda çok az konuşuyor.Ama arkadaşlarıyken çenesi pabuç gibi :D

  comment-bottom
 482. galatasaray yazdı:

  bakın şimdi biz ilk baş kanka olarak arkadaş olduk sonra facede sürekli lonuşuyordum hatta birbirimize aşkom diye hitap ediyordu o aralar ikimizde facekolik olmuştuk sonra işte normal bi arkadaşız merhaba merhaba yani ama kanka olduğumuz zamanlarda ben onla çıkcam felan demiş arkadaşa bende bunu öğrendim aynı dersanedeyiz ben ona ne zamn baksam hep bana bakıyo bide arkadaşıyla konuşurken sene sonu çıkma teklifi etcem demiş sizce bu çocuk bana aşık mı? (cevap verin lütfen) :(

  comment-bottom
 483. jerry yazdı:

  DERTLİ bi ara 2 ay önceydi bu.onların beden dersi vardı.o da nöbetçiydi.bana vurdu.sınıfının kapısını kapattı.ben de aç şu kapıyı dedim.Sonra bizim sınıftan 2 çocuk geldi kapıyı açtı.İşte onlar beraber konuştular.Sonra bizim sınıftaki çocuk ona bi soru sordu.Oda dedi ki(benden hoşlanan)”HEE SEVİYOM”dedi.Acaba bizimkiler ona”sen bu kızı seviyon mu” dedi de bu da o cevabı verdi dedi “HEE SEVİYOM”

  comment-bottom
 484. suskun yazdı:

  ya bu çocuk perşembe melteme aşıkkkım diye baassb abass bağırdı bende söyler diye ümitlendim cumtesi yasemin diye bir kızla çıktı ama bana hem göz kırpıyor gülümsüyor ve bunu sevgilisinin yanında yapmıyor bide sevgilisi meltemmm geldi diye baüırıyor dertli cevap verrrr

  comment-bottom
 485. Esra yazdı:

  yha bi tane çocuk var beni sevio yha bnde onu sevmiyorum işte bnde bi tane çocugu seviyorum o da bni sevio yha lütfen ne yapmam gerekio

  comment-bottom
 486. jerry yazdı:

  DERTLİ bugün de gördüm.Bana fazla bakamıyodu.Gözlemledim.Onların sınıfında bi çocuk var.O çocukla arkadaşız.İşte o yanımızdayken konuştuk,gülüştük falan.O da galiba kıskandı bizi.Yürüdü gitti sonra.Sence onu kıskandırayım mı,yoksa o üzülmesin diye onunla da mı uğraşayım? Yardım eder misin?

  comment-bottom
 487. SummerFinn yazdı:

  bizim sınıfta bi çocuk var arkamda oturuyo açıkçaı şu bir ay öncesine kadar tanımıyodum bile ama sonradan farkettim. ufak tefek konuşmalarımız olurdu sonra iddaya falan da girdik sürekli bakıyor ve dinliyor hatta derste izlediğini bile farkettim ama somut bi kanıtım yok. sonra arkalara geçmeye başladı ortada hiç bir sebep yokken. sizce bana karşı bi şey hissediyo mudur???

  comment-bottom
 488. dertli yazdı:

  jeryy tabiki görmüyorum ama anlattıklarına göre olumlu bir durum senle ilgileniyor ki okul sıralarında en kolay belli etme yöntemi budur ben de yaşadım çevremdekilerde yaşadı olumlu die düşünüyorum ama inan bende bu erkeklere anlam veremiyorum ya ben anlamıyorum ya da insanlar bi cins oldu

  comment-bottom
 489. dertli yazdı:

  suskun o işte bi pislik var ama ne var anlayamadım.

  comment-bottom
 490. dertli yazdı:

  gez-lay kötü bir gelişme var demiştim ya işte diğeri numarasını verdi face filan konuştuk işte bugün aradı sesini duyayım dedim hem siparişin geldi die işte kalabalıktı o yanında olabilir bilmiyorum sonra gittik bu gördü gülümsedi hemen yanımızıa geldi filan karşımızda oturdu dedim aldığım şey kayboldu buldum gözün kaldı die iki kez söyledim sevgilime alcaktım dedi ama hep baktı kaçamak baktı karşıya geçti gene baktı etti bir şey oldu bunlar diğer adamla içerde baya gülüştüler su istemiştim işte filan annem görmüş bakıyormuş süzüyormuş birde bana bakarken bana numarasını verende ona bakıomuş dik dik ve ben ordayken onu hep tersliyo uzaklaştırıyor anlamadım hiç bir şey çok karıştı kafam ne yapayım bide faceden yazmıştım :S nolcak ne yapmaya çalışşuyor anlamadım akıl verin yaaa ve o aldığım şeyi ben bunu çok beğeniyorum die o göstermişti kızlar şimdide siz bna yorum yapın kafam karıştı göz göze geldiğimizde gözlerini kaçırıyor bu çok sıklaştı kendime objektif olamıyabilirimhadi kızlar yorum yapın llütfen

  comment-bottom
 491. dertli yazdı:

  galatasaray eğer duydu isen olumlu olabilir ama ne hissettiğini bilemeyiz birde neden sene sonu orasını anlayamadım

  comment-bottom
 492. dertli yazdı:

  ben vazgeçtim sevgimden bugün o kıza bunu yapan yarın bana ben böyle bi sevgi istemiyorum kiiii adam gibi birini bulana kadar kimseye gönlümü açmammaya kaarar vererek bu kararlılığı ortaya koyucam unutmak isteyeenlerde böyle yapsın….

  comment-bottom
 493. gez-lay yazdı:

  Dertli..Noldu ben bişey anlamadım :S

  comment-bottom
 494. jerry yazdı:

  DERTLİ bugün de benle uğraştı.Sınıfının bütün erkeklerini toplamış.Benle uğraştılar

  comment-bottom
 495. dertli yazdı:

  bende anlamadım gez-lay işte dün böle böle oldu ama nedenini bilmiyorum :s ama hala bakıo ediyo ben bakmıyordum gene bakıomuş süzüomuş ne yapmaya çalıştı acaba merak ettim sence napmaya çalışıo bu öküz???

  comment-bottom
 496. gez-lay yazdı:

  Baştan beri diorum sana kafana takma boşwer diee olacagı varsa zaten olurr olmazsada canını saglığı yani muhtaçmısın sanki degilsin eee o zamn :)

  comment-bottom
 497. esma yazdı:

  benimde okuldan ya çok yakışıklı o 8/e ye gidiyo bende 8/a ya gidiyoruz .bugünde onların bedeni vardı öyle bana bakıyodu tabi bizimde ders boş.biliyorum bana bakıyo ama ilk defa aşık olduğum için bilmiyorum.işte öyle bana bakıyo bedende ben arkamı döndüğümde güneş var diye elini gözüne koymuş meğersen bana bakıyomuş iştearkamı döndüğüm gibi güneş varmış gibi davranıyo.napmalıyımya bi tek derdimi siz anlıyosunuz.SELİMMM…

  comment-bottom
 498. jerry yazdı:

  DERTLİ BANA DA YARDIM EDER MİSİN?
  DERTLİ bi ara 2 ay önceydi bu.onların beden dersi vardı.o da nöbetçiydi.bana vurdu.sınıfının kapısını kapattı.ben de aç şu kapıyı dedim.Sonra bizim sınıftan 2 çocuk geldi kapıyı açtı.İşte onlar beraber konuştular.Sonra bizim sınıftaki çocuk ona bi soru sordu.Oda dedi ki(benden hoşlanan)”HEE SEVİYOM”dedi.Acaba bizimkiler ona”sen bu kızı seviyon mu” dedi de bu da o cevabı verdi dedi “HEE SEVİYOM”

  comment-bottom
 499. esma yazdı:

  SELİM SENİ SEVİYORUM TÜM DÜNYA DUYSUN…

  comment-bottom
 500. esma yazdı:

  SELİM BU ŞARKI SANA GELSİN:
  SENSİZ SABAH OLMUYOR
  UYANIYORUM ANSIZIN
  SENSİZ GÜN DOĞMUYOR AH
  YANLIZIM ÇOOK YANLIZIM…
  Ya bizi nolur kavuşturunya o beni seviyo ama söyleyemiyo ya NOLUR:(

  comment-bottom
 501. dertli yazdı:

  bende öle diorum ama neden böyle olduğunu anlamadım birden bire

  comment-bottom
 502. jerry yazdı:

  Yani DERTLİ kısacası bu slk benden hoşlanıyo yani aşık dimi? .s

  comment-bottom
 503. jerry yazdı:

  “Normalde çok sessiz bir insan fakat sizinle birlikteyken konuşuyor. Ya da tam tersi çok konuşkan bir adam fakat sizin yanınızda susuyor. Hangisi olursa olsun burada önemli olan davranışlarının sizin yanınızda değişmesi.”

  Yanımda çok az konuşuyor.Ama arkadaşlarıyla daha fazla konuşuyor.Bide bugün kendi sınıfından tüm erkekleri toplamış.Beni tanıyo o sınıfın hepsi.Gelmiş benle uğraşıyorlar.

  comment-bottom
 504. dertli yazdı:

  jeryy dün tüm tabularım yıkıldı bunların hepsini yapan biri vardı dün sevgilime alcaktım dedi kapağı koydu hala bakıo ediyo ama ne iş anlamadım bazı erkeklere güven olmaz adım atmayın arkadaşlar sonra kapak dönüp dolaşıp size oluyo hep cesaret edin konuşurus deris çoğu karakterli insan için hala diorum bunu açılamıosa csaret edin yol açın ona die ama bazı karaktersizler varmış bunların anlamı yokmuş jeryy sen o çocupun önce karakterine bak başkalarına da bakıomu böle şeyleri başkalarınada konuluyomu vs gibi

  comment-bottom
 505. dertli yazdı:

  esma sadece baktı die olmulu olmaya bilir onu söylemek isterim…

  comment-bottom
 506. jerry yazdı:

  ESMA eğer söyleyebilirsen onun arkadaşlarına deki “Selim’e sorar mısınız?sevgilisi var mı diye.İkna etmeye çalış onları.Eğer deseler ki seni seviyomuş.Sende de ki onu çağırır mısınız? O da gelsin.Konuşun falan.Deki senin sevgilin var mı?O da dese ben seni seviyom.Sende de bende seni seviyom.OLSUN BİTSİN…

  comment-bottom
 507. jerry yazdı:

  DERTLİ “jeryy dün tüm tabularım yıkıldı bunların hepsini yapan biri vardı dün sevgilime alcaktım dedi kapağı koydu hala bakıo ediyo ama ne iş anlamadım bazı erkeklere güven olmaz adım atmayın arkadaşlar sonra kapak dönüp dolaşıp size oluyo hep cesaret edin konuşurus deris çoğu karakterli insan için hala diorum bunu açılamıosa csaret edin yol açın ona die ama bazı karaktersizler varmış bunların anlamı yokmuş jeryy sen o çocupun önce karakterine bak başkalarına da bakıomu böle şeyleri başkalarınada konuluyomu vs gibi”

  Hayır dertli başka kızlara bakmıyo.Onlarla yok denilecek kadar az oynuyor.Ama benle çok fazla uğraşıyor.Sürekli karşıma çıkıyor ama başkalarının karşısına çıktığını görmedim.Bide ben bugün de gördüm.Hep yanımda geziyo beni gözlemliyodu.En son ders okul çıkışı ona baktım güldüm.O da güldü ama benim yüzüme fazla bakamadı.Gözlemledim,

  comment-bottom
 508. jerry yazdı:

  Bana 5 sanyeden daha uzun süre bakamıyo.Ayrıca kısacası bu slk benden hoşlanıyo dimi?

  comment-bottom
 509. jerry yazdı:

  DERTLİ bi ara 2 ay önceydi bu.onların beden dersi vardı.o da nöbetçiydi.bana vurdu.sınıfının kapısını kapattı.ben de aç şu kapıyı dedim.Sonra bizim sınıftan 2 çocuk geldi kapıyı açtı.İşte onlar beraber konuştular.Sonra bizim sınıftaki çocuk ona bi soru sordu.Oda dedi ki(benden hoşlanan)”HEE SEVİYOM”dedi.Acaba bizimkiler ona”sen bu kızı seviyon mu” dedi de bu da o cevabı verdi dedi “HEE SEVİYOM”

  comment-bottom
 510. dertli yazdı:

  şöyle söliyim ben varken tek bana bakıodsu süzüodu gülümsüodu nerdeysem orda idi hoşlandığı hakkkında kesin diebilirdim sevgilisi olduğunu duymuştum ama ynlış anlamış olabilirdim ve iki gün önce sevgilime alcaktım dedi ve hala bakıo ben o çocuk senden hoşlanıyor diorum jeryy ama inan bana bunları yapan hoşlanıyor dediğim erkek bunları yaşattı ve ben erkekleri anlamıyorum o zaman demeye başladım şimdi sen buna yorum yap bakalım napmaya çalışştı ama yanındaki bir arkadaşı var numaram var o aradı o gün işte sesini duyayım die dedi kalabalıktı o var mıydı bilmiyorum şimdi işin içinden çık bakalım jerrycim :s ben çıkamadım o çocuk hoşlanıyor senden die kesin düşünüordum ama bunu yaşayınca nolduğunu anlamadım :S

  comment-bottom
 511. jerry yazdı:

  Duyduğuma göre bu slk çalışkanmış ama bazen kızlara şaka olsun diye vuruyomuş.

  comment-bottom
 512. jerry yazdı:

  “Sizinle konuşurken gözleri yüzünüzün etrafında dolaşıyor ve tekrar gözlerinize kilitleniyor. Başka bir deyişle önce yüzünüzün tamamını süzüyor, daha sonra da bakmaya başladığı yere, yani”

  bu olmuştu bi kere.O slk bana öyle baktı

  comment-bottom
 513. dertli yazdı:

  bak sana demiştimmm bi araştırmak lazım diye…. canımm eeee benim durumu söyledim sen ne düşünüosun erkek milleti işte

  comment-bottom
 514. jerry yazdı:

  DERLİ O slk bazen küfrediyomuş.o da bazen.Bugün de gördüm.Sürekli karşıma çıktı,beni gözlemledi.Bir arkadaşıyla gene benle uğraştı.Ama bana hiç küfretmedi,küfretmiyoda.Bırak onu,argo kelimeleri bile kullanmıyo yanımda.Ya bu slk kısacası benden hoşlanıyo dimi ya?

  Ayrıca çocuk sana bakıyosa,gözlemliyosa kesin senden hoşlanıyodur.Sana gülüyorsa da senden hoşlanıyodur.O slk ben gülünce o da bana gülüyo.Sürekli karşına çıkıyosa senle ilgilendiği apaçık ortada.

  comment-bottom
 515. adı aşıkk yazdı:

  ya size bişey sorucam cok ceşilkli aama lütfen cevaplayın..bn bir erkkten hoşlanıyorum..ama onn bnden hoşlnp hoşlnmadığını blmiyorum malsef…arada göz göze geldğimz oluyor ama hep bn gözlerimi kacırıoyrum ..daha dün gözgöze geldiğimzde o gözlerini hmen kaçırdı şimdi bilmiyorum ..daha gecn gün bizim tarafa doğru arkadaşıyla dikkatli bakıyordu sanki kız secerler gibiydiler ama şimdi bn bna bakıyordu diyemem cünkü yanımda başka kızlarda vardı ya onlara bakıyorsa cok korkuyorum ve sizce bnden hoşlanıyor mudur? öyle her zman gözgöze gelmiyoruz ama arda oluyor lütfen cevap yazın bkliyorum

  comment-bottom
 516. dertli yazdı:

  JERYY İNAN BU OLAYI YAŞAMADAN ÖNCE BENDE KESİN DİORDUM SANA BİLİYORSUN AMA İNAN BUNLARIN AYNISINI BELKİDE DAHA FAZLASINI YAŞADIK VE BANA SEVGİLİSİ OLDUĞNU SÖLEDİ SEBEBİNİ BİLMİYORUM O DİĞER BENLE İLGİLENEN BARİYERMİ YAPTI BİLMİYORUM AMA HOŞLANSA BUNU SÖYLEMEZDİ BANA DİMİ BUNU YAŞADIĞIM İÇİN ARTIK EMN KONUŞAMIYORUM İNŞ VARDIR VAR GİBİ GÖRÜNÜOOO

  comment-bottom
 517. dertli yazdı:

  ADI AŞIK YANINDA KIZLAR OLDUĞUNU SÖYLEMİŞSİN TEK DENK GELMEYE ÇALIŞ BAKACAK MI FİLAN BİR BAK…

  comment-bottom
 518. dertli yazdı:

  ya jeryy ve diğer kızlar benim durumumada bi yorum yapar mısınız :d terzi kendi söküğünü dikemez misali :D

  comment-bottom
 519. dertli yazdı:

  gez-lay yeni gündem istiyorum :D sevgilisi olan bir erkek bir kıza bakyor gülüyor ilgileniyor yanından gitmiyo ve bir gün sevgilisnin olduğunu söylüyorsa ne yapmaya çalışıordur yorumlar lütfennnn

  comment-bottom
 520. adı aşıkk yazdı:

  teşekkür edrim yorum için dertli …ama malesef tek olmaıyorum ki hep yanımda arkadaşlarm knkalarım oluyor ..ya sence bnden hoşlanıyomudur…birde birnci dönem söyle bir olay olmuştu arkadaşm onun ağzını arıyordu.. gecen sene bu cocuk bi kıza teklif yollamış peşindende koşmuş biraz..arkadaşım hyrdır artık bıraktın o kızı herhalde diyerekten ağzını aramaya calıştı ..fakat söyle bişi oldu cocuğn cıktığı yok ama arkadaşıma dönerek sen bana birini bulmuşsun dedi arkadaşım yoo sana kimi bulacamki falan dedi ama ((gözlemleyen arkadaşlarıma göre)) bu olaydan sonra cocuk bnaa daha cok bakmaya başlamış sizce neden bana daha cok bakıyordur bir cevap bekliyorum lütfenn ..

  comment-bottom
 521. adı aşıkk yazdı:

  birde şu aklıma geldi onuda söyliyim ; ya ..şimdi bnm bu hoşlndığım cocukla dediğim gibi arada gözgöze geldğimiz oluyor fakat herzaman değil hatta ( arkadaşlrmn gözlemlerine göre) bu cocuk arada bna cok dikkatli bakıyormuş aradada umursmaz bakıyormuş sizce bnden hoşlanıyomudur ? nden arada beğenerek aradada tınlamaz gibi bakıyomuşş ? arkadaşlarım cok gözlem yapıyor ama bir türlü sonuc elde edemiyorlar cünkü bugün bakıyorrsa yarın bakmıyor böyle bişi…lütfen bana yardımcı olurmusun sndende cevap bkliyorm dertli..

  comment-bottom
 522. adı aşıkk yazdı:

  dertli senin sorunada şu cevabı vereyim… bazıları birden fazla kişiyi sever bnm bir tanıdığm vardı aynı anda 3 kişiyi seviyordu nasıl bir zihniyetse artıkk…seninkide böyle olabilir cıktığı kızıda seviyordur sndende hoşlanıyordur senide beğeniyordur ama bnce hani dedinya snnle ilgileniyormuş ama sonunda sevgilm var diyomuş belkide seni kndine daha fazla bağlamak istemiyordur senide üzmek istemiyordur bndan dolayı olabilir . .. yada bir ihtimal daha var bana göre ilk snden hoşlanıyordu sonra başka bi kıza aşık oldu ve sni kndinden uzaklaştırmak için bunu dedi bölyde olabilir ama yinede bilemem senin durumnda karışıkmış arkadaş :))

  comment-bottom
 523. dertli yazdı:

  canım buda öyle idi bi ilgi ile bakıodu bi tınmıyor gibi ben buna hiç bakmamaya başladım sonra bu benle daha çok ilgilendi erkekler senin tavırlarına göre bakıyor sana daha fazla bakıyosa ve o şekilde bir olaydan sonra daha çok bakıyorsa ona karşı boş olmadığını anlamış sana yeşil ışık yakıyor olabilir bir gün kız arkadaşlarında olsa onu görünce başka yere geçsinler bir şey konuluyor gibisu alcak gibi vs ama birisi baksın kime bakıo gidenerin arkasına mı sana mı???

  comment-bottom
 524. dertli yazdı:

  bende kendi durumumu anlamadım bakıodu hala bakıo :s yanındaki ile görüşmeye başladık o bana bakınca bunu kovuo ediyor bir şeyler varda bakalım çıkar yakında

  comment-bottom
 525. hande yazdı:

  çok tatlı birisi bana beni sevdiğini söyledi bende ağlayarak eve geldim :(

  comment-bottom
 526. adı aşıkk yazdı:

  tamam cnm dediğini yapmaya calışıcam..peki bnden hoşlanıyomudur sence??

  comment-bottom
 527. adı aşıkk yazdı:

  bende buna bakmamaya mı başlasam bana ne önerirsin canım ?? bakmasam daha mı iyi olur dertli??

  comment-bottom
 528. dertli yazdı:

  adı aşık valla önceden ben bakıyordum bunlar o adamla gülüşüodu bazen beni tınmıyor gibiydi hiç bakmamaya başladım peşimde dört döndü onuda dene her erkek aynı değildir olumsuza gitmesin die ardından sohbet kurmuştum iyidi eğer sende olumlu gitmiyor gibi hissedersen bakarak devam edersin :D bide benim yaptığım hata oldu sevdiğim için dayanamıyordum sık gidiyordum sanırım gizemini kaybediyor :S hem olumlu tarafını gördüm hem olumsuz spek çevresinde olma derim :D o koşsun biraz şimdi hoşlanıyor olabilir ama dediğim gibi kime baktığını net anlamak lazım onu bi dene :D

  comment-bottom
 529. dertli yazdı:

  hande nisbet yapar gibi :p :d şaka tatlım ne güzel işte ALLAH MUTLU OLMAYI NASİP ETSİN…

  comment-bottom
 530. biraz ümitli biraz yorgun yazdı:

  ya kızlar lütfen benmkinide cevaplayın.. özellkile dertli sen cok güzel yorum yapıosun aşıkk tan sonra benim sorumuda cevapla şimdi benim facede konuştuğum bir sınıf arkadaşım var..gecen sne aynı sınıftaydıkk şimdi sınıflar ayrıldı ama aynı okuldayız hala. şimdi coğu günn faceden kkonuşoz ama bana arada iltifat ediyor kıyamam sana felan diyor cokk iltifat ediyor sizce neden iltifat ediyor?? sizce bnden hoşlanıyomudur?_ arada gözgöze geliyoruz selam veriyor bana bnde ona selam veriyorum sizce bnden hoşlaıyomudur? bn onu sadece arkadaş olarak görüyorum..ama merak ediyorumm

  comment-bottom
 531. adı aşıkk yazdı:

  teşekkür edirm onuda denerimm canım..şimdi ben en cokk benden hoşlanıp hoşlanmadığını merak ediyorum her gözgöze geldiğimzde hep ben gözlerimi kacırıdım bu sefer gecen gün gözgöze geldiğimzde o gözlerini kacırdı..

  comment-bottom
 532. adı aşıkk yazdı:

  kime baktığına ii bakmam lazım dediğin gibi :) ya aslında pek sanmıyorumda erkek milleti işte ya arkadaşlarıma bakrsa :D cok korkuyorumyaa

  comment-bottom
 533. biraz ümitlii yazdı:

  ya kızlar benmde bir sorum var şimdi ben faceden bi cocukla konuşuorm ama sürekli yani facden en cok onunla konuşuorm.. bu benm bir zmanlar sınıf arkadaşımdı şimdi sınıflar ayrı ama hala aynı okuldayız biz bunla konuştuğumz zaman facden sürekli iltifat ediyor sizce nedn iltifat ediyor ban sen cok güzel gülüyorsun felanda diyor facden..ama bn bu cocuktan hoşlamıyorum yineden merak ediyorum sizce bnden hoşlanıomudur??

  comment-bottom
 534. adı aşıkk yazdı:

  tamam cnm söylediğini denerim :) encok merak ettğim bnden hoşlanıp hoşlanmamamsı :D cokk merak ediyorum dediğim gibi biz hep gözgöze geldiğimizde bn gözlerimi kacırıdım bu sfer o bndden gözlerini kacırdı :) ama cok korkuyorum ya arkadalrıma bakarsa..

  comment-bottom
 535. adı aşıkk yazdı:

  sence gercekten benden hoşalanıyomudur canım??

  comment-bottom
 536. dertli yazdı:

  biraz ümitli erkeklerin çoğu böyle şeyler söler bazen sevgilisi olsa bile mavi boncuk dağtmayı severler göz göze gelince de slm vermesi normal değil mi sende arkadaşlarına yaparsın bunu biraz daha somut şeyler üzerine bakalım işte seeni izliyor mu kıskanıyor mu koruma iç güdüsü ne durumda bakışmalar ne boyutta bunlar gibi şuanda söylediklerinden arkadaşca olabilir gibi geldi biraz da bu dediklerime bak istersen bir de bahane edip sınıfınızın oralarda geziyormu gibi şeylere…

  comment-bottom
 537. dertli yazdı:

  adı aşık dediğim gibi bende aynı şeyleri yaşadım ardından anlamadığım bir durumla karşılaştım bu erkeklerin ne düşündükleri belli olmuyor ama sen dediğim gibi biraz denemeler yap umarım olumlu çıkar…bu konuda araştırmalarda bulundum bazen öylesinede yapıyorlarmış bazen hoşlanıyo olabilirmiş filan bir çok dalda gözlemlemek gerekiyor :D

  comment-bottom
 538. adı aşıkk yazdı:

  tamam canım söylediğini yaparım..birde tek gelmeye calışıcam bakalım bakacakmı?..ama dedğin gibi şu sıralar ben ona bakmıcam bakalım ne olacak? :D

  comment-bottom
 539. dertli yazdı:

  gelişme var mı adı aşık bende bir haftadır gitmiyorum bakalım gidince orda olcak mı orda isede bakalım bir şey değişeek mi???

  comment-bottom
 540. dertli yazdı:

  ya bir şey diyicem o benle ilgilenen varya o kişiden kıskanıyordu bunu anlıyordum ama bir şey oldu işte o gün öle oldu bi kaç kez yazıştık işte sonra pek pas vermez oldu bende vermiyorum oda anlamadım kiiii ne yapmaya çalıştı şimdi buuu :S::S:S:S giriyo bende yazmıyorum pek denkte gelmiyoruz ama hoşlanıyorsa mesaj atması gerekmez mi atmıyorda ama gördüğü an oda yanımdan ayrılmıyor anlamadım yaaa bunlar deli etti beni :D

  comment-bottom
 541. jerry yazdı:

  DERTLİ Bu çocuk bence senden hoşlanıyor ama belki kıskandırmaya çalışıyodur.Ayrıca bugün gördüm slk gene karşıma çıktı.Cuma da gördüm Arkadaşı laf attı sonra o slağın yanına gitti bişiler söyledi,benden bahsetti heralde.Onun da yüzü güldü.Sonra ben onların sınıfındaki arkadaşımla dedim ki “bak ulaş(benden hoşlanan slağın adı)bnm adım merve bu arada arkadaşım da dedi ki “ulaş ve merve.O sırada o slk gülümsedi arkadaşım öle diyince.Of bu slk benden hoşlanıyo yani dimi ya dertli cvp ver.Ben sana cvp verdiim :S

  comment-bottom
 542. jerry yazdı:

  :( artık kimse bana cevap vermiyoooo :D

  comment-bottom
 543. jerry yazdı:

  DERTLİ bana cvp vEr.Bu ulaş salağı beden hoşlanıyo dimiiiiii? yani biz arkadaştık ulaşla şimdi sevgili mi olcaz ?

  comment-bottom
 544. jerry yazdı:

  bi ara onların sınıfından bi kızla kavga ettik.saç başa girdik.bu slK ULAŞLA arkadaşı bizi ayırmaya çalışıyodular.o ulaş da beni koruyodu. Sonra ulaş dedi ki “EN BÜYÜK MERVE BAŞKA BÜYÜK YOK”dedi.anladın dimi DERTLİ benim gözlediğim salak o Ulaş işte.Siz de onun davranışlarının olumlu olduğunu söylüyodunuz.Bugün de yaylanarak yürüdü yanımda.Artist gibi yani :D

  comment-bottom
 545. adı aşıkk yazdı:

  yani arkadaşlrıyla konuşurken buraya bakıordu sıradayken..yüzü hep bu tarafa dönüktü ama ben bakmadım..gözgöze geliriz die korktum dur bakalım diğer günler neler olacak?? :)

  comment-bottom
 546. adı aşıkk yazdı:

  yani belkide şu sıralar pek giremiyodur :) ama hoşlanıosa atması lazım ya dedğin gibi :) bu erkeklern sağı solu belli olmuyor :)

  comment-bottom
 547. dertli yazdı:

  jeryy olumlu muhtemelen nette sorun var geç düşüo ben msn yazdım isdersen ordan yaz takılıo öle bişi canım baksana seni o tutmuş aarkadaşına dokundurmamış sana oda var inş olumludur…

  comment-bottom
 548. dertli yazdı:

  adı aşık bakalım :D inş güzel şeyler olur

  comment-bottom
 549. dertli yazdı:

  bugün gittik bakamıyordu ilk başta gülümsdüodu esprilerime ama bakamıodu sora gittik işte bu seferde bi bktım bakıo ama içerdeysi kimse görmüodu içerde durdum gözlerimin içine içine baktı konuştu filan bilmiyorum çıkarken slm verdi çıktık anlam veremedim ama o diğeri bir bozuldu ben onun yanında iken :s

  comment-bottom
 550. jerry yazdı:

  DERTLİ ulaş slağı bugün gözlemliodu beni sınıfının penceresi okul bahçesine bakıyo

  comment-bottom
 551. adı aşıkk yazdı:

  hım diğeri senden hoşlanıo yada arkadaşından seni kıskanıoo olabilri :D inşallah bakalım neler olacak..ama pek umudm yok doğrusu cünkü böyle sitelerdeki yazıları okuyorum hiç bana uymuyor mesela diyorki sizi gözleriyle süzer o öyle yapmıyor işte yada yapsada ben farketmiyorum :(

  comment-bottom
 552. adı aşıkk yazdı:

  ya kafam cokk karışık bana biraz daha akıl ver dertlii..dert ortagım ol..ne yapmalıyım ya bugün sıradayken arkadaşıyla sanırım yandaki kızlar hakkında konuşuodu galiba yanlış anlamdıysam..hemde gülerek ..ya ne yapmalıyım bazen diyorumki ya herhalde oda benden hoşlanıyo canım felan diyorum ama bazende yok bnce bu cocuk bana bakmıyor diyorum..kafam coook karışık dertli..

  comment-bottom
 553. dertli yazdı:

  adı aşık seni çok iyi anlıyorum erkeklerin içini bilemiyoruz ne yazık kiii yaaa belki diğer kızlarla dalga geçiyorduer ama seni kayırıyordur bilmiyoruz kiii pat die de anlaşılmıyor ne yazıkki bi bakıyoruz hoşlanıyor diyoruz bi bakıyoruz pat değşiveriyorlar ama dediğim gibi bi müddet kaçan kovalanır yapp bende öle oldu gerçi birazda bazıları çekimser oluyo ufak adımlar olabilir ama zamanla.. sen bir müddet onu gözlemle gerekirse ilgini belli et baktın havalanıyo pat kendini geri çek havanın ne kadar serin olduğunu anlasınnn sen gelişmeleri paylaş canım değerlendirelim.

  jeryyy gözlemliyorsa oda olumlu olabilir şöyle düşün sen hoşlandığın zaman ne yaparsın gözlemlersin değilmi napıo isder isdemes gözlerin onu arar olumlu olma ihtimali varrrr

  ya ben anlamadım bir şey şu arkadaşlar bunların hepsi ve dışardada kime anlatsam hoşlanıyor evet belli olanlardan dediler bi ada bişiler değişti halada gözlerimin içine bakıo fakat o diğer arkisi olduğunda dün resmen bakamadı sanki böle ters bişiler olmuş gibi iidi ama dinliodu çnkü esprilerime filan gülüodu dün netten de araştırdım sevgilisi varsa kullanılcak kız olarak görmüştür filan gibi yorumlar gördüm fakat kullanılcak kız farklıdır böyle gördüğünü düşünmüyorum çünkü öle bi bakıoki hala böle boş bi insan bakamaz veya içi fesat fakat sevgilisi de var anlamadım kiiii hiç bir şey seviyorsa sevgilisini pas vermemesi lasım diorum benim kafam allak bullak oldu ne yapcamı bende bilmiyorum her yerden engelledim bulamasın beni die gıcıklık değil mi

  comment-bottom
 554. adı aşıkk yazdı:

  jerry bnce ulaş denilen cocuk senden hoşlanıo belliki fakat benm durumum öyle değil benmki beni hiç gözlemlemiyor..belkide bakıordur ama ben hiç farketmiyorm baksada farkedrdim yani..benm kafam cok karısık suanda dertli ve sen yorum yaparsan sevinirm

  comment-bottom
 555. dertli yazdı:

  birde o arkadaşının bu zamana kadar hiç bir şeyini beğenmemiş yorum yapmamış bugün gitmiş inat gibi bir şeyini beğenmiş ne yapmaya çalışıosa dengesiz yaa….engellemiştim geri kaldırdım bKTIM BİŞİ BEĞENMİŞ :D

  comment-bottom
 556. jerry yazdı:

  Bugün de ben nöbetçiydi.Bizim sınıftan bi çocuk bana karıştı.Koridorda vurduk birbirimize.Ulaş ve arkadaşı da bize baktılar.Bugün de gözlemledi.

  comment-bottom
 557. jerry yazdı:

  “bugün gittik bakamıyordu ilk başta gülümsdüodu esprilerime ama bakamıodu sora gittik işte bu seferde bi bktım bakıo ama içerdeysi kimse görmüodu içerde durdum gözlerimin içine içine baktı konuştu filan bilmiyorum çıkarken slm verdi çıktık anlam veremedim ama o diğeri bir bozuldu ben onun yanında iken :s”

  DERTLİ bakamıyorsa hoşlanıyordur.Çünkü erkekler sevdikleri kıza bakmaya cesaret edemez.

  comment-bottom
 558. jerry yazdı:

  Erkekler espri yapan kadınlardan çok hoşlanır.Benim öyle bi yeteneğim var.

  comment-bottom
 559. jerry yazdı:

  (YUKARDA YANLIŞ YAZMIŞIM)Bugün de ben nöbetçiydim.Bizim sınıftan bi çocuk bana karıştı.Koridorda vurduk birbirimize.Ulaş ve arkadaşı da bize baktılar,beni gözlediler.Başka derslerde de gözlemledi.

  comment-bottom
 560. adı aşıkk yazdı:

  ya bak bugün nolduu..cıkışta arkamızdan geldi yanımdaki arkadaşımı tanıyo gcen seneden onu yanına cağırdı bizde 4 kız hani bi ümit bakledik ya böle aniden gelince teklif felan yollucak sandım..ama öyle olmadı diğer arkadaşımı sormuş sebebide onların sınıftan gecen gün bi cocuk yanımdaki kıza yollamış cevap gelmemiş ve benim hoşlandığım cocugu yollamış git cevabı ögren demiş..o yüzden gelmiş… benmde kalbim cıkacak gibiy di arkadaşlarımnda öyle ama bi yandanda korktum hani yanımdaki kıza teklif yolar die..ama neyseki kendi arkadaşı için gelmiş.. ama giderken arkasına 2 kere döndü ve baktı.. bilmiyorum dertli kafam coook karışık..önerilerine uyucam peki sence neden 2 kere döndüde baktı..

  comment-bottom
 561. dertli yazdı:

  ADI AŞIK BİRAZ ZAMAN VERMELİSİN O ARKADAŞA KENDİSİNİ ANCA O ŞEKİLDE GÖSTERİR PAT DİYE OLMAZ BU İŞLER PAT DİE OLANLARDAN DA HAYIR GELMEZ…

  comment-bottom
 562. dertli yazdı:

  jeryy gözlemlemesi güzel bir şey bu olumlu bir tavır. ben bakarken genelde bakamazdı ama normalde bakardı ama sanırım biri bunu tursturmış ilk girdiğimde n azından bakardı filan bakmadı hiç bişiler oldu içerde idi kapı açıkmış bi baktım bana bakıodu filan anlamadım jeryy bide bi arkisi var bende ekli aydır birlikteler o işte görüştüğü çocuk hiç bir şeyini beğenmemiş engelledim girmiş albümünü beğenmiş inat gibi çözemiyorum ne yapmaya çalıştığını

  comment-bottom
 563. dertli yazdı:

  adı aşık taşlar yavaş yavaş otuyruyo tatlım :d şimdi şöyle bir durum bu çocuğu göndermediler aslında o gelmek isdedi yakınlaşma meselesi yani baktı demiştin peki sana mı baktı bide bu önemliii

  comment-bottom
 564. irem yazdı:

  herkese tekrar merhaba nbr dertli ben ufuğu unttum zaten o andan sonra bir daha asık olmıcam diyi yemin ettim şimdi çok iyiyim şu ergen tavırlarından kendimi yonttum hayatımı sil baştan yaşıyorum ee malum lise4 deyim kendimi sınavlara hazırlıyorum

  comment-bottom
 565. jerry yazdı:

  DERTLİ VE ADI AŞIKK:bUGÜN DE ARKADAŞLARIYLAYDI VE BEN ARKADAŞLARIMLA BİRŞEY KONUŞURKEN BENİ GÖZLEMLEDİ VE SÜREKLİ KARŞIMA ÇIKTI.

  comment-bottom
 566. adı aşıkk yazdı:

  bilmiyorum uzaktaydıkk… ama bahsettiğim cocuk bugün 2 kere daha arkadaşımla konuştu dün yanlış anlamış yanımdaki kıza teklif gönderen cocuga bakmıyormu şimdi die geldi bugünde konuştu arkadaşımla..işte biraz daha konuştular ne var ne yok gibisnden.. sevgili konusuda acılmış hoşlandığım cocugun sevgilisi yokmuş kızlardan uzak durucam ben felan demiş..( ee nede olsa gecen sene kendi sınıfndan bir kıza teklif yollamış peşindende koşmuş..sütten ağzı yanan yogurdu üfleyerek yer hesabı :s )böyle demiş ama iyi biri olursa neden olmasın felan demiş.. birde bugün hep yanımdaki kızla konuşmaya gelirken yanımdaki diğer kız diyoki bak sna bakıor felan diyorlar öğleden sonraki konuşmadada bak sna bakıor felan dediler ben diyorum yok bana bakmıyor onlar diyorki hayır sna bakıor işte.. diyorlar :)) kafam karışıkk :))bu sevgili konusuda dün yüzünden açılmış..dün arkadaşım sanmışki yanımdaki kıza hoşlandığım cocuk teklif gönderecek sanmışş cocukta demişkii yok valla ben yollamıcam demiş.. arkadaşım için geldim felan demiş.. :)

  comment-bottom
 567. adı aşıkk yazdı:

  yok hoşlandğım cocuk kendisi gelmek istememiştir ya aynı sınıftalar gönderen cocukla yakında arkadaşlar aynı mahhallden felan ondandır herhalde :D

  comment-bottom
 568. adı aşıkk yazdı:

  EE ne diyorsun dertli.. ben bilmiyorum benden hoşlansa teklif yollardı ama yollamıyor.. ayrıca galiba sanırım benm ondan hoşlandığımı anlamış oolabilir cünkü arkadaşlarım cok belli ediyor o geldiği zman yanımdaki kızla konuşmak için.. hemen diğer arkadaşım dürtüyo kolumdan bak sana bakıoyor diyor bak valla bakıor diyor dürtüyor..ilk sana baktı felan diyor ama ben bakmadım gözgözze gelmemmek için.. ee ne diyorssun hani anlasa hemen teklif yollar hoşlandıorsa oda yollaması gerekmezmii

  comment-bottom
 569. dertli yazdı:

  jery demekki kendini gösdermeye çalışıo buda güsel bi tavır….

  comment-bottom
 570. dertli yazdı:

  hayır canım hemen teklif yollasa bu sefer diceksin ki ne bu hız iki gnde sevgi mi olur vs diceksin bu seni tanımaya çalışıo ve yavaş yavaş yakınlaşmalar başlamış gibi görünüyor bakıyor ve konuyu kesmemiş kimseyle çıkmıcam gibi iyi biri olursa gibi açık kapı bırakmış…

  comment-bottom
 571. adı aşıkk yazdı:

  jerry bence bu cocuk gercekten hoşlanıyor…ki seni gözleriyle süzüyorsa böyle tesadüf gibi gösterip karşına ckıorsa kesin senden hoşlanıyodur :s

  comment-bottom
 572. damla yazdı:

  bizim sınıftada bir çocuk var benden hoşlanma sezgileri alıyorum.belirtiler söyle; 1-benimle konuşurken gözlerine bakışlarını kaçırıp benim gözlerine bakamıyorsa ve konuşmakta zorlanıyorsa matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa…
  2-beni güldürmek için garip şakalar yapıyor.
  filan daha da var…

  comment-bottom
 573. adı aşıkk yazdı:

  tmam canım hadi bakalım ne olacak? sence benden hoşlanıyomudur peki??

  comment-bottom
 574. dertli yazdı:

  hoşlanıyor olabilir damlacım :D güzel bi grup olduk kızlar :D

  comment-bottom
 575. jerry yazdı:

  DERTLİ VE ADI AŞIKK:Bugün onların beden dersi vardı ve benim de elimde bisküvi vardı yiyodum onu.Gittim gene gözlemledim.Arkadaşlarıyla konuşuyor aynı zamanda beni de gözlemliyordu.O na baktım hemen yüzünü çevirdi ve gene arkadaşlarıyla konuştu.Bazen arkadaşları ona”Ulaş sana noluyo kime bakıyon”diyo :D

  comment-bottom
 576. adı aşıkk yazdı:

  öyle gercekten :D Vayy jery bu ulaş yani gercekten hoşlanıo demekki..peki benim durumuma ne dersin.. bana ne önerirsin?

  comment-bottom
 577. dertli yazdı:

  demkki senden bahsediliyor ki bir nevi duyurrma operosyonuna geçmiler :D

  comment-bottom
 578. adı aşıkk yazdı:

  dertlicim sen bu ne hız diosun hani bana şimdi teklif yollasa ama bn gecen sneden beri hoşlanıom ondan..

  comment-bottom
 579. selen yazdı:

  merhaba,benim yaklaşık daha bu sene hoşlandığım biri var onu geçen seneden tanıyorum bana bakıyor kızarıyor,gözlerini kısıyor,iki gözünüde normalden fala kırpıştırıyor,ve bir gün okulun bahçesindeydim zil çalmıştı yukarı çıkacaktım ve tam o karşıma çıktı ben onun gözlerine bakktım oo benim gözlerimin içine derin bir ilgiyle baktı ve sonra gözlerini normalde fazla kırpıştırıyordu,

  comment-bottom
 580. selen yazdı:

  bana aşıkmıdır?

  comment-bottom
 581. dertli yazdı:

  ADI AŞIK PEKİ O NE ZAMANDAN BERİ HOŞLANIYOR SENDEN ÖNEMLİ OLAN BU BİR ERKEK EVET BU BENİM SEVGİLİM OLMALI DEMEDEN TEKLİF ETMİYOR BİRAZ CİNS Bİ MİLLET SENİ BELKİDE YENİ FARK ETTİ

  comment-bottom
 582. dertli yazdı:

  SELENCİM OLUMLU MUHTEMELEN BAKALIM HOŞLANIYORSA VE İLGİNİ FARK ETMİŞSE TEKLİF ETMESİ LAZIM

  comment-bottom
 583. adı aşıkk yazdı:

  olabilir dertlicimm haklısında gecen snede gözgöze geliyorduk ama bu dönem daha fazla yani..gözgöze gelioz,, ya arkadaşlarım hep diyor bak sana bakıor bak ilk sana baktı felan ama bn diyorumki gecen sene peşinden koştuğu kıza bakıor bnce o diyorum onlarda hayır bakmıyor bnce o kızı sallamıyor felan diyor haa birde cuma günü sıradayke yanımdaki kıza teklif yollayan cocukla yanyanaydı cocuga döndü dediki bn sana kız ayarliyim sende bana kız ayarla dedi duydum.. :((

  comment-bottom
 584. tanem yazdı:

  bizim sınıfta bir çocuk var sürekli benimle uğraşıyo beni güldürmeye çalışıyo bazen bana derste bakıyo ben ona bakıyroum hemen kafasını çeviriyo bnei bazen koruyo bazen hiç belli etmemeye çalışıyo değişik bende anlamadım sizce beni seviyo mu lütfen yardım edin !!

  comment-bottom
 585. dertli yazdı:

  adı aşık belkide çekiniyor olabilir…. o bahane ile onu ayarladım sende bana onu ayarla muhabbetiii

  comment-bottom
 586. dertli yazdı:

  tanem olumlu olabiliirr.

  comment-bottom
 587. jerry yazdı:

  Bugün de ben okul çıkışında önünden hızla geçtim.Onların sınıfındaki bi arkadaşımla eve gittik.O ulaş da bizi beraber gördü o da hemen kendi sınıfındaki çocukla yürümeye başladı.(onlar arkada biz önde yolda yürüyoz)Benle arkadaşım bişiler konuşuyoz bu slk da bizi gözlemliyo,dinliyodu galiba.Sonra öne geçtiler.Biz gene konuşuyoduk,buda gene bizi dinliyodu(Ayrıca haftasonu girmiyorum)

  comment-bottom
 588. jerry yazdı:

  Bide onun yolda yürüdüğü arkadaşıyla o slk arkadayken maçlarla ilgili konuştuk maçları var galiba. işte o ulaş ta arkadaydı hemen öne geçti.Gene o çocukla yürümeye başladı.devamı aşağıda;

  (onlar arkada biz önde yolda yürüyoz)Benle arkadaşım bişiler konuşuyoz bu slk da bizi gözlemliyo,dinliyodu galiba.Sonra öne geçtiler.Biz gene konuşuyoduk,buda gene bizi dinliyodu

  comment-bottom
 589. Dilara yazdı:

  Ben’i seven biri var değer verdiğim özel biri diğer erkeklerden farklı beni seviyor bende ona karşı bişeler hissediyorum ben hayatımda 1 kişiyi sevdim gerisi yalandı 2011′de haziran ayında 11 ay onu sevdim oda beni seviyor gibiydi ama eski sevgilisini seviyordu beni yarabandı gibi kullandı bende yine onu seviyordum ama 11 ay sonra bitti dedim şimdi o değer verdiğim kişiye hissettklerim neler bilmiyorum ama hiç umrumda olmayan o unuttuğum sandığım o en güzel gülüşlerimin ortasında aklıma geliyor…Şimdi o kimi seviyorum bilmiyorum..

  comment-bottom
 590. ece yazdı:

  geçen sene aynı servisteydikben bu sene servisten ayrıldım ve onun sürekli bana baktığını görüyorum ve ayrıca arkadaşımla konuşuyorduk işte bir çocuk beni seviyomuş diye bizi dinlemek için takip etti sizce beni seviyo mu?

  comment-bottom
 591. dertli yazdı:

  ece olumluda olabilir raslantıda olabilir..

  comment-bottom
 592. jerry yazdı:

  DERTLİ VE ADI AŞIKK YARDIM EDER MİSİNİZ?BEN DE SİZE YARDIM EDERİM:Bugün de arkadaşımla konuşuyorduk.O da hep önümden geçti,garip garip hareketler yaptı.Biz su içmeye gittik.O da arkadaşıyla geziyordu.Galiba ulaş’ın arkadaşı ulaşın beni sevdiğini biliyo.işte son ders bedenleri vardı.bizde şiir dinletisinden sonra yukarı çıktık.ulaş slğını gördüm.Ona gülümsed.m,bana bakmaya cesaret edemedi.

  comment-bottom
 593. jerry yazdı:

  Hergün farklı bir olay :)

  comment-bottom
 594. jerry yazdı:

  DÜN de ben okul çıkışında önünden hızla geçtim.Onların sınıfındaki bi arkadaşımla eve gittik.O ulaş da bizi beraber gördü o da hemen kendi sınıfındaki çocukla yürümeye başladı.(onlar arkada biz önde yolda yürüyoz)Benle arkadaşım bişiler konuşuyoz bu slk da bizi gözlemliyo,dinliyodu galiba.Sonra öne geçtiler.Biz gene konuşuyoduk,buda gene bizi dinliyodu(Ayrıca haftasonu girmiyorum)
  Nisan 9th, 2012 jerry yazdı:
  Bide onun yolda yürüdüğü arkadaşıyla o slk arkadayken maçlarla ilgili konuştuk maçları var galiba. işte o ulaş ta arkadaydı hemen öne geçti.Gene o çocukla yürümeye başladı.devamı aşağıda;

  (onlar arkada biz önde yolda yürüyoz)Benle arkadaşım bişiler konuşuyoz bu slk da bizi gözlemliyo,dinliyodu galiba.Sonra öne geçtiler.Biz gene konuşuyoduk,buda gene bizi dinliyodu

  comment-bottom
 595. adı aşıkk yazdı:

  olabilir.. dertli.. :) jerry ciden öyle ya..ama cekndiğine göre yüzüne bakamadığına göre hoşlanıyor bnce :)

  comment-bottom
 596. dertli yazdı:

  arkadaşının sevdiğini anlamışsa belki ihanet mi ediyorum psikolojisi olumşum olabilir canım ama sen rengini belli et sevdiğini hissetsin…

  comment-bottom
 597. jerry yazdı:

  yani ne yapayım açıkçası?

  Birde bugün ben okulda kaydırak gibi biryer var ben kayıyodum işte ordan eğlence olsun diye.Ona baktım beni gözlemlerken yakaladım.HEMEN GÖZLERİNİ KAÇIRDI “NE BAKIYON LAN” DEDİ GÜLEREK.Ben de güldüm.Sonra okul çıkışı gene onların sınıfındaki kızla gittim.Ulaş da kıskandı galiba hemen birini aldı yanına.Ben espri yaptım.O da önümdeydi.Dedim ki onların sınıfındaki kıza: Adamın biri mahkemeden çatal kaşık sesi duymuş niye?çünkü sanığın hakkını yiyorlarmış.dedim.Ulaşın önüne geçtik hızla.O da birini yanına aldı.okuldayken yanından hızla geçtim böyle oda bana baktı.

  comment-bottom
 598. jerry yazdı:

  “arkadaşının sevdiğini anlamışsa belki ihanet mi ediyorum psikolojisi olumşum olabilir canım ama sen rengini belli et sevdiğini hissetsin…”

  Bence Ulaş arkadaşına söyledi bu benim sevgilim diye :S

  comment-bottom
 599. jerry yazdı:

  Açıkçası o üzülmesin diye onu sevindireyim mi,ya da onunla oynarsam,uğraşırsam mutlu olur mu?

  comment-bottom
 600. jerry yazdı:

  süslü yazdı:
  ask ne ya? kızların bu kadar saçma bir seye kendilerini kaptırdıklarına inanamıyorum ben asla aşık olmıcam çünkü aşk deliliktir ve ben deli olmak istemiyorum
  Mart 24th, 2012: süslü yazdı:
  bana ask saçma geliyor ask soyut bir sey göremezsiniz dokunamazsınız ve siz soyut bir seye kendinizi bu kadar kaptırmyın ayrıca iremcim seni anlamıyorum doğru ama onu unutmak için işi zamana bırak inan bana zaman en iyi ilaçtır

  Süslü dedi ya ask ne ya?

  Aşk bir delilik değildir,aşk çok güzel bir duygudur tamammı?katılıyormusunuz bu sözüme?

  comment-bottom
 601. jerry yazdı:

  ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır.
  2 – aşk kırık kalp demektir
  3 – aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir.
  4 – aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır.
  5 – aşk tükenmez bir kalemdir.dertleri yazmaya yarar…………….
  6 – aşk umutsuzca beklemek hemde hiç sevmeyecekmiş gibi
  7 – aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde yalan olmadığı sürece ve aşk bir insana verilebilecek en özel değer olarak adlandırıyorum.
  8 – aşk; karşılıklı yaşan bir devrimdir.
  9 – erişilemeyen erişildiği zamanda bitendir
  10 – karşılık yanlış anlaşılma olayıdır çünkü sevdiğimi bende yanlış anladım bunada “aşk” dediler……..
  11 – sevdigi insanı dünyanın en yakışıklısı zannetmesidir seven insan kusurları görmez ayrılınca da ben buna nasıl baktım der benden tavsiye kimseye baglanma
  12 – sevgi insanın birbirine duyduğu güzel bir yaşamdır her insan ömründe aşık olmuştur. aşk ferman tanımaz
  13 – uğrunda ölümü bile göze almaktır
  14 – uğrunda ölümü bile göze almaktır
  15 – “aşk karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanla zavallı bir kişi olduğunu anlaman arasındaki zamandır”…
  16 – “aşk” insanın içindeki duyguları paylaşabilmeleri için duydukları ihtiyaçtır.
  17 – “aşkın şerhinde (açıklamasında) akıl, çamura batmış eşek gibidir.” mevlana

  comment-bottom
 602. jerry yazdı:

  Süslü öğrensin bakiyim aşk ne ya? İşte sorusunun cevabı yukarda :P

  comment-bottom
 603. adı aşıkk yazdı:

  ya bna ne dersiniz dertli ve jerry ; bugün nöbetciymiş ama aşagıda sıradaydıkk hep dönüp arkadaşıyla konuşurken buraya bakıormuş bn baktığının farkındydım ama bakmadım arkadaşm hatta sinir oldu bu niye buraya bakıor diyee..birde nöbetciyken hep bn gecerken bana bakıormuş.. bn dayanamadım sabah hiç bakmadım ama ögleden sonra bir bakayım dedim ve gözgöze geldiik :)

  comment-bottom
 604. jerry yazdı:

  Ayy ADI AŞIKK sanırım hoşlanıyor.Gözün aydın diyelim.Bak seni gözlemliyor.Bu da demek oluyorki hoşlanıyor…

  Peki benim durumuma ne dersin,bana ne önerirsin?
  Açıkçası o üzülmesin diye onu sevindireyim mi,ya da onunla oynarsam,uğraşırsam mutlu olur mu?

  yani ne yapayım açıkçası?

  Birde bugün ben okulda kaydırak gibi biryer var ben kayıyodum işte ordan eğlence olsun diye.Ona baktım beni gözlemlerken yakaladım.HEMEN GÖZLERİNİ KAÇIRDI “NE BAKIYON LAN” DEDİ GÜLEREK.Ben de güldüm.Sonra okul çıkışı gene onların sınıfındaki kızla gittim.Ulaş da kıskandı galiba hemen birini aldı yanına.Ben espri yaptım.O da önümdeydi.Dedim ki onların sınıfındaki kıza: Adamın biri mahkemeden çatal kaşık sesi duymuş niye?çünkü sanığın hakkını yiyorlarmış.dedim.Ulaşın önüne geçtik hızla.O da birini yanına aldı.okuldayken yanından hızla geçtim böyle oda bana baktı.
  Nisan 11th, 2012 jerry yazdı:
  “arkadaşının sevdiğini anlamışsa belki ihanet mi ediyorum psikolojisi olumşum olabilir canım ama sen rengini belli et sevdiğini hissetsin…”

  Bence Ulaş arkadaşına söyledi bu benim sevgilim diye :S
  Nisan 11th, 2012 jerry yazdı:
  Açıkçası o üzülmesin diye onu sevindireyim mi,ya da onunla oynarsam,uğraşırsam mutlu olur mu?

  Ulaş bazen arkadaşlarına benden bahsediyo.Arkadaşları da benle çok uğraşıyor.

  ULAŞ Kaydırağın orda “Ne bakıyon lan”dedi ya gülerek.Sonra gözlerini kaçırdı arkadaşına dedi ki;
  Ulaş:Görkem bak bak Merveye bak bana bakıyo Merve bak dedi.Arkadaşları da bana baktılar.Sonra zil çaldı.

  Yukarıyı da okuyun.Bugün çok şey yazdım

  comment-bottom
 605. dertli yazdı:

  jeryycim muhtemelen boş değil sen hoşlandığın kişiye ilgini belli et diğerine bakma :d:inş güzel şeyler olur

  comment-bottom
 606. adı aşıkk yazdı:

  dertli haklı jerry , sen bir belli et bakalım..nolcak gelişmeleri haber ver canım..bu arada benim drurmum için hoşlanıyodur demişsin ya aslındaa nöbetciyken her gelen gecene bakıor ama sabahları nie madem arkasını dönüp bu tarafa cok bakıor bn onu anlamıyorum sıradayken. hani baksam büyük bi ihtimalle gözgöze geliriz bigün bakmayı düşünüyorum bakalım yarın sabah böle yine bakarken bakıcam gözgöze gelicez mi? :)

  comment-bottom
 607. jerry yazdı:

  Ulaş beni sevyo mu?

  Onu mutlu mu edeyim? Yani Ulaş’a belli mi edeyim?
  Bugün de Ben arkadaşımla şakalaşıyodum.Ulaş önümden geçti.dedimki”ben bu kızı dövsem haklıyım demi dedim gülerek”Ulaş bana bişi söylemedi.Bana bakamadı bile.Bide bugün bizim sınıfın önünden geçti.

  “jeryycim muhtemelen boş değil sen hoşlandığın kişiye ilgini belli et diğerine bakma :d:inş güzel şeyler olur”

  Ulaş’a mı ilgimi belli edeyim yoksa?

  comment-bottom
 608. adı aşıkk yazdı:

  ya kızlar cok kötüyüm bna yardım edin jeery ve dertli ; bnm hoşlandığım cocuk bizim sınftan bi kıza teklif yollamış ya hemde 2 gün önce kız hayır demişş..bugün perşemde salı günü yollamış inanabiliyormusunuz…kıza biraz ısrar etmiş kız olmaz deyince yine hayır diyince cocuk ii tamam zorla güzellik olmaz demiş..ya bna yardım edin ya bn inanamıyorum anlamadığım bişi var madem o kıza bakıor bu cocuk ozman neden banada bakıor neden ikide bir dönüp buraya bakıor derdi ne bunun??.. bugün baktım hep bu tarafa mal mal bakıordu..hani baktım acaba o kız bnm bulunduğum yer civarındada ona mı bakıor diye ama yok cevremdede yoktu okız ama bakıordu işte.. ya sizce neden bakıor bna yardım edin madem öyle bakmasın o zman bu tarafa … gitsin o kıza baksın 2 gün olmuş ya göndereli hala inanamıyorum…bna yardım edin neden bakıyor bna??

  comment-bottom
 609. adı aşıkk yazdı:

  jerycşm cok olumlu düşünüyorsun ama bak bizim sınıftan bi kıza yollamış tekliff. ya bna yardım edinnn neden hala buraya bakıor o kıza bakması gerekirkenn..

  comment-bottom
 610. jerry yazdı:

  Ama ulaşa belli edeyim dimi?

  Sende “adı aşıkk”o zaman şöyle yap:

  O sana bakınca sen de ona ters ters bak sonra yüzünü çevir.Hiç onunla ilgilenme.Onu tanımıyormuş,ilk defa görüyormuş gibi davran.Belki o sana gelir sonradan.Şöyle düşünür;

  Ya bu kız(adı aşıkk yani sen)niye böyle olmaya başladı.Bişiler yapmalıyım diye düşünebilir.Bu sefer o sana gelir ;)

  comment-bottom
 611. jerry yazdı:

  Mesela ben önceden ulaşla ilgileniyodum.Benle uğraşmıyodu.Bir plan yaptım.Hiç onla uğraşmadım.Sonradan o bana geldi.;)

  Bazen ulaşda başka kızlarla oynuyo o zaman kıskanıyorum ama benle aşırı şekilde çok ilgilenir.Sanki beni etkilemeye çalışıyor gibi geldi bana ;)

  comment-bottom
 612. adı aşıkk yazdı:

  hımm öyle yapsam iyi olur sende önce belli et.. ;) teşekkür edrim ama gercekten madem öyle o kıza bakması gerekmezmi bakmasın o zmn buraya sinir ediyo bni :)

  comment-bottom
 613. jerry yazdı:

  Heyyyy,cevap yazar mısınız_? :(

  comment-bottom
 614. jerry yazdı:

  Önemli değil canım.Sen de bana çok yardım ettin.Tabi DERTLİ de etti. ;)

  İkinize de çok teşekkür ederim.

  comment-bottom
 615. jerry yazdı:

  Hatta gerekirse onu kıskandırmak için başka erkeklerle öylesine oyna.Ulaş kızlarla oynayınca kıskançlıktan çatlıyom.Sonra alıyom bizim sınıftan 1 erkek ulaşın oynadığı yere gidiyoz.Sonra diyomki gel beni kovala.(BİZİMKİLER KIZLARI KOVALAMAYA MERAKLI :D)İşte ulaşın önünde oynuyoz.O da kıskançlıktan çatlıyo.Bazen ulaşın arkadaşlarıyla oynuyom,bizi kıskanıyo ;)

  comment-bottom
 616. jerry yazdı:

  Bi ara ulaşın sınıfından bi çocukla arkadaşız işte.onla merdivenin orda konuştuk,gülüştük falan.ulaşta önümüzde bizi dinliyo.hatta elinde hamburger,meyvesuyu :D ne zevksiz çocuk yaa.tatlıyla tuzlu gidermi hiç? ulaş işte. :D neyse o ulaşta onu kıskandırmak için konuştuk onun sınıfındaki çocukla gülüştük falan.ulaş görcektin belli ediyodu gülmekten ölürdün.Bi kızarsı yüzü,bi kıskandı bizi varya abovvvvv…. :D sende onu böyle kıskandır. ben ulaşı kıskandırınca benle uğraşıyo.yakında sevgili oluruz İnşallah…

  comment-bottom
 617. zeynep yazdı:

  slm arkadaşlar, geçen yıl dershanede bi çocuktan etkilenyodm arkdaşlarnda gazı ile tl numarsnı aldm, ama tbi ondan da cesart aldm çünkü bi akşm tm 3 kz ii geceler demişti:)yannda snftn arkda vrdı o dmedi, nse nmarayı istedigmde kızardı ezildi büzüldü deişikti zatn arkdaşı vrdi ,snra msj attm cvp atmdı uzn süre snra attı bişe mi sölücktn ddi bnde hayr dedm oda bn normlde kzlara numramı vrmem ama snin önmli bişe diecegni sndım vrdm ddi bnde yk ddm snra kz arkdşnn oldgnu ddi bnde numarsni sildgmi ddm,ondn snra bz drsnde sürkli kçmaya çlştk ama ne hikmtse karşlaştk hp çrpıştk numarsni vren arkdşı onu üzrme flan itiodu o susuyodu bnde ama bnim bi erkk arkdşm vrdi samimi konşmya başlynca oda gldi tanımasna ragmn lafa daldı yakşklı flan ddi arkdşma =) snra o erkk arkdşm bni durga brktı bu bozldu öndn gitti ama knştklarmzı dnlemş snra ddi, sürkli bnle ugrşıodu mkyajma karşmlar erkklrle smimi oldgmda glp dlmalar snra bna drsnde samimi olmdgn erkk yk dmeler hakrt edrk snr etmlr ayagma basp gülmslr sıcack ama=)bzn kanka dmesi fln 5 6 ay ble gçti bnde dlga gçtgni düşndüğm içn hp trsldim bu kdar uğrşması norml mi hşlanyo mdur ki açl cvp =))

  comment-bottom
 618. adı aşıkk yazdı:

  hımm seninkide iyimiş ya :D jerry denerim de bakalım kıskanırmı ama bakıor ya bi dahakine ters ters bakıcam görür gününü o , ne demekmiş bizim sınıftaki kıza teklif yollmak..göstericem ona :D

  comment-bottom
 619. dertli yazdı:

  kızlar bu ara giremiyorum raharsızım adı aşık aynı durumdayız bu erkeklerin çoğu karaktersiz :s bence senide beğeniyordur diye düşünüyorum ama dengesizler işteee yakında döncem

  comment-bottom
 620. jerry yazdı:

  Geçmiş olsun “dertli”.Bugün o ulaş beni delirtti.Zil çalınca bizim sınıfın önüne geldiler.Bi kız onların yanına geldi,konuştular.Ama sonra ulaş beni gözlemlemeye başladı arkadaşıyla.Benim karşıma çıktı ulaş sürekli.Bende onu kıskandırdım.Bizim sınıftaki çocukların yanına gittim.Onlarla konuştum.ulaşta kıskandı galiba hep bize bakıyodu.Ama başka kızlarla çok az oynuyor ama genede kıskançlıktan çatlıyom.Ben onla uğraşim değim mi_?

  comment-bottom
 621. jerry yazdı:

  Hatta sıra olurken arkadaşlarıyla bişi konuştular.ulaşta dibimdeydi.ona baktım,bana baktı hemen gözlerini kaçırdı,bakamadı bana.Sırada da çok gözlemledi. :v

  comment-bottom
 622. jerry yazdı:

  Ben onla uğraşim eniyisi.Bakalım ne olacakmış görelim.Ya beni aldatıyosa :(

  Benden hoşlanıyo madem,e ulan söylesene!!!
  Bazen erkekleri döverken görüyo beni korkuyo.Şimdi diyo”yav eğer söylersem merve beni öldürür”diye :s

  comment-bottom
 623. adı aşıkk yazdı:

  dertlicim geçmiş olsun canım.. bu aradabilmiyorum ya bni beğeniyormudur? artık kafaya takmamaya calışıyorum tabii başarabilirsem :)ya dedğim gibi bu trafa bakıor birde bugün arkadaşım bana dediki ; bn senin bu hoşlandığın cocugu döverim haa..neden dedim..oda dediki bu trafa bakıor sırıtıyor dedi..hoşlandığım cocuk bu taraffa bakıormuş birde sırıtıyormuş arkadaşım öyle dedi bnde ne zman ? diye sordum arkadaşımda herzman dedi..sizce bu cocuk neden sırıtıyor amacı ne bunun ya??

  comment-bottom
 624. jerry yazdı:

  Adı aşıkk bana da yardım et.
  Ama belki bakarken alay ediyordur.Ya da seni görünce mutlu oluyordur.OLAMAZ MI?

  bana da yardım et lütfenn… :(

  comment-bottom
 625. jerry yazdı:

  “Bugün o ulaş beni delirtti.Zil çalınca bizim sınıfın önüne geldiler.Bi kız onların yanına geldi,konuştular.Ama sonra ulaş beni gözlemlemeye başladı arkadaşıyla.Benim karşıma çıktı ulaş sürekli.Bende onu kıskandırdım.Bizim sınıftaki çocukların yanına gittim.Onlarla konuştum.ulaşta kıskandı galiba hep bize bakıyodu.Ama başka kızlarla çok az oynuyor ama genede kıskançlıktan çatlıyom.Ben onla uğraşim değim mi_?
  Nisan 13th, 2012 jerry yazdı:
  Hatta sıra olurken arkadaşlarıyla bişi konuştular.ulaşta dibimdeydi.ona baktım,bana baktı hemen gözlerini kaçırdı,bakamadı bana.Sırada da çok gözlemledi. :v
  Nisan 13th, 2012 jerry yazdı:
  Ben onla uğraşim eniyisi.Bakalım ne olacakmış görelim.Ya beni aldatıyosa

  Benden hoşlanıyo madem,e ulan söylesene!!!
  Bazen erkekleri döverken görüyo beni korkuyo.Şimdi diyo”yav eğer söylersem merve beni öldürür”diye :s”

  comment-bottom
 626. adı aşıkk yazdı:

  bir uğraş bakalım jerry sonuca bağlı önce uğraş bi onunla bakalım nolcak? olumlu olcakmı??

  comment-bottom
 627. adı aşıkk yazdı:

  jery peki sence neden alay etsinki? yani neyime alay edebilirki… ya bilmiyorum kafam cook karısık yaa :( bu cocugu hiç anlamıyorum ama bundan sonra gözgöze gelmekten kacınıcam ..sanırım en iisi unutmak ondan bna hayır gelmezz..! öyle değilmi?

  comment-bottom
 628. dertli yazdı:

  çok fazla uğraşma jeryy çok uğraşırsan avucumda diye görür başka erkeklerlede fazla uğraşma bu seferde basit görür erkek milleti tipiktir bir şey yaparken iki kez düşünmelisin

  comment-bottom
 629. dertli yazdı:

  adı aşık bizde o arkadaşlar öleydik sonrada adam kendini geri çekti bakarken ne hissettiklerini anlamıyoruz biraz zamana bırak ve şunu unutma elini sallasan ellisi

  comment-bottom
 630. adı aşıkk yazdı:

  haklısın..en iisi zmana bırakmak :)

  comment-bottom
 631. adı aşıkk yazdı:

  öyle zaten daha gecen gün biri bni sormuşş..ama bn kimseyle cıkmak istemiorm dertlii…

  comment-bottom
 632. aşık yazdı:

  ya bitane çocuk var hep benim gözlerim içine bakıyo sonra sana aşıgım diyo ama ondan bişey istedigimde almıyo masela çiçek istedim almadı ama hep seni seviyorum diyo sizce bana aşıkmıdır lütfen yazın

  comment-bottom
 633. Şüpheli yazdı:

  Ya ben ne yapıcağımı bilmiyorum kimseyi sevemiyorum konuşmak istediğim biri olsun istiyorum ama yakınlık kuramıyorum ne yapabilirim yardım edin lütfen

  comment-bottom
 634. jerry yazdı:

  Dertli ve ADI AŞIKK.Bugün ne oldu haberiniz varmı? adanadayız biz okuldayken yağmur yağıyodu bende yukarı çıkarken ulaşı gördüm.dedimki”ulaş salağı bu yağmurda ne iniyon aşşağa lan!”dedim.güldü ve vurdu bana.Sıkıştırdı beni şu olmuştu(alıntı yapcam):Sizinle konuşurken gözleri yüzünüzün etrafında dolaşıyor ve tekrar gözlerinize kilitleniyor. Başka bir deyişle önce yüzünüzün tamamını süzüyor, daha sonra da bakmaya başladığı yere, yani ve Yanınıza geldiğinde heyecanlanıyor veya garip hareketler yapıyor”bunlar oldu.Aldı beni elimden tuttu böyle sevgililer gibi.ingilizce hocasına”hocam bu bana karısıyo dedi.sonra kıza bak erkeklere şiddet uyguluyo dedi gülerek.Ben de”sen kızlara şiddet uyguluyon dedim.kovaladım onu o da kaçtı ben kaçarken güldü çok mutluydu.Yani yanımda garip hareketler yapıyor.O f ulaş ya söylemeni bekliyom deki bana”ıloveyou” :) bu gün çok güzel geçti okulda

  comment-bottom
 635. adı aşıkk yazdı:

  hımm ya kesin snaa aşık bu ulaş bnm düşüncem bu..en kısa zmanda der inşallah :)

  comment-bottom
 636. dertli yazdı:

  adı aşıkcım ahh ahhh bu ara o kadar çok şey yaşadımki inan erkeklerin ne bakmasına güvenebilirim artık ne durmmasına efendi gördüğün biri adi bi insan çıkabiliyor bu yüzden pek yorum yapmak istemiyorum sizi de olumsuz etkilememek adına ama sorması güsel bir durum çok bağlanmamaya bak bu erkeklerde duygu yok oynuyorlarrr ve çok güzel rol kesiyorlarr söleyim

  comment-bottom
 637. offff yazdı:

  okulda bi çocuk var.ve cook yakın arkadasım ıste her gece mesajlasıyoruz.onakarsı kafam karısık. takıldıgımız gruptakı kızlara benı sevdıgını soylemıs. benım bundan 1 ay sonra haberim oldu.kızlar da ıste o senı kardesı gıbı goruyo falan demısler. ve bu cocukta gitti ennnn yakın arkadasımla cıktı sımdı ayrıldılar.ve hergun bana mesaj atıyo .ama onunla cıkamam en yakın arkadasımın benımle kusecegınden korkuyorum.Beni sevdiğini düşünüyorum ama emin değilim ..lütfen yardım edin ..

  comment-bottom
 638. ahsen yazdı:

  bu sene okulumu değiştirdim okulun ilk günlerinde berk die bir çocuk benle ilgileniodu hatta bir ara beni yanagımdan öpmüş ve sarılmıstı sonra aramız cok kötü oldu ve ben bu cocuktan hoslanmaya basladım ve 5 aydır gene iyi anlaşıyor haftanın 2 bazende 3 günü sürekli yanımda bana sarılıyor opüyor gözlerime bakıyor bazende bana o kadar kötü davranıyor ki çok üzülp agladıgımda oluyor bana kötü davrandıgı zamanlarda sınıfta bir kız var onunla ilgilenio gecen sene cıkmıslar sizce bu cocuk beni seviomu sevmiomu yardım ltfen

  comment-bottom
 639. jerry yazdı:

  İnşallah ADI AŞIKK.Bugün de onların beden dersi vardı.Bizide öğretmen serbest etkinlik dersinde dısarı çıkarıyo.Bizde çıktık.Dısarda o salak ulaşı gördüm.Ben kitap okurken hep bana bakıyodu.Öğretmene”benle irem koşu yarışı yapabilirmiyiz?”dedim.Tamam dedi.ULaş salağı da hep bana baktı.Bugün de gözlemledi beni. :)

  comment-bottom
 640. jerry yazdı:

  AHSEN seni öpüyosa hoşlanıyor olabilir.Neden beni ağlatıyo diye sorarsan erkekler kızları bilir çünkü”kızlar kendilerini ağlatan ve kendilerine vuran erkeklere aşık olurlar”onun için.Ama bence hoşlanıyor.Geçen sene çıkmışlar diyosun ama o gecen sene bu sene senden hoslanıyo bence. :)

  comment-bottom
 641. jerry yazdı:

  Ha bide o ulaş aptalı bugün nöbetçiydi.Gitmiş pencereden hep dısarı bakıp beni gözlemiş.Aptal ya gerçekten salak bu cocuk deli :D

  comment-bottom
 642. adı aşıkk yazdı:

  belli :) ya canım banada yardım et..bugün söyle bişi oldu sabah böyle bu tarafa bakıordu arkadaşım dedi gözlerinin oyuyimmi bu cocugun dedi ..ya bn acıkcası pek üstüme alınmadım arkadaşımada söyledim bizim durduğumuz tarafta teklif gönderdiği kızda vardı dedmki bna bakmıyodur o kıza bakıordur dedim..arkadaşımyok ya daha cok bu tarafa bakıor dedi..neyse biz derse girdik tenefüs zili .çaldı arkadaşımla asagı indik tabi tenefüs 15 dk..bu cocugu gördüm bizde kapının ordaki demirilerin oldugu yerde druyoduk bahcede..neyse bu cocuk bu tarafa bakıor sonra soruyorum allah aşkına jerry bir insan 1 tenefüste 3 kere içeri girer ve 3 kere dışarı cıkarmı ya?? cocuk bunu yaptı içeri girerkende cıkarkende hep bu tarafa baktıı ve hatta 2 . kez içeri girerken bu tarafa bakmaktan az daha kapıya carpıyordu..ve diğer tenefüs de bna baktı hatta içeri girerken baktı..ve 3. tenefüs bizim durduğumuz demirlerde durmuşlar o yüzden kzlarla orda durmadık hemen yan demirin oldugu yerde durduk ve kızlarla bizi dinliyodu bu cok acıktı..söylermisin bo cocuk bnden hoşlanıyormu? bn bir umutlandım ama öğleden sonra öyle olmadı arkadaşım dediki seninki diğer kızlarada bakıor gelen gecen herkese bakıor o dedi..bnde tamam ama bana baktıgı kadar dikkatli mi bakıor dedim hayır dedi…bana cok baktı sabah görmen lazımdı neden baktı sence..hadi bi işi vardıda 3 kere içeri grdi ve dışarı cıktı..o zman neden her seferinde bu tarfa baktı ve hatta buraya bakmaktan kapıya carpıyodu..2. tenefüstede baktı..3. tenefüstede bizim ( 2 tenefüs boyunca ) durdugumuz demirlere durmuşlarr nedennn?? bana yardım et jery ve dertlii

  comment-bottom
 643. adı aşıkk yazdı:

  :) ya ögleden sonra mesela teklif gönderdiği kız olmasada diğer masadaki kızlara bakmış gelene gecene bakmış..ama bna bakıtgı kadar dikkatli bakmamış..ama düşnsene bir insan neden böyle bişi yapar ya işide yok biliyorum bahcede dolanıyor sonra tekrar giriyor 5 dk sonra bi daha cıkıor hemde 3 kere..girştede cıkıstada bana bakıor..emin değilm ve size bişi sorucam ..arkadaşım o cocukla konuşsunmu? arkadaşım diyorki cocuga şunu sorayım ; yanlış anlamssan bişi sorucam sen neden bizim tarafa bakıosun hani varsa bişi söyle yoksada bu tarafa bakma rahatsız oluyoruz…dicekmiş desinmi? sizce böyle bişi??

  comment-bottom
 644. dertli yazdı:

  ccanım sen o çocuğun sevgisine güvenme belliki çapkın bi tip ayrıca ben de diyordum efendi bi bana bakıyo öle filsn ama güzel bi kız gördüğünde oda bakıo görünce şok oldum bence umutlanma çapkın erkek modeli çıksanda mutlu olamassın söleyimmm

  comment-bottom
 645. dertli yazdı:

  bir şey de demesinnnn kendinizi geri çekinn

  comment-bottom
 646. jerry yazdı:

  O aptal ulaş bugün ben arkadasımla karsıda konuşurken onlar da karsımızda,banaa bakıyo,gözlüyo beni

  comment-bottom
 647. adı aşıkk yazdı:

  hım haklsın canım..ama bakmasın ya rahatsız oluyorum artık madem öyle bakmasın bnde kararsız kaldım ama olacak neyse olsun arkadaşım konuşşun bnce..madem öyle diğer kızlarada bakıor buraya bakmıcak ..erkek dedğin erkekliğini bilmeli..arkadaşım diyorki her kıza dikkatli bakıor sanada yiyici gibi bakıor diyor..bakmasın istemiyorum gercektende pek capkın..arkadaşım konuşsun mümkünse bu tarafada bi daha bakmasın :(

  comment-bottom
 648. adı aşıkk yazdı:

  bakışları bakışlarıma carpınca dayanamıorm cünkü..hemn teslim oluyorum ona..ama bakmasın bi daha en iisi unutmak kalbime söz gecirmek..ama gözgöze gelirsek bu mümkün olmaz o yüzden arkadaşım konuşsun bi dahada bakmasın bana..bakışları yoruyor benii….

  ~ unut onu kalbim ahh !! ~

  comment-bottom
 649. jerry yazdı:

  Seni anlıyorum ADI AŞIKK.bugünde karsıma çıktı sürekli aptal :)

  comment-bottom
 650. adı aşıkk yazdı:

  hımm bni anlamana sevindim arkadaşım dün konuşmuş..o da demişki yasak mı var arkadaşım evet var bn rahatsız oluyorum demiş cocuk demişki..iyi anlamadım tamam bi daha bkmam demiş.. arkadaşım kesinlikle bni söylemedi kndi demiş bn rahatsız oluyorum bakma diye…ya birde işin şu tarafı var bir cocuk daha var gecen sene aynı sınıftaydık bnde bu cocuktan şüphelendim cünkü oda buraya bakıor galiba arkadaşıma bakıor bnde o cocuktan laf almak istedim oda bnm hoşlandığım cocukla hemen hemen bnzer cevapları verdi oda demişti yasak mı var diye ve demiştiki bakıosak bir nedeni var demişti bn nedenini sordum tabii söylemedi boşver dedi..bnm hoşlandığım cocukta öyle demiş yasak mı var demiş..ama sonradan iyi tamam anladım bi daha bakmam dedmiş

  comment-bottom
 651. adı aşıkk yazdı:

  işte böyle ama ne olursa olsun gercekten bana baktıgı kadar başka kızlarada bakıor ve cok capkınn :) en iysi unutmak unutmaya calışıom :)

  comment-bottom
 652. adını vermek istemeyen seyirci yazdı:

  bizim sınıfta bi cocuk var uzun zamandır ondan hoslanıyorum önceleri gaiba o da hoşlanıyordu ama son birkac aydır başka bir kızla çok fazla ilgileniyo dogruluk cesaretlik oynarken ona şu soru soruldu
  yıl başı balosuna kimle giderdin
  o da ilgelidigi kızı söyledi
  sonra baska bi soru soruldu
  kime aşıksın!!
  o söylemedi bizim sınıftakiler ilgilendigi kızı söyledi hayırr başkası dedi
  arada bir çok iyi baen kötü davranıyo onu geri kazanmak içi e yapmalıyım lütfe bir şeyler söyleyin =((( I LOVE You e…

  comment-bottom
 653. dertli yazdı:

  adı aşık sana demiştim aynı şeyi yaşadık üzgünüm

  comment-bottom
 654. kübra yazdı:

  bir,erkek vardı biizim okuldan hep bana bakyodu ama onu seven,bi,kz vardı ama sevdiğim erkek,onada bakıyodu bi gün o,,okuldan,kz giti ve arkasndan oda giti arkadaşlar aynı okla gitiklerini söyledi sonra been onu biyerde gördüm ve cadenin ortasından karşıya gectim yanıma doğru geldi ,, ve ben ona kızğınlımla koluna çarpıp,gitim,,sizce,hayla beni seviyormudur,, lüten,cevapyazn

  comment-bottom
 655. adını vermek istemeyen seyirci yazdı:

  bahsetttiğim bi çocuk vardı ya işte onun en yakın arkadaşı bna çıkma teklifi etti sizce kabul edip kıskandırmalımıyım yoksa be emreye aşığım demelimiyim

  comment-bottom
 656. adı aşıkk yazdı:

  önmli değil cnm zaten ne olabilirki başkaa

  comment-bottom
 657. angel yazdı:

  bn en yakın arkadaıma aşk oldm ve qaliba oda bnden hoşlanıyor arkadaşlarm öle diyor ama emin deqilim yolda giderken sürekli kolunu sırtıma atıyor çarşıya filan gidince şimdi sana erkekler bakıcak bnde dövcem diyor ve çıktıgı kızı sürekli gözüme gözüme sokuyor sigara almaya bnm oturduqum mahalleye qeliyor (evlerinin önünde bir sürür market varken )seni seviyorum derkn kardesm yada kankam demiyor bnm ne sevip sevmediqimi biliyor kimle çıksam o sana yaramaz gibisinden laflar söylüyor bazı davranışları bni sevdiqini qösteriyor bazıları ise sadece en yakın arkadaşı olark qördüqünü qösteriyor mesala bni seviyorsa nedn başkasıyla çıksın ki hemde qözüme qözüme sokarak sonra msj atıyorm 2 saat snra cvp veriyor yada facede oluyor ama cvp vermiyor sence bn ne yapmalıyım admin ne olur cvp ver..

  comment-bottom
 658. dertli yazdı:

  karakter yok bu millette erkek milletinde :D

  comment-bottom
 659. gurbetci yazdı:

  arkadaslar araciligiyla tanistik tanistigimiz gun beraber sinava girmistik ogunden sonra hic konusmadik arkadasimizi ziyaret etmek icin bulustuk ve beraber 7 saat gecirdik daha birbirimizi ogun tanidik diye bilirim beraber yemek yedik oyun oynamak icin biryere gittik cok zevkli vakit gecirdik o gunden sonrada hergun mesajlasmaya basladik benimle zaman gecirmek istiyor hani isim yok bugun biseyler yapalim mi falan hemende biseyler var demek istemiyorum ama cok kararsizim gerci ben istiyor muyum onuda bilmiyorum :/ sizce benden hoslaniyor mu ??

  comment-bottom
 660. gurbetci yazdı:

  onemli noktayi unuttum arkadasimiz icin bulustuk ama arkadasimizla bulusamadik beraberdik butun gun

  comment-bottom
 661. jerry yazdı:

  Ya bu ulaşı bizimmahallede kursa giderken gördüm.her pazar günü kursa giderken bizim evin önünden geçiyor.Acaba ona görüneyim mi yaa_?

  comment-bottom
 662. dertli yazdı:

  bırak göremesin jeryy ulaşamadıkça değerin artar

  comment-bottom
 663. ceren yazdı:

  ya sınıfta bir erkek sana bişiy söylicem diye söleniodu çıkışa kadar bekledim çıkışta ona dedim ne diyecektin sen git arkadaşına sölim o sana söler dedi tamam dedim ama ilk başta bana dediki ben kitaba yazıyım sen okursun dedi b ile başlıor n ile bitiyormuş arkadaşımda bana dediki o bana senden hoşlandığını seninle çıkmak istiyormuş öle dedi kabul ediyimmi etmiyimmi

  comment-bottom
 664. ceren yazdı:

  glba brsi yazmıcak

  comment-bottom
 665. jerry yazdı:

  Hmm,bugün de gördüm.Saçımı çekti aptal.Bide hep beni gözlemledi.Sürekli karsıma çıktı.Okul çıkışı arkadasımla giderken bizi gördü,önümüzden hızla geçti.

  comment-bottom
 666. dertli yazdı:

  ceren ne yazmamızı bekliosun tanımıyoruz etmiyoruz tanıyan sensin

  comment-bottom
 667. jerry yazdı:

  DERTLİ O ULAŞ APTALI BUGÜN GELDİ SLK ÖNÜNMDEN YAYLANARAK YÜRÜDÜ.

  comment-bottom
 668. büşra yazdı:

  kemal bana sırıl sıklam aşık

  comment-bottom
 669. angel yazdı:

  cvp verirmisiniz lütfen

  comment-bottom
 670. jerry yazdı:

  LA DERTLİ BUGÜN DE BEN SINIFININ ÖNÜNDE ARKADASIMI BEKLİYODUM ULAS DEDİKİ NE BAKIYON LA DEDİ_?

  comment-bottom
 671. Cam Kavanoz yazdı:

  Arkadaşlar öncelikle bir uyarıda bulunmak istiyorum Türkçede “Q-q,W-w” harfleri kullanılmıyor,lütfen harfleri düzgün kullanalım.
  En basit şeyleri “aşk” diye tanımlarsanız Leyla ile Mecnun’un yaşadığı hiçe gider. özellikle de ortaokulda görülen bu olaylar aşk değil,ergenlikte hormonların getirdiği şeyler.Erkeklerin sizi kullanmalarına izin vermeyin,çıkmak sevgili olmak “marifet”değil!

  comment-bottom
 672. jerry yazdı:

  CAM KAVANOZ AŞAĞIDA AŞKIN NE OLDUĞU YAZIYOR;
  ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır.
  2 – aşk kırık kalp demektir
  3 – aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir.
  4 – aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır.
  5 – aşk tükenmez bir kalemdir.dertleri yazmaya yarar…………….
  6 – aşk umutsuzca beklemek hemde hiç sevmeyecekmiş gibi
  7 – aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde yalan olmadığı sürece ve aşk bir insana verilebilecek en özel değer olarak adlandırıyorum.
  8 – aşk; karşılıklı yaşan bir devrimdir.
  9 – erişilemeyen erişildiği zamanda bitendir
  10 – karşılık yanlış anlaşılma olayıdır çünkü sevdiğimi bende yanlış anladım bunada “aşk” dediler……..
  11 – sevdigi insanı dünyanın en yakışıklısı zannetmesidir seven insan kusurları görmez ayrılınca da ben buna nasıl baktım der benden tavsiye kimseye baglanma
  12 – sevgi insanın birbirine duyduğu güzel bir yaşamdır her insan ömründe aşık olmuştur. aşk ferman tanımaz
  13 – uğrunda ölümü bile göze almaktır
  14 – uğrunda ölümü bile göze almaktır
  15 – “aşk karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanla zavallı bir kişi olduğunu anlaman arasındaki zamandır”…
  16 – “aşk” insanın içindeki duyguları paylaşabilmeleri için duydukları ihtiyaçtır.
  17 – “aşkın şerhinde (açıklamasında) akıl, çamura batmış eşek gibidir.” mevlana

  comment-bottom
 673. jerry yazdı:

  Bana da yardım ederseniz sevinirim :D
  DERTLİ VE ADI AŞIKK O GÜN DE BEN SINIFININ ÖNÜNDE ARKADASIMI BEKLİYODUM ULAS DEDİKİ NE BAKIYON LA DEDİ_?

  comment-bottom
 674. adı aşıkk yazdı:

  hım senn durumuna sunu dicem nden dedğini bilmyorum cnm ama kötü bişey için dememştr sana sadece takılıordur bi dahakine önce sende bakalım gözgöze geldiğinizde sende ona de :) bu arada size bi sorum olcak ..bugün bn oturuyodum önmde erkekler oturuyodu öndeki masada bn kalktım arkadaşlarm hala oturuyordu..bn kalınca içlernde bi tanesi adımı söylemiş bn onu cok seviyorum demiş hatta bağırmış biraz ama bn duymadım..sizce bnden gercektn hoşlanıoymudur yoksa arkadaşlarıma duyurmak yada bna duyurmak içinmi yaptı?? ..bu arada bnm hoşlandıgım cocuk bahcedeki masaya teklif göndediği kızın kendi baş harflerini kazımış..sinir oldum..

  comment-bottom
 675. adı aşıkk yazdı:

  bu arkamdan bağırn cocuk başka bi cocuk hoşlandıgım cocuk değil malesef.. :(

  comment-bottom
 676. ela yazdı:

  ben lisedeyim bizim sınıfta bi çocuk var onu seviyorum arkadaşım bana bakışıyla başkasına bakışının çok farklı olduğunu söylüyo bir gün bi erkekle boylarımızı ölçerken geldi o erkeğe omuz atıp gitti ben tahtaya kalkınca arkadaşını susturup beni izliyor ben önümü dönüncede sanki beni hiç umursamıyormuş gibi davranıyor bide arkadaşı hep bana bakıyor ona bakıyormuyum bakmıyormuyum diye sonra ona rapor veriyor ama sevgilisi var sizce beni seviyormu?

  comment-bottom
 677. ........ yazdı:

  bence seni sewiyor ela git ve ona seni sewiyorum de hayat çok kısa unutma

  comment-bottom
 678. ela yazdı:

  ama sevgilisi var söyleyememki bide bugün hep bana bakıyodu aklım çok karışık

  comment-bottom
 679. meltem yazdı:

  ben bu erkekleri bir anlasam bizim sınıfta bir çocuk var ondan hoşlanıyom arkadaşlarıda beni onun yanına falan itiyo çocukta elmesin anlar hyr getirmeyin kızı faln diyo bugün yanlışlıkla bana çarptı elimi tutup özür diledi arka sırama oturdu resim defterimden sayfa istiyomuş normal defterden verince salak resim defterinden dedi ne bu şimdi sevgilisi var oda meltem eliyo falan yorum çok acil

  comment-bottom
 680. dilara yazdı:

  simdibizim sınıftaki erkekler bana çok yumuşak davranmaya başladılar her zaman takılıyolar. vurup kaçıyolar. yani iyice yakınlaşmaya başlıyorlar. bide biçocuk var iyi kankaYız konu açılıyo kimi seviosun fln ben soruyorum zamanı gelince öğrenirsin dio ve çıkıyomuşuz gibi davranıo ve bizim sınıfın erkekleri her ders bana bakarken yakalıyorum.Sizin düşünceniz Ne?

  comment-bottom
 681. aLevv yazdı:

  - OnLa konuşurken qözlerini senden kaçırıyosa bu senden ” hoşLanıyor ” demektir .

  comment-bottom
 682. murtaza yazdı:

  kız bana resmen aşık ruyalarına girdigimi söyluyor